Senior Member banshee8831 Üyenin Avatarı
    Alıntı MOBYDICK Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Niye öyle diyorsun hocam anlamadım .

usta çok çakalca konuşmuş bu adam.sinirime dokundu o yüzden ben beğenmedim yani. iyi hoş komik de recep ivedik bile bundan 10 kat hafif kalır.

Junior Member tdı-power Üyenin Avatarı
    benimde dayımın vardı ben küçükken çok bindim,aynısı vitesleri kayboluyodu 1 den 2 ye atcam bide bakmışım 2 yok ne yapım devirden düşmeden araçta tork olmadığı için bayımasın diye bekleme yok at 3 e tabi 3 de yerinde yeller esebilir,şu aracın sadece gerisi kısa bi süre geçiyor sonra atıyor,1 ve 4 üncü vites faaldurumda diğerleri yok nerdeyse yerleri boş ,direksiyonu düz yolda giderken devamlı sağ sol yapıyordum , direksiyonda öyle boşluk varki aracı devamlı sağsol yaparak ortada tutuyordum,kapılar bazen açılmıyor,cama tornavida sıkıştırmıştı o tornavidayı aldım cam aşağı indi,diğer 3 camı açmak için torpidoda camın kolu vardı , isteyen takıp kullanabiliyordu,uzun kısa far yine yok tu ,tek yanıyordu kısalar park lambası gibi , uzunlarda kısa gibi aydınlattığı için devamlı uzun kullanılıyordu .sellektör içinse farlar yakılıp söndürülüyordu.araç şuan maksimum hız olarak 70 yapıyor onun için emekliye ayrıldı,ama kalorifere laf yoktu çorumdan almış dayım , çıkardığı kavrulmuş çekirdek kokusu hariç iyiydi.yağmur yağarken sileceği çalıştırmıştı dayım bende yanında oturuyordum ,silecek çıktı yerinden düştü ,durduk ben sileceği aldım geldim,hala araç tek silecekle idare ediyor.bagajın kapanması için bayağı sert kapatmanız lazım yoksa yaylardan geri açılıyor.firenede bayağı bir ilerden basmak lazım yoksa , kendi halinde gidiyodu .

Junior Member paşalı Üyenin Avatarı
    gerçekten süper adam espirili pazarlamış bu adamdan galerici olur

Senior Member Or_Gin Üyenin Avatarı
    tamda hurda çıkacagı sıralar bu aralar neden satıyor acaba çok merak ettim bence dalgasına yazılmış bir ilan eğlenmeyi eğlenedirmeyi seven birisi hakkaten komikti recep ivediğin fragmanından daha çok güldüm

Senior Member
    hahahdogal klima diye buna derimbır yerde delık var 30cm kadar yazın orayı acıyorum serınlık gelıyor kışın da kapatıyorum sıcak oluyormuş.

Tamamen dalgasına yazılmış

Senior Member bir6a3 Üyenin Avatarı
    samimiyetine hasta oldum. sırf zeka küpü.

elif
    Guest
    Çorum kaloriferini 1 yıl önce başka bir araca taktırdığımızdan dolayı şu anda kaloriferi yoktur.

dayı baya şaka gibi

Senior Member
    Audi > A6 > 3.0 TDI Quattro > Dikkat Özel Üretim #24426022 - sahibinden.com
    artık cılkını çıkarmışlar. bunları şikayet etmek lazım. bu ne ya gavadro

sword_19
    Guest
    Kendince espri yapmış hanzo.