Kıdemli Üye Tester Üyenin Avatarı
    Auto Express Mercedes SL63 AMG'yi incelemiş, motor sesi gerçekten çok güzel.

ALP
    Guest
    Sadece motor sesi mi,herşeyi güzel

Senior Member fbq7 Üyenin Avatarı
    Benim gözümde overrated bir araç. Fiyatını hiç haketmiyor bence. He motora laf yok.

imperial
    Guest
    Motora laf yok 6.3 amg daha ne olsun o motordan o sesde sahane ancak yeni sl tam bir buyuk slk olmus onden o kendine has cizgilerini kaybetmis onu tam bir rezalet arkadan guzel olmasida onu kurtaricak kadar yetmiyor maalesef
    İc aksama gelince sls'nin aynisi olmus yakisikli olmus bu arabanin turkiye satis fiyati sl350 icin konusuyorum 220 bin eurodan asagi olmaz sagolsun devletimiz oyle bir vergi uyguluyorki bu araclara binmek ancak hayal olarak kalir gelelim fiyat konusuna bu fiyatlarida asla vermem gider 45k euroya 2003 sl alir hevesimi onla alir bi ya kullanip seneye yaz 40k euroya satarim

Alıntı imperial Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Motora laf yok 6.3 amg daha ne olsun o motordan o sesde sahane ancak yeni sl tam bir buyuk slk olmus onden o kendine has cizgilerini kaybetmis onu tam bir rezalet arkadan guzel olmasida onu kurtaricak kadar yetmiyor maalesef
    İc aksama gelince sls'nin aynisi olmus yakisikli olmus bu arabanin turkiye satis fiyati sl350 icin konusuyorum 220 bin eurodan asagi olmaz sagolsun devletimiz oyle bir vergi uyguluyorki bu araclara binmek ancak hayal olarak kalir gelelim fiyat konusuna bu fiyatlarida asla vermem gider 45k euroya 2003 sl alir hevesimi onla alir bi ya kullanip seneye yaz 40k euroya satarim
    507bin TL den giricek türkiyeye SL350..
    Araç kusursuz her yönden çok beğeniyorum SL'i

Senior Member banshee8831 Üyenin Avatarı
    bence de gereksiz bir araç. herkesin rüyasında olan bir araç değil en azından. isterse sl 65 amg black series olsun. sadece ama sadece mercedes benz hastaları tarafından tutulur. performans açısından rakiplerine göre sönük kalıyorlar zaten.
    01' Renault Clio 1.6 (Satıldı)
    08' Audi A4 (B8) 2.0 TDI multitronic (Satıldı)

03' Subaru Impreza WRX STI (Satıldı)
    09' Renault Megane 1.5 (Satıldı)
    07' Subaru Impreza 2.0 R ( Satıldı)
    01' Toyota Camry 3.0 V6 GX Hidden Content