Senior Member
    buradaki ortamımızı görsün et işlerini falan bırakır nusret nedir allah aşkına git volkswagen sat daha iyi kendisini davet ediyorum foruma üye olmaya ondan mail aktivasyonu da istemeyeceğiz kolaylık sağlıyoruz bu konuda

imperial
    Guest
    Alıntı HUN Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    buradaki ortamımızı görsün et işlerini falan bırakır nusret nedir allah aşkına git volkswagen sat daha iyi kendisini davet ediyorum foruma üye olmaya ondan mail aktivasyonu da istemeyeceğiz kolaylık sağlıyoruz bu konuda
    Hahahahah adminden rica ederiz onu ayarlar

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    koray gorende kankan sancak feritcigimi :P

imperial
    Guest
    Kanka dersek ayip olur simdi neyse fazla sacmaladik ama sponsor olsa cok yakisir bizim forum daha bi elit olur

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    sahenk'in dogus oto yu cok salladıgını dusunmuyorum acıkcası elite marka lar haricinde

kendi capında takılıyo dogus oto

Senior Member
    bizler gibi daha cok insanın forumda olması icin bazı gelismelere ihtiyac var

mesela benim arkadasım yeni A6 sahibi olmasına ragmen turbofsi.net bilmiyor cogu audi sahibi gibi eger resmi kulüp olursak cok ciddi bir hit kazanılır ayrıca yapılan aktiviteler cok daha kaliteli olur bmwctr'nin aktivitelerine bir bakın mesela borusan herzaman yanlarında adamların, turbofsi'ın oradan bir eksigi yok sadece baglantı gerekiyor burası cok kaliteli bir platform sahsen ben oyle dusunuyorum yazan insanların profili az cok belli