Banned
    Geçmiş olsun dostum

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Geçmiş olsun neyseki sana birşey olmamış, gerisi teferruat.
    TT

Senior Member equartman Üyenin Avatarı
    Çok geçmiş olsun, çok üzücü bir durum.
    Kasko poliçenizi incelemenizi öneririm, bazılarında tamir masraflarının aracın muadilinin %65 ini geçmesi, bazı kaskolar içinse %85 sınırı koyabilirler. Bu arada değişen oranlar sözkonusu ama en net bilgi poliçenizde açıkça yazar. Doğuşla aranızın iyi olması, akabinde yüklü bir fatura bu işi çözebilir.
    Bu arada araba ne kadar sağlammış, çarpma şeklini tam kestiremedim ama piyasadaki birçok arabaya yandan 130 ile vurulsa 2 ye bölünürdü araç.

Junior Member
    Çok geçmiş olsun. 2007 yılında hemen hemen aynı benzerlikteki bir kazada (toyota avensis, sağ ortadan darbe alıyor ve airbagler patlıyor), araç pert olarak kabul edildi. Sigorta şirketi ile halletmeye çalışısın eksper raporu da önemli.

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    aks ve yürüyen aksam zarar görünce %90 perte ayırıyorlar ama yetkili yetkili servis raporuna bağla, çok geşmiş olsun
    Çok teşşekkür ederim..
    Alıntı Krms Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Çok çok geçmiş olsun.
    Saolun teşşekkür ederim.
    Alıntı banshee8831 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    çok geçmiş olsun, allahtan önden almamışssınız o hızdaki darbeyi. canınıza da birşeyler olabilir di. umarım aracı perte çıkartırlar da paranızı alırsınız.
    Umarım öyle olur arabayı satarken bu kazalar sıkıntı yaratabilir sanırım.
    Alıntı indigoblue Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    oncelikle gecmis olsun

servisle iyice konusun, masraftan kacınmamaları gerektigini soyleyin. zaten gecirmeye yer arar dogus aracın %50 sini gecme ihtimali olabilir
    Dikkat edicem ayrıca teşşekkür ederim.
    Alıntı skyjacker Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Cok gecmis olsun Anil sana birsey olmamis once ona sevinmeli sonrada insallah parani alabilecegini umit ediyorum
    Teşşekkürler koraycım çok saol.
    Alıntı architect Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Baya ciddi bir kaza. Moral bozucu gerçekten. Geçmiş olsun.
    teşşekkurler.
    Alıntı LY011 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Geçmiş olsun dostum
    teşşekkurler.
    Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Geçmiş olsun neyseki sana birşey olmamış, gerisi teferruat.
    Tabiki ama insanın moralide bozuluyor.
    Alıntı equartman Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Çok geçmiş olsun, çok üzücü bir durum.
    Kasko poliçenizi incelemenizi öneririm, bazılarında tamir masraflarının aracın muadilinin %65 ini geçmesi, bazı kaskolar içinse %85 sınırı koyabilirler. Bu arada değişen oranlar sözkonusu ama en net bilgi poliçenizde açıkça yazar. Doğuşla aranızın iyi olması, akabinde yüklü bir fatura bu işi çözebilir.
    Bu arada araba ne kadar sağlammış, çarpma şeklini tam kestiremedim ama piyasadaki birçok arabaya yandan 130 ile vurulsa 2 ye bölünürdü araç.
    Yani 130 olmasın hani ben öyle anladım diyelim ama 110 dan aşagı digildi.
    Alıntı realking Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Çok geçmiş olsun. 2007 yılında hemen hemen aynı benzerlikteki bir kazada (toyota avensis, sağ ortadan darbe alıyor ve airbagler patlıyor), araç pert olarak kabul edildi. Sigorta şirketi ile halletmeye çalışısın eksper raporu da önemli.
    Umarım öyle olur doğuşu aradım onlar 10 milyar gibi komik bi rakam söylediler şuan bende hıhı tamam diyip geçtim çünkü sanırım airbagler sırf o kadar tutar 2 yada 3 airbag açılmıştı yani

Banned
    Pert olarak kabul edilirse ne kadar bir ücret ödeniyor acaba bu araç için?

Senior Member thekel82 Üyenin Avatarı
    büyük geçmiş olsun.
    ama benzer bir kazaya karışmış biri olarak pert konusunun arabanın altında yada aksında bir sıkıntı yoksa zor olduğunu söyleyebilirim.
    hayırlısı.
    allahtan tam ters taraftan olmamış kaza, cana geleceğine mala gelsin.

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Çok geçmiş olsun ama bu hasar ile perte çıkmaz. Daha önce bende A5 ile kaza yapmıştım anca perte çıkmıştı sizde hasar en az 2 katı vardı. En sorunsuz şekilde düzeltilir inşallah.
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

ALP
    Guest
    Rabbim canınızı korumuş şükredin,çok geçmiş olsun.İnanılmaz üzüldüm...
    Arkadaşların da dediği gibi,ekspertiz yüzdesi çok önemli.Resimlerden perte çıkar gibi durmuyor ama kapalı kutu sonuçta! Hasar tespit çalışmasından sonra netleşir herşey.

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı architect Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Pert olarak kabul edilirse ne kadar bir ücret ödeniyor acaba bu araç için?
    Eğer araba 1 yaşından küçükse tamamını 1 yıldan sonrada yaşına göre ücret ödeniyo diye biliyorum.
    Alıntı serkanhaydaroglu Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    büyük geçmiş olsun.
    ama benzer bir kazaya karışmış biri olarak pert konusunun arabanın altında yada aksında bir sıkıntı yoksa zor olduğunu söyleyebilirim.
    hayırlısı.
    allahtan tam ters taraftan olmamış kaza, cana geleceğine mala gelsin.
    Çok teşşkkür ederim.
    Arabanın içinde iki arkadaşım vardı allahtan onlara bişey olmadı zaten onlara bişey olsa vicdan azabından ölürdüm.
    Alıntı mTuran Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Çok geçmiş olsun ama bu hasar ile perte çıkmaz. Daha önce bende A5 ile kaza yapmıştım anca perte çıkmıştı sizde hasar en az 2 katı vardı. En sorunsuz şekilde düzeltilir inşallah.
    Umarım pek bi sorun çıkmaz zaten pert olma ihtimali yok dedi doğuşta.
    Teşşekür ederim ayrıca..
    Alıntı KUPON7 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Rabbim canınızı korumuş şükredin,çok geçmiş olsun.İnanılmaz üzüldüm...
    Arkadaşların da dediği gibi,ekspertiz yüzdesi çok önemli.Resimlerden perte çıkar gibi durmuyor ama kapalı kutu sonuçta! Hasar tespit çalışmasından sonra netleşir herşey.
    Çok teşşekür ederim.
    Amin..Zaten tek tesselisi olayın o. benim aracım yada diğer araçtan birine bişey olmadıkca gerisi çok önemli diğil sonuçta para kazanılır giden yerine konulur..