Senior Member shotter_big Üyenin Avatarı
    Fiyat avantajından dolayı 225/45/17 Pirelli P7 cinturato aldım aracıma bugün.
    Michelin fiyatları uçmuş resmen.
    Ben seti 6 taksit 1040 TLye aldım bilginize...
    Aracı kullanınca Michelin ile arasındaki farkları yazarım.

Senior Member ozy Üyenin Avatarı
    monza abi 6 haftadir pirelli pzero bekledim,ama bugunde hala gelmedigi icin lastikler ve sizin bridgestone s001 de cok iyi demenizle s001 siparis verdim,zaten servisimde onayladi lastigi,sizinle telefonla konustuktan sonra servisi aramistim s001 mi die veya er300 diyemi,ikiside var stokta dedi aralarinda fiyat farki neredeyse yok dedi. bende s001 siparis verdim, yarinda taktirmaya gidecegim,video veya fotolamayi dusunuyorum,sonrasinda paylasirim fiyat olarak pirelli pzero lardan 20euro daha ucuz adet basi once 2 tanesini degistirecegim, haziran 21de burdan yola cikacagim turkiyeye tatil icin,herhalde mayisin son haftasida diger ikisini degistiririm,nasil olsa stokta hep varmis s001 tekrardan cok cok tesekkurler hersey icin levent abi

Senior Member
    Alıntı ozy Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    monza abi 6 haftadir pirelli pzero bekledim,ama bugunde hala gelmedigi icin lastikler ve sizin bridgestone s001 de cok iyi demenizle s001 siparis verdim,zaten servisimde onayladi lastigi,sizinle telefonla konustuktan sonra servisi aramistim s001 mi die veya er300 diyemi,ikiside var stokta dedi aralarinda fiyat farki neredeyse yok dedi. bende s001 siparis verdim, yarinda taktirmaya gidecegim,video veya fotolamayi dusunuyorum,sonrasinda paylasirim fiyat olarak pirelli pzero lardan 20euro daha ucuz adet basi once 2 tanesini degistirecegim, haziran 21de burdan yola cikacagim turkiyeye tatil icin,herhalde mayisin son haftasida diger ikisini degistiririm,nasil olsa stokta hep varmis s001 tekrardan cok cok tesekkurler hersey icin levent abi
    Rica ederim, güle güle kullan, mutlaka rot ayarı yaptır, buralara gelince istersen Istanbulda bir ayar daha yaptırırız. Aslında idare edebilseydin lastikleri burada da taktırabilirdik PZeroya 550 TL gibi bir fiyat vermişlerdi.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

evet bugun lastikleri degistirdim,on lastikler bitikti. yenileri arkaya taktirttim, arkadakileride one taktirdim tavsiyeniz uzere ama abi s001 olmadi :S daha dogrusu ellerindeki potenza s001 modelleri hep audi ve ferrari icin olanlardanmis, bmw icin olan s001 modelide 17' jantlar icinmis dedim telefonda var demistiniz ve siparis vermistim dedim,evet var ama yildizsiz olandan dedi,ellerinde yildizli potenza er50 modeli varmis sadece bmw ler icin,ve bu modelede cok iyi dediler dogal olarak valla 2 ay pirelli pzero bekleyip olmadigindan, potenza er50 ye okeyledim ve degistirdim 100 km kadar yol yaptim sanki araba hopluyor gibi geldi biraz belkide psikolojiktir 500km boyunca sakin kullanin dedi,sonra istediginiz gibi basin dedi ayrica servise rot ayari yaparmisiniz dedim,geometri ye gerek yok dedi :S acaba turkce rot ayari ile,burda geometri ayari dedikleri ayni seymidir :S ama turkiyeden taktirmam cok isime gelmezdi bende faturanin bi kismini masraf gosterebiliyorum,ve belcika sadece benelux ile almanya ve fransanin faturalarini direk kabul ediyor ama istanbula gelirsem mutlaka ziyaret etmek isterim,rot ayarida yaptiririz ama simdi kararsiz kaldim geometri ayari yaptirayimmi yaptirmayayimmi :S servis lastikleri degistirirken bi alete takti lastiki,dondurttu lastigi,makineden ses geldi ekranda 3 yaziyordu ve jantin ic tarafindan kenarina metal bisey cakti sonra tekrar makineye takti dondurttu,ses gelmeyince cikartti ve arabaya takti hepsi bu yani

Senior Member
    Bridgestone RE 050A da çok iyi lastiktir. Yalnız mutlaka geometri ayarı yaptır, ön ayarların bozuk olduğu için lastiklerini yedin. Bir de arkaları öne alırken balans ayrı yapmadılar mı?

Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bridgestone RE 050A da çok iyi lastiktir. Yalnız mutlaka geometri ayarı yaptır, ön ayarların bozuk olduğu için lastiklerini yedin. Bir de arkaları öne alırken balans ayrı yapmadılar mı?
    evet RE 050A runflat 96W o zaman ben gidip yaptirayim geometri ayarlarinida 4 tekerlek icin, arka tekerlekleride makinaya takip balans ayarlari yaptilar ve onlere taktilar..foto cektim aksama eklerim insallah evden...bide uzerinde made in japan yaziyor,servisteki israrla japon yoda uretilenlerden dedi, 310euro tanesi kdv dahil...40 euro da arka tekerlekleri one taktigi icin aldi

Senior Member
    Alıntı ozy Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    evet RE 050A runflat 96W o zaman ben gidip yaptirayim geometri ayarlarinida 4 tekerlek icin, arka tekerlekleride makinaya takip balans ayarlari yaptilar ve onlere taktilar..foto cektim aksama eklerim insallah evden...bide uzerinde made in japan yaziyor,servisteki israrla japon yoda uretilenlerden dedi, 310euro tanesi kdv dahil...40 euro da arka tekerlekleri one taktigi icin aldi
    S001 RFTler Polonya malı da ondan, sonra da önlere aynısından taktırırsın.
    Şu haliyle lastikten fazla birşey anlamak zor.