Member
    Aracım E350 4matic. Kış Lastiklerini çıkardım. Aracın üzerinde gelen ve değiştirmeyi düşündüğüm yaz lastiği Pirelli P7. Lastikten beklentim sessiz olması,konfor ve süratli kullanımda bilhassa virajlarda yol tutuşunun iyi olması. Michelin pilot sport 3 ve ContiSport Contact 5 bulabildiğim 2 yeni lastik tipi. Bunları kullanan var mı Tavsiye edermisiniz?

Senior Member
    P7den memnun kalmadınız mı? Kalmadıysanız SC5i deneyin.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member Emre52 Üyenin Avatarı
    Pirelli Pzero şiddetle tavsiye ederim...Süpersportların kimisinin fabrika çıkışı lastiğidir...

Senior Member ozy Üyenin Avatarı
    5 haftadir pirelli pzero 245/45/r18 runflat bekliyorum bmw f10 icin ama hala yok bakalim bu ay sonuna kesin geliyor dedi belcika pirelli ana dagiticisi Monza abi aslinda nette satis yapan sitelerde buldum pirelli pzero yu,ingiltere ve fransiz siteleriydi,ama guvenip siparis veremedim hani tutarlar audi icin veya mercedes icin olandan yollarlar veya runflat olmayan yollarlar sonra ugrasip dururum diye cekindim netten siparis vermeye...bakalim ay sonuna insallah gelirde bende kullanmaya baslarim aracimi

Senior Member melih Üyenin Avatarı
    Dunlop un mercedesle ortak ürettiği yada mercedes için ürettiği (tam hatırlamıorum) bi lastiği var lastikcim göstermişti.Bende continental takalım dediğimde boşver senin arabaya bundan başkası olmaz dedi.
    Tam model adı ne hatırlamıorum ama üzerinde DUNLOP MB yazıordu hız sınırıda 275 km ydi bide buna bak istersen
    e350 cdi blueefficiency coupe

Senior Member
    Alıntı Emre52 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Pirelli Pzero şiddetle tavsiye ederim...Süpersportların kimisinin fabrika çıkışı lastiğidir...
    Zannedersem arkadaşımızın lastik ebadı 245/45-17.

Alıntı melih Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Dunlop un mercedesle ortak ürettiği yada mercedes için ürettiği (tam hatırlamıorum) bi lastiği var lastikcim göstermişti.Bende continental takalım dediğimde boşver senin arabaya bundan başkası olmaz dedi.
    Tam model adı ne hatırlamıorum ama üzerinde DUNLOP MB yazıordu hız sınırıda 275 km ydi bide buna bak istersen
    Türkiye asfaltlarında Dunlop tavsiye etmem, ama Mercedese takılacak lastiğin mutlaka "MO" damgalı olması lazım, bu tüm markalar için geçerli.

Alıntı ozy Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    5 haftadir pirelli pzero 245/45/r18 runflat bekliyorum bmw f10 icin ama hala yok bakalim bu ay sonuna kesin geliyor dedi belcika pirelli ana dagiticisi Monza abi aslinda nette satis yapan sitelerde buldum pirelli pzero yu,ingiltere ve fransiz siteleriydi,ama guvenip siparis veremedim hani tutarlar audi icin veya mercedes icin olandan yollarlar veya runflat olmayan yollarlar sonra ugrasip dururum diye cekindim netten siparis vermeye...bakalim ay sonuna insallah gelirde bende kullanmaya baslarim aracimi
    PZeroda sıkıntı varsa P7 de kullanabilirsiniz.

Senior Member sercan Üyenin Avatarı
    bende pirelli pzero yu öneririm ilk taktıgımda keşke en başta aracı aldıgımda taksaydım demiştim.

Senior Member Emre52 Üyenin Avatarı
    245/45/17 ebatlarında da var sanırım pzero? Yalnız Pzero rosso veya Pzero nero dan bahsetmiyorum, bahsettiğim sadece Pzero...

Senior Member
    Alıntı Emre52 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    245/45/17 ebatlarında da var sanırım pzero? Yalnız Pzero rosso veya Pzero nero dan bahsetmiyorum, bahsettiğim sadece Pzero...
    Şimdilik o ebadda PZero sadece RF olarak mevcut, ama Rosso olarak var.
    Bence standard Avantgard süspansiyonlu araçta P7 daha ideal, komfor ve spor karışımı ve sessizlik açılarını beraber değerlendirirsek...

Senior Member ozy Üyenin Avatarı
    Monza abi garip ama,runflat olarak p7 cinturato yok diyorlar belcikada, 3 yere sordum,hatta biri pirellinin kendi servisiydi p7 cinturato runflat yok demisti :S israrla pirelli pzero bekliyorum