Banned
    Her araba tehlikeli olabilir. Millet unoyla neler yapıyor O yüzden beygir gücü çok önemli değil aradaki fark 40-50 bg ise. Bence tabi...

Senior Member
    Alıntı architect Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Her araba tehlikeli olabilir. Millet unoyla neler yapıyor O yüzden beygir gücü çok önemli değil aradaki fark 40-50 bg ise. Bence tabi...
    Dogru valla millet ne arabayla neler yapıyor ama güç ne kadar artarsa aracı zaptetmek daha zorlaşır diye söyledim. Hele önden çekişli güçlü araçlarla önden kayma egilimi vs virajlarda dikkat edilmezse tehlikeli olabilir.

Senior Member tolgabar Üyenin Avatarı
    Alıntı Bertan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Diyeceklerim sakın yanlış anlaşılmasın. Bu tür araçlara baktıgına göre direksiyonun kötü degildir ama direksiyonda iyi oldugunu düşünmüyorsan 200 bgler civarındaki güce sahip araçlara seneye bak demek gerekirdi. 1.4T A3 c180i kolay kolay bırakmaz performansı çok düşük degildir. Ben 122lik golfle 2011 c180i 140a kadar arkasına yapışık gittim neredeyse. 80den 140a açabildigi fark 1 boydu. c180de 2 bende 4 kişiydik üstelik.. Demem o ki performansı seni şimdilik üzmeyecek 1.4 T A3 iyi bir seçenek olur ilk araban için. Ama direksiyonuna güveniyorsan ve durumun el veriyorsa tabi ki TT hayırlı olsun derim
    yorumun için teşşekkür ederim yaklaşık 3 yıldır araba kullanıyodum 180 bundan önce jetta vardı dogal olrak direksiyodumda gelişti tt için yeterli buluyorum kendimi tt sahipleride yardımcı olursa sevinirim

Senior Member
    O zaman hayırlı olsun sana TT Hangi aracı alırsan al kazasız belasız kullanman dilegiyle..

inş ama araç hakkında tam olarak daha bilgi alamadım

Senior Member
    TTde kararlısınız anlaşılan, acizane Quattro almanızı tavsiye etsem? Daha affedici olur.

Yanlış anlamayın, 200 bg önden çekişli, turbo, boyu kısa araçlar ciddi sürpriz yapabilirler, hele bizim güzel asfaltlarımızda.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    TTde kararlısınız anlaşılan, acizane Quattro almanızı tavsiye etsem? Daha affedici olur.

Yanlış anlamayın, 200 bg önden çekişli, turbo, boyu kısa araçlar ciddi sürpriz yapabilirler, hele bizim güzel asfaltlarımızda.
    bu konuda size katılıyorum 211 bg önden çekiş karşıma ne çıkıcak acaba ama quattro fiyatları yüksek gibi geldi önceden size dedigim gibi 35 36 euro kadar araba alırsam sonradan degiştirebilicem

Senior Member audicii Üyenin Avatarı
    2.0t q tt den sonra seni kesicek araba sayısı çok azalıcak. Ben olsam 320d cabrio bakardım hem kullanması çok zevkli c180 den sonra gerçekten tatmin edici olur.
    Bmw 118 i F20

Bmw 325 xi

Audi q5 2.0t S-line

Senior Member
    Alıntı tolgabar Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bu konuda size katılıyorum 211 bg önden çekiş karşıma ne çıkıcak acaba ama quattro fiyatları yüksek gibi geldi önceden size dedigim gibi 35 36 euro kadar araba alırsam sonradan degiştirebilicem
    TT konusunda bilgi için "TT" bölümünde konu açsanız daha kolay olur.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Alıntı audicii Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    2.0t q tt den sonra seni kesicek araba sayısı çok azalıcak. Ben olsam 320d cabrio bakardım hem kullanması çok zevkli c180 den sonra gerçekten tatmin edici olur.
    valla 320d cabrio çok baktım bi ara ötv indirimi yaptılar kaçırdım cabrioları m paket 63 alan oldu şimdi istiyolar 70 soguttular beni

2. eline 70 istiyolar

Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    TT konusunda bilgi için "TT" bölümünde konu açsanız daha kolay olur.
    aynen şuan tt agır basıyor orda açsam daha yararlı olur tt kullanıcısı bolca var sanırım bu arada monza senin aracında güzelmiş güle güle kullan