Senior Member fnrlysf Üyenin Avatarı
    Alıntı banshee8831 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    şöyle yağlı, kaymağı bol işlemler olunca araç veriyorlar illaki ama ufak şeyler için araç vermezler, küfür etmiş gibi bakarlar adama
    Ekspertiz yaptırıyorum yav daha ne olsun :P İlla ekspertizin yanında başka şeylerde mi söylemek lazım..Tamam o zaman Silecegin suyu bitti antifrizli su lazım ha bide arka sol geri lambam yanmıyo Bunları da halletsinler arabamı da versinler arkadaş Okula otobüsle gitmeyeyim yeter ki Bu soğuk havada valla çok zor oluyo ya
    [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS] 06 RLR 44[/FONT][/SIZE]

ALP
    Guest
    Alıntı fnrlysf Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ekspertiz yaptırıyorum yav daha ne olsun :P İlla ekspertizin yanında başka şeylerde mi söylemek lazım..Tamam o zaman Silecegin suyu bitti antifrizli su lazım ha bide arka sol geri lambam yanmıyo Bunları da halletsinler arabamı da versinler arkadaş Okula otobüsle gitmeyeyim yeter ki Bu soğuk havada valla çok zor oluyo ya
    Halka in biraz sen de

Alıntı KUPON7 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Halka in biraz sen de
    Yav havalar ısınsın bi, valla 1 hafta paso otobüsle gidecem Amam yerler ıslak, felaket yani Okula yürüyorum bide bi müddet Üstüm başım batıyo..Büyük sıkıntı yani

ALP
    Guest
    Alıntı fnrlysf Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yav havalar ısınsın bi, valla 1 hafta paso otobüsle gidecem Amam yerler ıslak, felaket yani Okula yürüyorum bide bi müddet Üstüm başım batıyo..Büyük sıkıntı yani
    Havalar ısınsın,sen arabadan da inmezsin ki Sıkıntıya bak...

Senior Member banshee8831 Üyenin Avatarı
    konuyu patlattık iyice
    01' Renault Clio 1.6 (Satıldı)
    08' Audi A4 (B8) 2.0 TDI multitronic (Satıldı)

03' Subaru Impreza WRX STI (Satıldı)
    09' Renault Megane 1.5 (Satıldı)
    07' Subaru Impreza 2.0 R ( Satıldı)
    01' Toyota Camry 3.0 V6 GX Hidden Content

Havalar ısınsın,sen arabadan da inmezsin ki Sıkıntıya bak...
    Şuanda kış şartlarını düşünmekteyim Yaz gelsin ona sonra bakarız artık

Alıntı banshee8831 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    konuyu patlattık iyice
    Ahaha aynen ya biraz patladı konu ama olsun

Senior Member adonisas Üyenin Avatarı
    Haftaya randevu aldım 60bin bakımı + Triger seti değişimi var. Önce 2 gün süreceğini ve arabanın kalacağını söylediler, ben de bir gün bakım için gelip ertesi gün triger için gelebileceğimi söyledim. Önce triger işleminin uzun süreceğini dolayısıyla tam gün yetmeyeceğini ve araç verebileceklerini söylediler. Ancak akabinde ne kadarmış bakalım tarzı bir cümle kurdu. Yani anladığım araç verseler de bu sanıldığı gibi bedava falan değil, ehliyetinizle gelin muhakkak dedi. Evden çıkarken bugün ehliyetimi almayayım hava güzel diyorum sanıyorlar galiba, şemsiye mi bu ehliyet yav. Neyse, sonra triger kayış olmadığı için zincir olduğundan dolayı işlemin daha kısa süreceği ve bir günde halledilme isteğini not olarak düştüler. Gittiğimde verdikleri aracı ve ücretini öğreneceğim. Israrla bakım süresince ordan ayrılmayacağımı ve başında duracağımı da belirttim. Bakalım bu sefer ne gibi maceralar bizi bekliyor.
    Hidden Content
    'Mercedes C180 CGI AMG Selection Plus White
    'Mercedes C180 Kompressor Avantgarde White
    'Audi A3 TFSI Sportback Ambition White
    'Audi A3 TFSI Sportback Attraction Black
    'Rover 25 Club Silver Grey

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    iki gun cok uzun hocam ben 90 bin bakiminda birakmistim ayni sekilde triger falan degismisti aksama bana arabayi teslim ettiler, bende servisten arac talep etmistim bana o zaman polo vermislerdi, gunluk 20 eurodan (sene 2010)zaten aksam teslim edince 20 euro ucret aldilar.

Turkiyedeki servislerin en sevmedigim yani arabayi musteriye soyledikleri gunde teslim etmemeleri hala profesyonel servis anlayisi yok.

NOT: Acaba iscilik ucretlendirmesini saat ucreti uzerinden yaptiklari icin arabayi ne kadar bekletirsek kar hesabi mi yapiyorlar
    Son düzenleyen ingolstadt, 20-Mart-2012 saat 22:17.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

ALP
    Guest
    Alıntı adonisas Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Haftaya randevu aldım 60bin bakımı + Triger seti değişimi var. Önce 2 gün süreceğini ve arabanın kalacağını söylediler, ben de bir gün bakım için gelip ertesi gün triger için gelebileceğimi söyledim. Önce triger işleminin uzun süreceğini dolayısıyla tam gün yetmeyeceğini ve araç verebileceklerini söylediler. Ancak akabinde ne kadarmış bakalım tarzı bir cümle kurdu. Yani anladığım araç verseler de bu sanıldığı gibi bedava falan değil, ehliyetinizle gelin muhakkak dedi. Evden çıkarken bugün ehliyetimi almayayım hava güzel diyorum sanıyorlar galiba, şemsiye mi bu ehliyet yav. Neyse, sonra triger kayış olmadığı için zincir olduğundan dolayı işlemin daha kısa süreceği ve bir günde halledilme isteğini not olarak düştüler. Gittiğimde verdikleri aracı ve ücretini öğreneceğim. Israrla bakım süresince ordan ayrılmayacağımı ve başında duracağımı da belirttim. Bakalım bu sefer ne gibi maceralar bizi bekliyor.
    Abi kesinlikle ve kesinlikle aracın başından ayrılma,hatta bir aksilik olmazsa ben de gelirim!!!
    Bu arada,bedava araç verecekler gibi bir hayale mi kapıldın yoksa? Doğuş ve bedava kelimeleri yanyana bile inandırıcı değil

Senior Member adonisas Üyenin Avatarı
    Abi kesinlikle ve kesinlikle aracın başından ayrılma,hatta bir aksilik olmazsa ben de gelirim!!!
    Bu arada,bedava araç verecekler gibi bir hayale mi kapıldın yoksa? Doğuş ve bedava kelimeleri yanyana bile inandırıcı değil
    Alp'çim burdan bir yere gitmeyeceğim diye tutturdum, ancak öğlen yemek yemek için ayrılırken altıma kıpkırmızı A1'i verince ben dayanamayıp ordan uzadım. Son 1 yıldır enteresan deneyimler yaşıyorum Doğuş'ta ve bu sefer de oldukça memnun ayrıldım, açıklayıcı olmaları, söylediklerinden farklı bir işlem yapmamış olmaları, başta söyledikleri rakamla ödediğimin aynı olması güzeldi.
    (Ancak VW tarafından durum aynı değil, burunlarından kıl aldırmaz tavırları devam ve birşey sormak için birisini ara ki bulasın, yarım saat bekledikten sonra bir arkadaş için Amarok test sürüşüne çıkabildik)
    Hidden Content
    'Mercedes C180 CGI AMG Selection Plus White
    'Mercedes C180 Kompressor Avantgarde White
    'Audi A3 TFSI Sportback Ambition White
    'Audi A3 TFSI Sportback Attraction Black
    'Rover 25 Club Silver Grey