Junior Member
    Diger sehirleri bilmem ama Cankaya - Etimesgut ikilisi hayatimda gordugum en kotu servisler.Cok farkli markalar kullandim Ankara Kolumana gittim Ankara Borusana gittim ama en kotu ikili Dogus Otolar cikti.

ALP
    Guest
    Ve aleyküm selam!?!?
    Bir de kendinizi tanıtsaydınız daha iyi olurdu ama...

Junior Member
    Dogus Oto Etimesgut:

2010 Temmuzda Izmire giderken On Cama tas geldi .Iki gun kalip donecegimicim icin Dogus Oto Etmesgutu arayip Cami degistirecegimi bildirdim . Sasi numarasindan kontrol ederek camin oldugunu soylediler . Ankaraya gelince tekrar arayip teyitlesip gittim aracimi biraktim Aksama alabilecegimi soylediler.Aksama dogru Baktim arayan yok telefon actim bir ne ogreneyim ki Camim aslinda yokmus....Ben arayana kadar bana olduklarini soyledikleri camin olmadigini fark etmmemisler....Sonrasi bir suru rezillik tartisma

Merhaba ben Cem ICLI.2006 A4 B7 1.6 sahibiyim .Dogus Oto sikintilari denilince bende bahsedeyim dedim

ALP
    Guest
    Yanlış anlamayın,güzel yapmışsınız bu sıkıntınızı paylaşmakla.Ama önce kendinizi tanıtmanız gerekir, forum kurallarını da okursanız daha detaylı bilginiz olacaktır.
    Hoşgeldiniz...

Junior Member
    Dogus Oto Cankaya:

Gecen sene bir sabah aracim zar zor calisti Aku bitmis.Erkenden hemen Dogus Oto Cankayaya gittim Saat 915 civari ordaydim .Akuyu degistircem dedim Express servis tanimlamasinda bildiginiz gibi randevu falan gerekmiyor.Araci birakicaksiniz aksam anca degistiririz dediler.Express servis tanimlamasini soyledigimde yok oyle bir sey denildi. Degismesini istiyorsaniz birakin :birakmak istemiyorsaniz siz bilirsiziniz dendi.Hos bu durumu Istanbula sikayet ettiysem de onlar da mailimi okumadan sildiler.Telefonla sikayet edicek bir yer de bulamadim.Daha cok anim varda ben yazmaktan yoruldum .

Alıntı KUPON7 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yanlış anlamayın,güzel yapmışsınız bu sıkıntınızı paylaşmakla.Ama önce kendinizi tanıtmanız gerekir, forum kurallarını da okursanız daha detaylı bilginiz olacaktır.
    Hoşgeldiniz...
    Ok dikkat etmemistim .

imperial
    Guest
    Ve aleyküm selam!?!?
    Yorumuna bayildim ne adamsin ya

ALP
    Guest
    Alıntı skyjacker Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    E ne deyim ama

imperial
    Guest
    E ne deyim ama
    Soylenebilcek en guzel sozu soylemissinde gece gece guldurdun beni

ALP
    Guest
    Soylenebilcek en guzel sozu soylemissinde gece gece guldurdun beni
    Eyvallah

Senior Member fnrlysf Üyenin Avatarı
    Ve aleyküm selam!?!?
    Arkadaşlar normal böyle olaylar İnsanlar foruma ilk girince bi boşluga düşüyor böyle..Yeni arkadaşımız da doğuş otoyla ilgili içinde biriktirdiklerini başlığı gördüğü gibi yardırarak yazmış anlaşılan Çok ta iyi yapmış
    [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS] 06 RLR 44[/FONT][/SIZE]