Senior Member melih Üyenin Avatarı
    Alıntı mTuran Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    melih bey aracı bu kadar değiştiren esas ne oldu lastikler mi yoksa ayarlamalar mı ? Benim araçda yanlış hatırlamıyorsam pzero var bazı yollarda araç bildiğin durmuyor bir gün patlayacağım.
    Tamamen ayarlar bende de p zero var anlıyorum seni 5para etmez ztn lastiğin açığını kapatmak için yaptık ama beklediğim den bile iyi oldu.
    e350 cdi blueefficiency coupe

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Bende yaptırayım madem nerde yaptırdınız ? Sadece kamber ayarı mı ?
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Alıntı melih Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Tamamen ayarlar bende de p zero var anlıyorum seni 5para etmez ztn lastiğin açığını kapatmak için yaptık ama beklediğim den bile iyi oldu.

yanlis anladiysam lutfen duzeltin pzero mu 5 para etmez?

pzero piyasadaki en iyi lastiktir ama bizim araclarimiza cok fazla lastik isinamiyor bizim araclarimizda isinmadigi icin kotulemeyin lastigi supersport lara gore tasarlanmis bir lastik

Senior Member AhmetPOYRAZ Üyenin Avatarı
    Alıntı realmummy Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    A4 ten E e geçiş yolu gözüküyor sanki Ahmet Abi Hayırlı Olsun
    valla Burakcim sagol canim kardesim niyetim bozuldu artik,insallah 7-8 ay a operasyonu yapmayi dusunuyorum

Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle

pzero piyasadaki en iyi lastiktir ama bizim araclarimiza cok fazla lastik isinamiyor bizim araclarimizda isinmadigi icin kotulemeyin lastigi supersport lara gore tasarlanmis bir lastik
    o da zaten isinamadigindan dert yanmisti,tepkisi ondan yani

Alıntı mTuran Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bende yaptırayım madem nerde yaptırdınız ? Sadece kamber ayarı mı ?
    Ankara da aydoğanlar da yaptırdım ama bütün yetkili servisler yapıyor çünkü bu mercedesin izin verdiği bişey tabi sınırında.

Evet 4 teker kamber ayarı

AnlatmaK istediğim baştan beri bana uymaması yollarımıza uygun olmaması yoksa kos koca markaya laf etcek deilim çok iyi diyorlar ama bana uymuyor.

Dediğin gibi adamlar süpersport lar için lastik yapmışlar biz o lastiği günlük kullanım araca takıyoruz doğal olarak bize uymuyor.

Daha önceki yazılarım da söyledim aracı sürmeden yada kaldırmadan önce lastikleri yak o zaman 10 numara oluyor ama ben lastik yolu tutsun die her sabah lastik mi yakcam
    Son düzenleyen melih, 06-Temmuz-2012 saat 16:27.

Senior Member HaManN Üyenin Avatarı
    Alıntı Emre52 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    RFT yol tutuşta iyi olsaydı, yolu iyi kavrasaydı, fren mesafeleri iyi olsaydı BMW M departmanı M serisi araçlara RFT takardı, dikkat edin hiçbir fabrika çıkışı M serisinde RFT yoktur...Ben 3.20 D kullanıyorum, araç malum RFT ile geldi 17 jant üzerinde...Şu anda 19 jantta NON-RFT kullanıyorum, çok daha konforluyum...Marka olarak, ilk başta Pzero kullandım, daha sonra Bridgestone S001 'e geçtim...Arada ki fark kıyas bile kabul etmez, Bridgestone hem ıslakta, hem kuruda Pzerodan 10 gömlek üstün...Aquaplaning'i çok iyi bir kere, ben daha ıslakta böyle yol tutan lastik görmedim...Pzeroya göre çok çok daha sessiz, çok daha yumuşak...Bridgestone S001, gözünüz kapalı aracınıza takabilirsiniz...
    Arkadaşında sorduğu gibi bende merak ediyorum normal lastiğe geçince araçla tam uyum gösteriyormu zannedersem Monza nickli arkadaş süspansiyon ayarlarının RFTye göre olduğunu söylemişti herhangi bir ayar yaptırmak gerekiyormu normal lastiğe geçersek?Birde bu bahsettiğiniz S001'in RFT si varmı sitesine baktım fakat göremedim

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    benim 5 te rft pzero var 18 inc lastik uzerinde acayip memnunum valla yol tutus konusunda hic te lastigi yakmiyorum aslinda

supersportlara daha uygun olanlar nero corsa vs gibi lastikleri aslinda

Member
    cok basit aslinda rft biraz daha kalin hamur lastik oldugu icin daha serttir konfordan odun verirsiniz ama lastigin kullanim omru daha uzun olur. Ne kadar yumusak hamur o kadar konfor ve yol tutusu ama bi o kadarda daha kisa kisa omur olarak degerlendirebilirz.

Kisacasi tamamen tercih meselesi.

benim 5 te rft pzero var 18 inc lastik uzerinde acayip memnunum valla yol tutus konusunda hic te lastigi yakmiyorum aslinda

supersportlara daha uygun olanlar nero corsa vs gibi lastikleri aslinda
    Bilemiyecem birader lastik biraz da sans isi senin aracta tutmus yada senin kullanim sekline tam oturmus olabilir ztn araci kullanim seklide onemli ama bana uymadi.

Şu bir gercekki p zero gec isinan bir lastik.