Senior Member
    erol gece gorus alma gereksiz. zaten ulkemin yolları malum gozunu yoldan ayıramıyosun o gece goruse bakmak daha tehlikeli.

koyu bir laciverti var 5 lerde guneşte i-na-nıl-maz parlıyor......
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06 - Seat Ibiza FR wrecked Hidden Content
    07 - Seat Ibiza Coupe sold
    11 - Audi A4 a.k.a. Unicorn

Senior Member Emre52 Üyenin Avatarı
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    abı m paket alınca hangı renk guzel oluyor bır sole,su efsane mavı renk harıcm olmazsa gri alıcam muhtemelen;gece gorusu 4400€ tum vergıler dahıl ındırım harıc degermı degmez mı?benım kafamda soft close var esasında.Fıyatı mumkun oldukca ucurmamaya calısıyorum,satarken cok zarar edıyoruz sonra bılıyorsun

abı sende Grand Ch. var bılıyorsun suspansıyonun rahatlıgını, sence 19" cok rahatsız edermi,kıyaslasak ıkısını?ustunde bırde rft olacak(m suspansıyon ıptali var)
    Değişik bir laciverti vardı, geçende foruma da koyulmuştu fotosu, kesinlikle onu derim veyahut, space gri...Gece görüşü ben F10 alcak olsam alırdım, uzun yolda inanılmaz işe yarar diye düşünüyorum...19'u ben e90 da da kullanıyorum biliosun, köy, bağ, bahçe bile gidiyorum bu ara F10 da çok çok rahat kullanırsın sıkıntısız...
    Edit: Sophisto Grey, favorim...
    Şu da güzelmiş: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93233274/detay
    Son düzenleyen Emre52, 22-Ağustos-2012 saat 14:01.

Senior Member
    hala beyaz alma dıyor musunuz?
    Eklenen Resimler
    (ek)sh

Senior Member
    Alıntı HUN Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun diyelim M Paket olan yakışır size, E250'den çok daha iyi bir tercih olur.
    saol kardesım kurcalıyoruz hala

Alıntı HUN Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun diyelim M Paket olan yakışır size, E250'den çok daha iyi bir tercih olur.
    Alıntı indigoblue Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    erol gece gorus alma gereksiz. zaten ulkemin yolları malum gozunu yoldan ayıramıyosun o gece goruse bakmak daha tehlikeli.

koyu bir laciverti var 5 lerde guneşte i-na-nıl-maz parlıyor......
    abı fıyat cok ucuyor bunun ustune en fazla soft close ustu ucurumvede gereksız
    Alıntı Emre52 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Değişik bir laciverti vardı, geçende foruma da koyulmuştu fotosu, kesinlikle onu derim veyahut, space gri...Gece görüşü ben F10 alcak olsam alırdım, uzun yolda inanılmaz işe yarar diye düşünüyorum...19'u ben e90 da da kullanıyorum biliosun, köy, bağ, bahçe bile gidiyorum bu ara F10 da çok çok rahat kullanırsın sıkıntısız...
    Edit: Sophisto Grey, favorim...
    Şu da güzelmiş: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93233274/detay
    bu renkte cok ıyıymıs arabada bır tamam olsak rengıde kovalıcazda,19da umarım alırsak sıkıntı yasamam konforda buarada kısın 19 la nekadar xdrive basarılı olur tartısılır(kar lastıgıde olsada cok fark edermı bılmıyorum)
    (ek)sh

Senior Member Emre52 Üyenin Avatarı
    Renk al!! Hakkaten Erol, e90 da aldık beyaz, heryer beyaz M paket e90, bu sefer farklı ol

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Karbon siyahi diye bi renk var ona bakmanizi oneririm pek siyah gbi digil Lacivert zaten farkli ve hos bi renk