Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 11 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... SonSon
    Banned
    Arkadaşlar babam kendine sıfır bir E serisi düşünüyor. Eski arabası da bir önceki kasa E idi. Benzinli istiyor yine. Pek fazla km yapan biri değildir zaten. Bu anlamda galerilere bakıyorum sahibindende. Ancak bugüne kadar özel ithal araç hiç almadık. Yetkili satıcılara bayıldık paraları. Şu linkteki araç hoşuma gitti. Fiyat da çok uygun gibi. Aman aman donanım isteyen biri değil babam. Olsa da kullanmaz zaten O yüzden linkteki araç yeterli. Tabi AMG olmasını isteyen benim. Bize de faydası dokunur elbet

Kısacası ne dersiniz arayıp konuşuyorum, garantiye dahildir hiçbir sorun yaşamazsınız deniliyor. Ama ben özel ithal araçların ilerde ve satarken sorun olabilidiğini okumuştum.

Siz ne dersiniz? Eğer sorun olcaksa yetkili satıcıda neyse fiyat verilecek ve alınacak. Ama herkesin parası kıymetli. Bilirsiniz işte

Pardon linki vermeyi unutmuşum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77663952/detay
    Son düzenleyen architect, 10-Mart-2012 saat 14:28.

Senior Member max-ime Üyenin Avatarı
    Eğer ithal çıkışlı ise garantisi olmuyor olsada çok uğraşıyorsunuz. Şöyleki; grey marketten alınan bir Bmw sahibi, Land rover'da olabilir, Borusan'ı mmahkemeye vermiş ve kazanmıştı garantisinin tanınmasıyla ilgili. Yazılı basında çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam haberleri. Eğer olası bir sıkıntıda bunları göze alıyorsanız yada aradaki fiyat farkı bu riske değer diyorsanız ithal araç alınabilir.

Banned
    Amg e 250 cgi 85000bin euro liste fiyatı. Sanırım linkteki araçtaki donanımlar da yoktur. Bu durumda baya karlı olacak. Ama dediğiniz gibiyse hiç bulaşmamak lazım.

Senior Member max-ime Üyenin Avatarı
    Karar belki şöyle verilebilir; aracın kronik problemleri var mı bunu araştırın ona göre alın derim ben. Aradaki farkta az bir fark değil.

70K euroyu veren 85K euroyuda verir gibi bir düşünceniz yoksa tabi

Banned
    Araştırırım tabi ama bir arabanın ne sorun çıkartacağı bilinemezki. Bu donanımlarda bir araç istesek yetkili satıcıdan indirimle belki 85bin yaparlar. Linkteki araç da 66-67 lere inilse nerdeyse 20bin euro fark var. Az değil... Ama sorun çıkaratacaksa normal donanımlı bir e200 alınabilir. Amg olmayacak tabi. Babam için problem değil de ben biraz uyanıklık yapıyım dedim

Senior Member Gx.Bortu Üyenin Avatarı
    Faturasını ederinden kesecek mi? Sonra Maliye ile başınız derde girmesin.
    2011 Vw Tiguan 1.4T[COLOR=Red]SI[/COLOR] [COLOR=Red]4[COLOR=Black]MOTION[/COLOR][/COLOR] Satıldı! Hidden Content

Banned
    Söylenen fiyat üzerinden kesileceğini söylediler. En ufak bir sorun yaşamazsınız diyorlar ama tersini söylecek hali yok tabi...

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Faturaya dikkat edin gerisi sorun olmaz. Aracın garantiside var tabii ki. Bu arada linkteki araç bayağı dolu bayiiden çok rahat 90.000 üzerinde liste fiyatı çıkar ama ne indirim yaparlar bilmiyorum.
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Banned
    Alıntı mTuran Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Faturaya dikkat edin gerisi sorun olmaz. Aracın garantiside var tabii ki. Bu arada linkteki araç bayağı dolu bayiiden çok rahat 90.000 üzerinde liste fiyatı çıkar ama ne indirim yaparlar bilmiyorum.
    Araç baya dolu gerçekten. Şaşırdım fiyatı görünce.

Umarım dediğiniz gibidir. Biraz daha araştırıcam. Kolumana sormayı düşünüyorum "ne olur garanti gerektiren bir durum olursa" diye...

İstanbul da bu galericiyi tanıyan bir forum üyesi varsa yorumlarını bekliyorum bir zahmet...

Senior Member
    Size pm yolladım.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Konu Kapalı
Sayfa 1 - Toplam 11 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... SonSon