Senior Member
    Alıntı KUPON7 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bertanım tekrar tekrar geçmiş olsun,Rabbim beterinden saklasın ve Rabbim Doğuş'a düşürmesin inşallah...Herkes usta zaten,vida arttıran usta iyi ustadır malum! ALLAH vermesin,ya önemli bir noktada dikkatsiz olsalardı ve sen o yüksek hızda...Akıllara bile gelmesin inşallah!!!
    Neyse bari Naim Usta çözdüyse sıkıntı yok, inşallah bir daha en ufak sıkıntın olmaz...
    Eyvallah.. Aynen abi ayrıca şehirdışına çıkacagım bilgisini vermiştim. Tam hazır teslim etmeden bırakmayız derler bir de !

ALP
    Guest
    Alıntı Bertan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Eyvallah.. Aynen abi ayrıca şehirdışına çıkacagım bilgisini vermiştim. Tam hazır teslim etmeden bırakmayız derler bir de !
    Lafa gelince işte...

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Bertan oncelıkle cok gecmıs olsun Allah korumus senı.Dogus oto esenyurt servisi bu durumdan haberdar ettın mı pekı? bence servis müdürüne bu durumdan haberdar etseydın gerı bıldırım alırdın kesınlıkle bılgın olsun.Gerı bıldırımler sayesınde servıste baska musterılerın basına boyle bır olay gelmemesı ıcın onlemler alıp gelıstırmeler yaparlardı.Dogus oto esenyurtt servısı 10 senedir gıdıorum herhangı bır şikayet yada onerı de gerı bıldırım yaptıklarını cok gordum bılgın olsun.