Arkadaslar bir sey cok merak ettim bugun dikkatimi cekti bu a3lerin farlarinda sinyal kisminda Krom bi Parca olan var bu bende yok bugun bi a3de gordm 2mizinkide ayni kasa 2mizinkide mercek far ama o farkliydi arasindaki dark ne acaba...

ALP
    Guest
    Eski kasalarda var,sanırım onu soruyorsunuz...

Senior Member
    Galiba sis farı bölgesinden bahsediyorsunuz ? Eğer orasıysa bahsettiğiniz yer, onlar 2011 makyajlı kasa A3'ler.

Şu şekilde sis farı bölgesi krom oldu:

ekleme: Tamamen yanlış anlamışım galiba
    Son düzenleyen AliB21, 03-Mart-2012 saat 04:32. Sebep: düzenleme
    Young, Wild and Free

Senior Member
    arkadaşların da söylediği gibi 2011de çıkanların sis kapakları ve kapı kollarına krom kaplamalar geldi. bir de b sütunu piano black oldu.

yok sis farından bahsetmiyorun ön farın sinyal bölümünde benimkinde sadece sarı ampul var ama bazılarında krom bı parca ıle kaplı...

Senior Member
    Alıntı 34AS3431 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    yok sis farından bahsetmiyorun ön farın sinyal bölümünde benimkinde sadece sarı ampul var ama bazılarında krom bı parca ıle kaplı...
    farlarınız ledli bi-xenon mu?

yok bendekı makyajsız kasanın aynısı benım sınyalde sadece sarı ampul var ama bazılarında o sarı ampul gözzukmuyor o sarı ampulun onunde krom bı parca var hıc dıkkatınızı cektı mı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3145564/detay/

bu lınkden bakın ordakı beyaz a3 dede yakından gösterıo gercı bahsettıgımın ılanla alakası yok ama fotografda göstermek ıcın attım farın ıcınde en kosede sınyal ampulunun onunde kucuk kare krom bı parca var ondan bahsedıorm

Senior Member adonisas Üyenin Avatarı
    Alıntı 34AS3431 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3145564/detay/

bu lınkden bakın ordakı beyaz a3 dede yakından gösterıo gercı bahsettıgımın ılanla alakası yok ama fotografda göstermek ıcın attım farın ıcınde en kosede sınyal ampulunun onunde kucuk kare krom bı parca var ondan bahsedıorm
    Ben benim ön farın fotoğrafını çektim, sen de çekersen koy da farkı daha iyi anlayabilelim
    Eklenen Resimler
    Hidden Content
    'Mercedes C180 CGI AMG Selection Plus White
    'Mercedes C180 Kompressor Avantgarde White
    'Audi A3 TFSI Sportback Ambition White
    'Audi A3 TFSI Sportback Attraction Black
    'Rover 25 Club Silver Grey

tam net cekmısın fotoyu cok saol anlatmak ıstedıgım en bastakı kucuk krom parca sınyalın onunde olan o parca benım aracta yok ...

bu arada aracım servıste baska foto bulamadım