Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    Alıntı turboadmin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar dediğim gibi sembolik, yoksa yapılabilecek çok şey var
    yapabilirsek bazı şeyler yapalım ozaman mesela etiketimiz var nasılsa birde buna ek olarak neredeye herkeste Iphone yada Blackberry var güzel bir tasarımla neden telefon etiketi yapmıyoruz?

aytuğ kardeşim çok güzel kaplama işleride yapıyor onunlada ortak çalışılabilir..
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

Daha öncedende söylediğim gibi bizim çok vaktimiz olmuyor, eğer siz ilgilenmek, kendiniz birşeyler yapmak isterseniz yardımcı olmaya çalışabilirim.

Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    Alıntı turboadmin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Daha öncedende söylediğim gibi bizim çok vaktimiz olmuyor, eğer siz ilgilenmek, kendiniz birşeyler yapmak isterseniz yardımcı olmaya çalışabilirim.
    ant hocam daha önce hatırlıyorsan yaza girerken güneşlik anahtarlık gibi şeylerden bahsetmiştik bunlar tabiki örnek. tasarım konusunda e-fabrika'da çalıştığını yazmışsın ben buraktan rica ederim eğer yardımcı olabilirse tasarımda bir fikir alabilirim ondan..
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

imperial
    Guest
    Arkadaşlar bence iphone ve blackberry uygulaması şart sitenin çoğu aktif üyesi telefonlarındanda giriyorlardır ben şahsen genelde telefondan giriyorum. Bu işten anlasam ben yapıyım derdim ama hiçbir fikrim yok sitemizde böyle uygulamalarla ilgilenen yada yapan arkadaşlarımız varsa masrafı neyse herkesinde yardımcı olucağını düşünüyorum iphone ve blackberry kullanıcıları olarak

Senior Member
    Alıntı ltfyce Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    yapabilirsek bazı şeyler yapalım ozaman mesela etiketimiz var nasılsa birde buna ek olarak neredeye herkeste Iphone yada Blackberry var güzel bir tasarımla neden telefon etiketi yapmıyoruz?

aytuğ kardeşim çok güzel kaplama işleride yapıyor onunlada ortak çalışılabilir..

Örnek olarak İPhone 4 ler için birkaç tane yapıyim carbon temalı TurboFSİ stickerları bencede güzel durur.

Senior Member
    Uygulama olmasa bile mobil desteği olmalı kesinlikle, birçok kişi mobilden giriyordur eminim, çok sıkıntı oluyor..

O değilde eğer Blackberry gibi uygulama kıtlığı çeken bir platforma forumun uygulaması gelirse ayakta alkışlarım arkadaş
    Young, Wild and Free

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı skyjacker Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar bence iphone ve blackberry uygulaması şart sitenin çoğu aktif üyesi telefonlarındanda giriyorlardır ben şahsen genelde telefondan giriyorum. Bu işten anlasam ben yapıyım derdim ama hiçbir fikrim yok sitemizde böyle uygulamalarla ilgilenen yada yapan arkadaşlarımız varsa masrafı neyse herkesinde yardımcı olucağını düşünüyorum iphone ve blackberry kullanıcıları olarak
    her kelimesine katılıyorum...

uygulamayı 1 dolar yapsanız bile bir çok kişi indiricektir buda foruma destek olur...iphone, ipad ve blackberry kabıda yaptırılmasa bile araştırılıp audi temalı kaplar bulunup satılabilir

Ne kadar ekmek o kadar köfte Destekleyen sayısına göre bakarız tabiki

Deneme cevap