Banned
    biraz benzerlik olduğu doğru ama bence bu gayet normal bişey sonuçta ortak firmalar esinlenme olacaktır. ama amblemi olmadan karıştıran arkadaşlar çok fena sallamış. göz var nizam var kardeşim A6 jettayı 2 ye 3 katlar. heybeti ve boyutlarıyla zaten 5 ve e serisinden bile büyük olan bir aracı nasıl karıştırsınız. ha passatla jettayı ben bile karıştırıyorum.

bu arada düz vites bu araçlara hiç yakışmamış

Senior Member
    bugün yeni a6 2.0 tdi ile arkadaşımın 160 bg scirocco sunu tokatladım.

Senior Member
    Alıntı 16bor51 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bencede yeni a6 çok güzel bmw kütük gibi araba bir ay kullandım sattım alanlarda hiç memnun değil.
    a5 alacakken a5 kasa degistirdi vazgectim(iyiki vazgecmisim)yeni a6 aldim ,amca ogluda 520d aldi,ikisinide kulaniyoruz degistiriyoruzda ara sira, bmw de bisey yok arkadaslar millet ön arka farlarina bakip aliyor,performans diyenler ,a6 177bg önden cekis oldugu icin cekisi daha guclu bmw gore ,tasarim dizayn desen a6 bambaska.gece a6 nin ic aydinlatmasi yeter.( 520d yi satiyor yiyen)

Senior Member 34nK351 Üyenin Avatarı
    ben çevremden örnek veriyorum,e serisi alanlar içinde henüz 220 cdi ı tercih eden görmedim,e kasa tercihinde e250 cdi daha çok tutuluyo diye biliyorum.a6 diğer iki araç arasında göze en çok hitap eden araç benim görüşüm

Senior Member
    Alıntı 16bor51 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bugün yeni a6 2.0 tdi ile arkadaşımın 160 bg scirocco sunu tokatladım.
    122hp lik scirocco olmasın o

Yada manüel scirocco dur arkadaşın vites atmasını bilmiyordur

Yoksa 160 lıklar a6 nın içinden geçer her türlü, zaten abt varsa plakasını okuyamazsınız.

Member AHM Üyenin Avatarı
    ben aşırı benzetmiyorum stop duz oldumu nedense audi = jetta diyen bazı çekemeyen zihniyet her yerde mevcut. Diyelimki benziyor biri jetta biri audi a6 herseyi ile farklı arabalar , a6 jettamı olmus oluyor . 1 seriside polo olsun o zaman. E coupe da ledli far yaptı A4 A5 A6 ya benzior. Audi = mercedes oldu. vw=bmw oldu. çektikçe uzar bu .Boş beleş muhabbetler bunlar begenmiyorsan almazsın olur biter. Alamıyosan laf atmazsın alıyosan sallamassın . Türkiye de cidden kompleksli adam çok .................................................. ................................................
    Son düzenleyen AHM, 05-Nisan-2012 saat 03:29.

Senior Member audicii Üyenin Avatarı
    Alıntı boc35 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ben aşırı benzetmiyorum stop duz oldumu nedense audi = jetta diyen bazı çekemeyen zihniyet her yerde mevcut. Diyelimki benziyor biri jetta biri audi a6 herseyi ile farklı arabalar , a6 jettamı olmus oluyor . 1 seriside polo olsun o zaman. E coupe da ledli far yaptı a4 a5 a6 ya benzior. Audi = mercedes oldu. Vw=bmw oldu. çektikçe uzar bu .boş beleş muhabbetler bunlar begenmiyorsan almazsın olur biter. Alamıyosan laf atmazsın alıyosan sallamassın . Türkiye de cidden kompleksli adam çok .................................................. ................................................
    +107479768
    Bmw 118 i F20

Bmw 325 xi

Audi q5 2.0t S-line

Senior Member
    ben aşırı benzetmiyorum stop duz oldumu nedense audi = jetta diyen bazı çekemeyen zihniyet her yerde mevcut. Diyelimki benziyor biri jetta biri audi a6 herseyi ile farklı arabalar , a6 jettamı olmus oluyor . 1 seriside polo olsun o zaman. E coupe da ledli far yaptı A4 A5 A6 ya benzior. Audi = mercedes oldu. vw=bmw oldu. çektikçe uzar bu .Boş beleş muhabbetler bunlar begenmiyorsan almazsın olur biter. Alamıyosan laf atmazsın alıyosan sallamassın . Türkiye de cidden kompleksli adam çok .................................................. ................................................
    1 serisinin poloya zaten bir gerçek, çakma polo diye adı çıkmadı boşuna. Ayrıca alamama muhabbetine girmeye gerek yok bu 520,e250 arasında en uygun fiyata satılan araç a6.
    Son düzenleyen Jagerbomb, 05-Nisan-2012 saat 10:23.

Senior Member
    Alıntı Jagerbomb Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    122hp lik scirocco olmasın o

Yada manüel scirocco dur arkadaşın vites atmasını bilmiyordur

Yoksa 160 lıklar a6 nın içinden geçer her türlü, zaten abt varsa plakasını okuyamazsınız.
    160 lık yeni aldı ikinci el abt yok standart.

ben aşırı benzetmiyorum stop duz oldumu nedense audi = jetta diyen bazı çekemeyen zihniyet her yerde mevcut. Diyelimki benziyor biri jetta biri audi a6 herseyi ile farklı arabalar , a6 jettamı olmus oluyor . 1 seriside polo olsun o zaman. E coupe da ledli far yaptı a4 a5 a6 ya benzior. Audi = mercedes oldu. Vw=bmw oldu. çektikçe uzar bu .boş beleş muhabbetler bunlar begenmiyorsan almazsın olur biter. Alamıyosan laf atmazsın alıyosan sallamassın . Türkiye de cidden kompleksli adam çok .................................................. ................................................
    +192555555

Senior Member
    Alıntı merdo Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    biraz benzerlik olduğu doğru ama bence bu gayet normal bişey sonuçta ortak firmalar esinlenme olacaktır. ama amblemi olmadan karıştıran arkadaşlar çok fena sallamış. göz var nizam var kardeşim A6 jettayı 2 ye 3 katlar. heybeti ve boyutlarıyla zaten 5 ve e serisinden bile büyük olan bir aracı nasıl karıştırsınız. ha passatla jettayı ben bile karıştırıyorum.

bu arada düz vites bu araçlara hiç yakışmamış
    Orada dalga geçtigim anlaşılmamış heralde