Senior Member malikguzel Üyenin Avatarı
    CLS 350 CDI ile aydın otobanında 250 yapmıştım, demek kit olsa 257 e kadar yolu var
    400 + HP

Banned
    Alıntı burak14 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ilk fırsatta görüşecegim tesekkurler.
    Bu arada 19 amg jant lastik aldım arkadasımdan (iso06)
    kar kış bitsin onlarıda takalım bakalım

valla panjuru ben cok begeniyorum. herkesten farklı olmayı seviyorum.
    A4 2.0tfsi bence cok güzel giden bir arac. arkadasınkine epey binmiştim. biraz yakıtı birazda darlıgı yuzunden sattı. ama hala pişman gidişi konusundada;
    E350nin kalkısta 2.0tfsiyi gecmesi suan için bile pek mumkun degil bence. anca 100km/h ile rollda gecebilir. son surattede 2.0tfsi 280kmh goruyordu. e350 257kmh kesici var. sondada audi alır.
    Panjurda bir sıkıntı yok zaten, canavar gibi hatta. Benimki de öyle zaten de, bir arkadaş çıkıp "ön panjur olmamış" demişti de ona gönderme yapmıştım.

Junior Member burak14 Üyenin Avatarı
    Alıntı malikguzel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    CLS 350 CDI ile aydın otobanında 250 yapmıştım, demek kit olsa 257 e kadar yolu var
    kesici olmasa daha gidecek guc hissi var. ilk fırsatta E modunda yani 265hp ile denecegim. suan birde kar lastikleri var ustunde. yaz lastikleri olsa daha bir saglıklı olacak kanımca

Alıntı Batman Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Panjurda bir sıkıntı yok zaten, canavar gibi hatta. Benimki de öyle zaten de, bir arkadaş çıkıp "ön panjur olmamış" demişti de ona gönderme yapmıştım.
    okumuştum hatırlıyorum. sonucta bu bizim zevkimiz.

Member
    Alıntı indigoblue Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    sprintboosteri hemen cikar!
    bende kullaniyorum,zarari varmi?

Alıntı sertac35 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bende kullaniyorum,zarari varmi?
    zararı yok ama gerekte yok(kendi aracım için).

o panjuru beğenmeyen benim,evet halen de beğenmiyorum

bence ilk yapmanız gereken şey amg paketlerde olduğu gibi ön tampondaki çizgilerin içe değilde dışa bakmasını sağlamak,yani orayı değiştirmek.orayla birlikte herşey değişiyor,keşke baştan amg paket alsaydınız

Alıntı HoLY.oNE Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    o panjuru beğenmeyen benim,evet halen de beğenmiyorum

bence ilk yapmanız gereken şey amg paketlerde olduğu gibi ön tampondaki çizgilerin içe değilde dışa bakmasını sağlamak,yani orayı değiştirmek.orayla birlikte herşey değişiyor,keşke baştan amg paket alsaydınız
    o çizgileri degistirmek için ön tampon komple degişiyor. gündüz seyir ısıkları dahil dolu tampon gerekmekte. ayrıca 2 adette on davlumbaz lazım. yani bir tuzlu ve meşakatli bir iş