Junior Member burak14 Üyenin Avatarı
    Benim foruma ilk mesajım. Kendimi tanıtmadan başka konulara cevap yazmak istemedim. Burası sohbet bölümü ama tanışma kısmını göremediğim için buraya açtım admin istedigi yere taşıyabilir.
    İsmim Burak Boluda ikamet ediyorum. yaşım 34.
    2011 model e350 cdi 4matic aracım var. Aracın biyopsisini yapmayacagım. Çünkü Batman nickli arkadaş hakkını vererek anlatmış.
    Ben Modifiyeye biraz meraklıyım. ama bu aracım bayagı bir hızımı kesti. aracı bozmamak(sekil şemal) için ugrasıyorum. aslında ilk alırken hata yaptım. hata amg almamak oldu. aracımı siparişle getirttim 3 ay bekledim. amg rahatsız olacak diye sipariş etmedim. aslında amg ve airmatic birlikte almak istiyordum ama bütçeyi zorlamak istemedim. neyse sadece keyless ve elektrikli bagaj aldım. aracım martın ilk haftası(2011) geldi. aracın tescil işlemleri yapılırken internette gezinirken 18 amg orjinal jantları gördüm ve orjinal ve sadece 200km kullanıldıgını anlayıp almam 10dkmı aldı. ve teslim adresi olarak Düzce Hasmer mercedes oldu. ertesi gün ben daha arabayı almamıştımki CLS stili ön panjur görmem ve almam yine 10dk mı aldı. yine adres malum mercedes bayisi. Ben heyecanla aracımı almayı bekliyorum mercedes bayisi şaşkın montajla ugrasıyorlar falan. neyse aldık aracı gayet güzel hoş.
    Aradan 2 ay falan gecti. Arkadaşta 2011 2.0tfsi var onada superchips ve komple supersprint yaptık. deniyoruz roll olsun kalkış olsun mümkündegil geçemiyorum eee ne yapcaz arkadaşla birlikte(oda foruma yeni üye oldu iso06 galiba nicki) Brabusun yolunu tuttuk.D6S için 3000euro denemeden etmeden firmaya güvendik verdik, birde sprint booster taktık(o kadar istanbula gitmişiz booster takmadan olmaz) Boluya donuyoruz sanki pek fark etmedi gibi falan diyoruz. Ertesi gün yine 2.0tfsi ile denelim dedik. bu sefer gecebilmeye başlamıştım. tamam dedik oldu. Sonra arkadas 1-2 hafta sonra arabayı sattı. Bizim Brabus u deneyecek otobanlar dısında yer kalmadı
    Yine aradan zaman geciyor can sıkıntısı kaşıntı artıyordu. ilk başlarda taktıgım beyaz kanadı siyaha boyatarak bir nebze kendimiz kandırdık ama yetmedi. difüzör sırıtmaya başladı. eee ne etcez. mercedes sportun difizörünü getirttik. onu taktık. güzel olmuştu.
    yine zaman yine sıkıntı bu sefer kufatec in bagajı uzaktan yani kumandadan kapatılabilen beynini getirttim onu taktık 2 ay falan oldu hiç kullanmaya fırsat olmadı. ama güzel birşey. sonra amg orjinal pedal seti getirttim onu taktım.
    Sona geldik daha takacak birsey bulamıyorum. amg ye cevirmek istemiyorum. difüzöre verdigim para 1250tl yi çöpe atmak istemiyorum. 19 jant olabilir. ama yollar cok kötü. süspansiyonla oynasam tıkırtı ıvır zıvır gelecek arabadan sogutacak. su aralar kaşıntı var ses yok durumundayım
    bir iki resim bir iki video:
    http://e1202.hizliresim.com/u/f/2pztk.jpg
    http://e1202.hizliresim.com/u/f/2q03l.jpg

ilk video 6 ay falan oldu:

2. video yeni:

imperial
    Guest
    Bizim A5 bir bir cikiyor 220den sonra yavas yavas 350ninde farki hizla 220ustu cikmasi aracinizi gule gule kullanin

Senior Member
    sprintboosteri hemen cikar!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06 - Seat Ibiza FR wrecked Hidden Content
    07 - Seat Ibiza Coupe sold
    11 - Audi A4 a.k.a. Unicorn

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Hoşgeldiniz.

Aracın son hızlarda ivmelenmesi cidden çok iyi. Forumda bir arkadaş CLS350 CDI için brabus modül düşünüyordu hatta bilgisi olanlardan yorumlar istemişti ki daha sonra vaz geçti. Bugünde aracını panamera ile değiştirmiş olduğunu paylaştı.

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim.
    TT

Junior Member burak14 Üyenin Avatarı
    tesekkur ederim arkadaslar. videoları özellikle 200km üstü cekiyorum. çünkü 200den sonra ayrı bir güzel gidiyor.
    booster zaten takıldıgından beri off durumda. fantazi için takmış bulundum

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.

Güzel modifikasyonlar yapmışsınız ama ben olsam chip'e mümkün değil 7.000 TL vermem emin olun o paranın %10unu verip aynı performansı alırsınız. Chip demek fabrikada belirlenen bazı parametrelerin ör turbo basıncı gibi bilgisayardan 5.5 yerine atıyorum 7.2 yazılması demek bunun markası ne kadar fark edebilir ? Benim eski aracım a5 2.0tq idi superchips yaptırdıktan sonra top speed 270'i zorladım. Sizin aracınızın potansiyeli daha fazla.
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Senior Member malikguzel Üyenin Avatarı
    Hayırlı uğurlu olsun düşündüm bende bı ara yapamadan çıkardım aracı, brabusla renk gelmiş
    400 + HP

Senior Member ozel.burak Üyenin Avatarı
    Aracınızın maşallahı var madem kaşıntılarınız var modifiye için bence E500 difüzör yapın

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Bu arada yeni fark ettim dikdörtgen egzoz çıkışı şart. Resimdeki orj e500 egzoz diff ve egzoz çıkışları.

BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10