Senior Member melih Üyenin Avatarı
    Alıntı fbq7 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu resimdeki comand aps,comand online dahada farklı kardeşim. Hd ekran vs.. Bu arada yardımın için tekrardan çok teşekkürler
    Merhaba ! Benim aracımda var eğer aynı şeyden bahsediorsak hatta online mercedes-benz fln yazıor o kısıma girince ama başka bi işlevi yok gibi geldi yada ben kullanamıorum. Nsl yararlana bilirim o sistemden ?
    e350 cdi blueefficiency coupe

Junior Member
    Evet kıbrısta command online takalım dedim mercedes servisine boşver dedi

sonradan takılması çok ıncık cıncık işmiş ve 5k€ civarı bir fiyat çıkıyormuş..

2012 c 250 gördüm orada satışa sunulan içine koymuşlar command online girdik baktık ekranı daha büyük , epey bir fonksiyonu var gözüküyor... açıkcası ben vazgeçtim

Senior Member fbq7 Üyenin Avatarı
    Alıntı melih Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba ! Benim aracımda var eğer aynı şeyden bahsediorsak hatta online mercedes-benz fln yazıor o kısıma girince ama başka bi işlevi yok gibi geldi yada ben kullanamıorum. Nsl yararlana bilirim o sistemden ?
    Melih yazını şimdi gördüm kardeşim. Öncelikle şunu sorayım, senin e coupe'nin ön ledleri düz mü,bumerang gibi mi? Kasanın model yılını anlamak açısından soruyorum

Senior Member melih Üyenin Avatarı
    Alıntı fbq7 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Melih yazını şimdi gördüm kardeşim. Öncelikle şunu sorayım, senin e coupe'nin ön ledleri düz mü,bumerang gibi mi? Kasanın model yılını anlamak açısından soruyorum
    Düz deil kardeşim şu yatık ''L'' gibi olanlardan
    e350 cdi blueefficiency coupe