Member
    Arkadaşlar ilk yaptığım araştırmalarda navigasyona Türkiye haritası yüklenemiyor diye okumuştum fakat bugun sahibindende gördüğüm bir araç sayesinde yükletilebildiği gördüm,yetkili servisler bu işlemi yapıyorlarmı? Yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71222019/detay

Senior Member fbq7 Üyenin Avatarı
    becker map pilot desteği ile çalışıyormuş sadece,amma velakin aracın bağırsaklarını deşip,kablolarda değişiklik yapmanız gerekiyo vs. uğraşmaya değermi bilmiyorum.

Member
    Alıntı fbq7 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    becker map pilot desteği ile çalışıyormuş sadece,amma velakin aracın bağırsaklarını deşip,kablolarda değişiklik yapmanız gerekiyo vs. uğraşmaya değermi bilmiyorum.
    Tabiki değmez, yukarıda verdiğim linkteki araç sahibini aradım sadece bi cd yükletilerek yapıldı dedi ben arabanın başındaydım kesinlikle sökülen,değiştirilen birşey olmadı dedi. Umarım yaygınlaşır çünkü bana özellik varken kullanamamak anlamsız geliyor.

Senior Member fbq7 Üyenin Avatarı
    Aracın sahibi size doğruyu söylememiş. Mercedes'in navigasyonu Türkiye haritası içermiyor. Sebebi, Mercedes ile çalışan firma Kıbrıs'ı "Cyprus" adıyla tek bütün göstermesi. Karayolları Genel Müdürlüğü, Kuzey Kıbrıs'ı içeren harita istiyor,ilgili firmada biz bütün avrupa haritasını hazırladık tekrar üstünde oynama yapamayız diyor. O aracın sahibi, avrupa cd'sini yüklemiştir. Türkiye'de sağlıklı çalışması imkansız,yazılım atmadan.

Member
    Arkadaşlar Türkiye haritalı navi ler çoğalıyor artık bir cd ile yüklensede kullansak donanımımızı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71649289/detay