Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Tekliflerde firmaların verdiği ayrıntılara ve kapsadığı maddelere dikkat edin. Uygun fiyat olup diğer firmanın kapsadığını kapsamayabilir. Hepimiz direk rakam odaklı olduğumuz için yanılıyoruz bazen. (2008 de amcam q7 almıştı sonraki yıl kasko yenilemesinde şirketteki muhasebeci en uygun fiyat diye bi firmadan yenilemeyi yaptırmış. Bir sonraki yıl tekrar yeniletirken poliçe gözüme çarptı araç değeri yarı yarıya bedelle yapılmış meğerse. O sene perte çıksa alınacak para o bedel idi)

Member Evren7 Üyenin Avatarı
    en son 15.500 TL Dubai Sigorta indi. sigortacı bir arkadaşım aldı bu teklifi. full kasko.
    bu arada 130 bin tl 200 bin tl isteyenler olmuş. sıyırmış bu sigorta şirketleri sanırım.
    Mercedes-Benz E 350 CDI Coupe
    Porsche Panamera Diesel Platinum Edition

Senior Member fratello Üyenin Avatarı
    Alıntı Evren7 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    en son 15.500 TL Dubai Sigorta indi. sigortacı bir arkadaşım aldı bu teklifi. full kasko.
    bu arada 130 bin tl 200 bin tl isteyenler olmuş. sıyırmış bu sigorta şirketleri sanırım.
    kasko yapamıyoruz demenin saçma bir yolunu bulmuşlar 130 bin 200 bin tl isteyerek. aracınız hayırlı olsun bu arada.

Member Evren7 Üyenin Avatarı
    Alıntı fratello Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    kasko yapamıyoruz demenin saçma bir yolunu bulmuşlar 130 bin 200 bin tl isteyerek. aracınız hayırlı olsun bu arada.
    aynen öyle.
    teşekkür ederim.
    Mercedes-Benz E 350 CDI Coupe
    Porsche Panamera Diesel Platinum Edition

Senior Member votkaci Üyenin Avatarı
    en son 2012 diesel e 13,5 milyar full kasko yapmıştım %65 hasarsızlık ile...
    tek sürücü çok farkettirmiyor da muafiyet farkettirio ama bana biraz saçma geldiği için full yaptırmıştım

Junior Member
    Reklam yasak

Member ozzyouz Üyenin Avatarı
    2000 model TT'me yaptıramadım bende..

Member
    Araba fiyatına kasko, araba fiyatına ÖTV, araba fiyatına senelik yakıt tutarı... Zengin ülkeyiz vesselam.