Banned
    Şehir içi 40-45 kuruş, şehir dışı 25-35 kuruş gibi bir sarfım var.

2 lt, arkadan itişli bir araca göre çok ama 3 lt, 4-çeker bir araca göre fena değil.

Senior Member malikguzel Üyenin Avatarı
    Araç 4 çeker zaten, eski kasa a6 3.0 tdi quattro 30-35 kuruş yakıyordu hem daha iyi kaçıyordu anlamış değilim bunu
    Son düzenleyen malikguzel, 17-Ocak-2012 saat 16:32.
    400 + HP

Banned
    Dikkatsizliğimi bağışlayın, aynı motor diye yazmışsınız ama benim aklım profil resmindeki araca gitti. Bu yeni motor olduğu için belki chipli gibi kabul edebiliriz, performansı açılmış. Belki de benden kaynaklaniyordur.

Senior Member malikguzel Üyenin Avatarı
    Açıkcası bendemi sorun var diye düşündüğüm oldu, sizin aracınızda aynı olunca motorda sorun var demek ki 3 litre dizele göre cok tüketiyor gercekten, 40 kuruş km basına, Audinin yada BMW nin 3 litre dizeleri 30-35 kuruş yakıyor...
    400 + HP

Banned
    Ben önceki arabamda (A4 2.0 T Quattro) çok çektiğim için bu bana gayet iyi geliyor. Sehir ici 65-70 kuruşu, sehirlerarasi 40-50 kurusu buluyordu.

hocam alınmayın ama ön panjur kesinlikle olmamış..bu araçın hakkı kaput üstüdür,prestijini buram buram hissettirmelidir..

onun dışında söyleyecek söz yok muhteşem bir araba her bakımdan..duruşu gidişi,konforu tartışılmaz tek kelimeyle..adamlar yapıyor ya

doktormuşsunuz bide,bende tıp öğrencisiyim Allah bize de nasip eder umarım şöyle bir CLS-E

Banned
    Alınacak bir şey yok ama sonuçta bu tip seyler zevk meselesidir. Ben 2.el almıştım ve aracı böyle buldum, çıkan ön panjurla yıldız da bagajda. Beğendiğim için bu sekilde kullanmaya devam ettim, daha bir spor olmuş araç. Yaş ilerlediğinde, satmamış olursam ve klasik bir görüntü istersem de orijinallerini takarım.
    Bu arada konuyu yanlış yere açtığımı farketmiş ama bir şey de dememiştim, doğru yere taşınması iyi olmuş, yapanın eline sağlık.

Member
    Öncelikle araban hayırlı olsun abi kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle.Yazıyı başından sonuna nefes almadan okudum gerçekten bütün merak ettiğim konulara değinmişsin .E350 almakla bence çok isabetli bir seçim yapmışsın araba kalitesiyle duruşuyla ben burdayım diyor.Yalnız yalnış anlama iç mekanına bir türlü alışamadım yeni e serisinin daha şık ve modern olabilirdi.Üstün bilgilerini paylaştığın için ayrıca teşekkür ederim.

Banned
    Alıntı slinea4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Öncelikle araban hayırlı olsun abi kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle.Yazıyı başından sonuna nefes almadan okudum gerçekten bütün merak ettiğim konulara değinmişsin .E350 almakla bence çok isabetli bir seçim yapmışsın araba kalitesiyle duruşuyla ben burdayım diyor.Yalnız yalnış anlama iç mekanına bir türlü alışamadım yeni e serisinin daha şık ve modern olabilirdi.Üstün bilgilerini paylaştığın için ayrıca teşekkür ederim.
    İyi dilekler ve güzel görüşler için teşekkürler. "üstün bilgi" ifadesi sizin kibarlığınızın göstergesi sadece, bana "bilgili"den ziyade "ilgili" diyebilirsiniz. Forumda çok çok daha yetkin epey bir üye var. Ben sadece tüketici gözüyle duygu ve düşüncelerimi yazıya döktüm.

Junior Member
    O kadar güzel anlatmışsınız ki bitmesin istedim okurken tebrik ederim .

Benim süspansiyonlarla ilgili bi sorum olacak.Babam için düşünüyoruz e350cdi 4matic amg ama dediğiniz gibi amg paketlerin süspansiyonları sertmiş, bunun herhangi bi dezavantajı var mı yoldaki bozuklukları çok hissettiriyor mu merak ediyoruz.

Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın inşallah