Banned
    Kaderde bu yaştan sonra sonra "Batman" de olmak varmış ! Gerçi kostüm üzerime olmadı, araya parça eklettiriyorum, paçalarını da yaptırıyorum. Duble paça olacak, ileride boyum uzarsa açtırırım. Aklıma bu geldi n'apiyim ! Bad-Man olmayalım da..

Son izlenim: E350 cdi 4Matic'e kostümle binildiginde pelerini dikkatlice toplamak gerekiyor. Ön koltukta isofix benzeri pelerin bağlantısı eksik

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    bence size mercedes değil bu yakışır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0683523/detay/
    2F2F Mazisi..

Senior Member Emre52 Üyenin Avatarı
    En başından beri başınıza gelenleri takip ediyorum, maalese fsize karşı yapılan bu seviyesizliklerden ben utandım, ama sizinde bu olaya esprili yaklaşımınızıda tebrik ederim...E350 içinde, eleştirilecek bir yeri yok, sınıfının bence en iyisi...Ordu'dan Amasya'ya selamlar...

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    e350 konusunu en bastan okudugum icin konu sahibinin siz oldugunuzu biliyordum baktim isim degismis hemen dusundum doktor bey yesil ameliyat kiyafetini cikarmis beyaz muayene onlugunu giymis dedim olsun boylesi daha iyi hocam biz sizi sanal ve mizahi üslubunuzla seviyoruz ayrica beni sevmeyen ne cok kisi varmis yazmissiniz emin olun forumda aktif uyeler arasinda sizden gizli anket yapilsin sevmeyenler bir elin parmagini gecmez takmayin o yasadinigiz tatsizliklara sizde makara yapin ayrica yeni isminiz de yakismis.selamlar gurbetten silaya...

Edit:Ilahi admin nerden buldun bu ilani konuyla butunluk saglamis
    Son düzenleyen ingolstadt, 16-Ocak-2012 saat 23:41.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Banned
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bence size mercedes değil bu yakışır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0683523/detay/
    Şahaneymiş ! Merco'yu satarken ben de böyle bir ilan vereyim. Sizin bu "araştırmacı gazeteciliğinize" bayılıyorum. Çok iyi bir kontra. Olacak o kadar TV'nin müziği geldi aklıma: Taam yerine rastgeldi manzaara koyduk !
    Alıntı Emre52 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    En başından beri başınıza gelenleri takip ediyorum, maalese fsize karşı yapılan bu seviyesizliklerden ben utandım, ama sizinde bu olaya esprili yaklaşımınızıda tebrik ederim...E350 içinde, eleştirilecek bir yeri yok, sınıfının bence en iyisi...Ordu'dan Amasya'ya selamlar...
    Aleyküm selam . Bizden de selam olsun: Yani A.'dan Ordu'ya ! (gizliliğim ortadan kalkmasın )
    Şöyle bir söz vardır : "İnsanları tanımak için ya onlara makam mevki vereceksin ya da yolculuk yapacaksın" . Rakı masası da iyi bir laboratuardir. Şimdilerde sanal alem de öyle, 'kötü ozellik' hemen ortaya çıkıyor ama burada ne yazık ki kim olduğunu bilemiyorsun.
    Terbiyesizlik "onu yapanın ne mal olduğunu" gösterdiği için ben üzerime alınmıyorum zaten. Beni tanımıyor ki gocunayım.. Aileden terbiye alamayana ben ne yapabilirim ?

Forumdaki en önemli handikap'ım mesleğim. Öğrenciyim vs desem daha iyi olurdu. Gerçek hayatta doktora kıl olanlar, çekemeyenler burada beni marizlemeye çalışıyor. Olsun, belki stresleri azalır da gittikleri saglik kuruluşunda efendiliklerini bozmazlar.
    Son düzenleyen Batman, 17-Ocak-2012 saat 00:02.

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı Batman Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    İlk nick fazla gerçek idi, ad-soyaddan izler taşıyordu. Oradan gercek bilgilerime ulaşıp "hakara makara" yapan densizler oldu. Facebook fotolarını yayımlayip "kilo,yaş" geyiği yapmışlar. Ağızlarının payını alıp çil yavrusu gibi dağıldılar. Olay fotokritik.com'da gerçekleşti. Bu forumun bazı üyeleri orada bana atıp tutmuşlar. Olan oldu ama en azından bundan sonra (nasıl olacaksa !) biraz sanal olayım istedim. Gerekçesiyle adminlerinize rica ettim, sagolsunlar anlayış gösterdiler. Durum bundan ibaret KeRo kardes.
    Her şerde bir hayır vardır, ben de diete başlayıp 1 haftada 4 kilo verdim. Zaten bayılmıyorum fazla kilolarıma Yaş konusunda mahkemeye başvurup yaş küçültme yaparım belki
    Bu tarz insanlarla aynı havayı soluduğum için ben utanıyorum. Doktorluk gibi kutsal bir meslek yapıyorsunuz ve insanlar bunu çekemiyor. Forumdaki gerçekten kaliteli, düzgün olan bütün insanlar size gerçekten saygı duyuyor. Sizi çekemeyen ve saçma hareketler yapan insanlarda muhtemelen hiç saygı görmeyen, aile terbiyesi almamış ve muhtemelen sokak köşelerinde it gibi yaşayan insanlardır. Babamdan 1 yaş büyüksünüz(ben 19 yaşındayım) ve sizin gibi belli bir yaşa gelmiş saygı duyulan(buradan tanıdığım ve anladığım kadarıyla) bir insanın başına bu tarz olaylar gelebiliyorsa hala içimizde bir köpek kadar olamayan adiler var demektir. Umarım belediye bunları en yakın zamanda toplar ve insanlık için büyük bir adım atılmış olur.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Banned
    Alıntı ingolstadt Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    e350 konusunu en bastan okudugum icin konu sahibinin siz oldugunuzu biliyordum baktim isim degismis hemen dusundum doktor bey yesil ameliyat kiyafetini cikarmis beyaz muayene onlugunu giymis dedim olsun boylesi daha iyi hocam biz sizi sanal ve mizahi üslubunuzla seviyoruz ayrica beni sevmeyen ne cok kisi varmis yazmissiniz emin olun forumda aktif uyeler arasinda sizden gizli anket yapilsin sevmeyenler bir elin parmagini gecmez takmayin o yasadinigiz tatsizliklara sizde makara yapin ayrica yeni isminiz de yakismis.selamlar gurbetten silaya...

Edit:Ilahi admin nerden buldun bu ilani konuyla butunluk saglamis
    Teşekkür ederim. Dostlar sagolsun. Allah sizler gibi "sanal alemde bile beyfendi" olanlarla karşılaştırsın. Aksi halde burası "sanal"dan daha çok "banal" olurdu.

Alıntı omerfaruk_ua Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu tarz insanlarla aynı havayı soluduğum için ben utanıyorum. Doktorluk gibi kutsal bir meslek yapıyorsunuz ve insanlar bunu çekemiyor. Forumdaki gerçekten kaliteli, düzgün olan bütün insanlar size gerçekten saygı duyuyor. Sizi çekemeyen ve saçma hareketler yapan insanlarda muhtemelen hiç saygı görmeyen, aile terbiyesi almamış ve muhtemelen sokak köşelerinde it gibi yaşayan insanlardır. Babamdan 1 yaş büyüksünüz(ben 19 yaşındayım) ve sizin gibi belli bir yaşa gelmiş saygı duyulan(buradan tanıdığım ve anladığım kadarıyla) bir insanın başına bu tarz olaylar gelebiliyorsa hala içimizde bir köpek kadar olamayan adiler var demektir. Umarım belediye bunları en yakın zamanda toplar ve insanlık için büyük bir adım atılmış olur.
    Burası benim için bir tiryakilik oldu. Bir medimagazin.com, bir de turbofsi.net. Girmeden duramıyorum. Suçsa suç, ne yapayım ?! Arabaları da seviyorum, burayı da. Yıllarca çalıştım, belli aracları alabilecek hale ancak geldim. Araba merakı doyulacak bir şey midir ? Bilmem ! Onu zaman gösterecek.

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Buraya giripte bağımlısı olmayan yoktur zaten internete gireceğim zaman önce turbofsi açarım sonra facebook a girerim. Benim nacizane fikrim sonunun olmadığı çünkü 2 yıl önce "bir arabam olsun başka bişey istemem" derdim şirket arabası olan 2004 model tüplü ve öfkeli puntoyu babam verdi al buna bin dedi. Sonra "a3 gibi yaşıma uygun daha havalı bir arabam olsun başka bişey istemem" dedim allahıma çok şükür onuda aldık hatta bir tanede pert ettim. şimdi hep "a5 cabriom olsun başka bişey istemem diyorum" ve bişeyin farkında vardım a5 cabriom olursa bu defa porsche isticem sonra ferrari.. böyle uzar gider sonu yok bence.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

imperial
    Guest
    Alıntı Batman Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Teşekkür ederim. Dostlar sagolsun. Allah sizler gibi "sanal alemde bile beyfendi" olanlarla karşılaştırsın. Aksi halde burası "sanal"dan daha çok "banal" olurdu.

Burası benim için bir tiryakilik oldu. Bir medimagazin.com, bir de turbofsi.net. Girmeden duramıyorum. Suçsa suç, ne yapayım ?! Arabaları da seviyorum, burayı da. Yıllarca çalıştım, belli aracları alabilecek hale ancak geldim. Araba merakı doyulacak bir şey midir ? Bilmem ! Onu zaman gösterecek.
    Abi cok dobra bir adamsin valla hayranim bu ozelligine samimiyetin desen o zaten basli basina baska bi guzel ozelligin
    Hepimiz burda arabalari seven insanlariz hobi bizim icin arabalarla ilgili konusurkende cok keyif aliyoruz senin bu basina gelen talihsiikler hepimize ders olsun gene dikkatli olmakta fayda var Hepimiz bu samimi turbofsi ailesinde keyifle sohbet edelim kendini bilmez doyumsuz tipler zaten aninda kendini belli ediyorlar aninda gereken cezayi aliyorlar oyuzden bizler keyifle sohbete devam edelim

Senior Member malikguzel Üyenin Avatarı
    Batman bey sorum olucak size km başına araçınız kaç kuruş yakıyor ?
    aynı motor şuanda 0,37-0,40 kuruş arası yakıyor çok geldi bana nedense
    400 + HP