Senior Member
    Alıntı wayder Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    tbkarali

kardeş pardon da sana mı soracağım nasıl kullanacağımı ?

Bende ailecek kullandığımız 2011 A7 Sportback 3.0 TDI var. Panjuru deli gibi. Hayırlı akşamlar.

1-Kardeş diye hitap ettiğiniz kişi 45 yaşında bir doktor.

2-Burası sizin aracınızın konusu değil. Damdan düşer gibi benim a7'm var diyecek kadar görgüsüz olmayın bi zahmet.

Herkesin aracı kendine, ki kendisi size akıl vermemiş gayet ılımlı bir cevap vermişti.

Ha, diyeceksiniz ki avukatı mısın.

Yok, avukatı değilim de böyle bir görgüsüzlük karşısında dayanamadım
    2016 BMW 640d xDrive Gran Coupe
    2015 BMW 730i
    2016 Volvo XC90
    2015 Audi A7 TDI Quattro
    2011 BMW 640i Convertible
    2009 Audi A4 1.8T

Senior Member KeRo Üyenin Avatarı
    Aynen,ayıp olmuş biraz.

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    [QUOTE=ACC34;341199]1-Kardeş diye hitap ettiğiniz kişi 45 yaşında bir doktor.

2-Burası sizin aracınızın konusu değil. Damdan düşer gibi benim a7'm var diyecek kadar görgüsüz olmayın bi zahmet.

Herkesin aracı kendine, ki kendisi size akıl vermemiş gayet ılımlı bir cevap vermişti.

+1903 bende dayanamadim ortami germeye ne gerek var

wayder:

mercedes mercedes'tir saçmalamanın alemi yok. A veya b serisi mercedes'e desen haklısın türkiye şartlarında 130 milyar büyük para saçma sapan konuşmadan önce düşün.

Senin araban piyasada gariban arabası hem marka hem model daha ötesi mi var önce altındakine bak sonra konuş
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Banned
    Alıntı ACC34 Demiş ki: Mesajı Görüntüle

Alıntı KeRo Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aynen,ayıp olmuş biraz.
    Arkadaşlar ellemeyin onun cezaî ehliyeti yok. Geçende de A3 forumunda banshee8831 nickli arkadasımıza karsı son derece saygisiz ve terbiyesizce bir yorumu oldu bu vatandaşın. "asil senin araban gariban arabasi, sacmalıyorsun" vs vs. Allahtan Banshee mesaji görmeden Ümit onu uyarip postunu sildi, görseydi onun yuvasını yapardı. Ama gördüğünüz gibi huylu huyundan vazgeçmiyor.
    Onun mantığıyla gidersek "sanki ben ona soracağım aracımın panjurunu ?"
    Ama konu o degil. Kisi provakatör ! A7'si varsa keske panjuruyla beraber paylaşsa da görsek. Mesaja bakarsanız onun halet-i ruhiyesi ortaya çıkıyor zaten. "A7'si varmış, panjuru da benimkini dövermiş" Desteginiz için sonsuz teşekkürler, ama siz uzaklaşın ben onu oyalarım.
    @ACC34,
    belki o 50 yaşındadır

[QUOTE=ingolstadt;341201]
    Alıntı ACC34 Demiş ki: Mesajı Görüntüle

+1903 bende dayanamadim ortami germeye ne gerek var

wayder:

mercedes mercedes'tir saçmalamanın alemi yok. A veya b serisi mercedes'e desen haklısın türkiye şartlarında 130 milyar büyük para saçma sapan konuşmadan önce düşün.

Senin araban piyasada gariban arabası hem marka hem model daha ötesi mi var önce altındakine bak sonra konuş
    İşte buradaki bold görülen mesaj Banshee8831'e yapılan bir sataşmadan alıntı. A3 forumundan.
    Bu kisi fake bir profil de olabilir. Isı gücü ona buna satasmak. Bakalım "moderatore bildir" butonu "süs"müymüş, yoksa bir işe yarıyor mu ? Öğreneceğiz. Süs ise bir daha kullanmayız. Böyle insanlar can sıksa da kaliteli arkadaşlar cogunlukta.Eksik olmayın.

Alıntı wayder Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    tbkarali

kardeş pardon da sana mı soracağım nasıl kullanacağımı ?

Bende ailecek kullandığımız 2011 A7 Sportback 3.0 TDI var. Panjuru deli gibi. Hayırlı akşamlar.
    İyi akşamlar dilemeyi unutmusum. Sana da iyi akşamlar. Bu arada aile kaç kisi ? Kaç kisi kullanıyorsunuz panjuru ?

C serisi için "gariban Mercedesi" tanımlamasını da ben yapmıştım. 1-2 sene önce. "wayder" ya da her neyse banshee'nin boşten yere günahını aldı. Benim de o tanımlamadan kastım ne arabayı ne de sahiplerini aşağılamaktı. Sadece ve sadece espirili bir dille bu modelin "mercedes'e giriş modeli" olduğunu ifade etmekti. Yani almak isteyip de bugüne kadar alamayanların uygun fiyatı sayesinde bu aracı alabildiği idi. Kırıcı olmak degildi amacım. Espiri+abartı vardı. Tabi ki anlayana..Şaka kaldirabilene. Özgüveni olana. Komplexi olmayana.
    İçimde kalmasın: Pardon ama peki ben sana mı soracağım panjuru ?. Benimki de deli gibi. Ben de ailecek kullanıyorum. Sana da iyi akşamlar
    Son düzenleyen Batman, 04-Ocak-2012 saat 22:25.

Senior Member mustafa Üyenin Avatarı
    kullanıcımızı uyardık.. lütfen tartışmaya üslubunuzu koruyarak devam ediniz..
    karşılık vermek yerine de tbkaralı gibi report ederek bize bildirebilirsiniz
    keyifli forumlar
    turbofsi.net foreverHidden Content

Banned
    Alıntı mustafa Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    kullanıcımızı uyardık.. lütfen tartışmaya üslubunuzu koruyarak devam ediniz..
    karşılık vermek yerine de tbkaralı gibi report ederek bize bildirebilirsiniz
    keyifli forumlar
    Burasının "dingo'nun ahırı" olmadığını gösterdiniz. Sağolun. Arkadaşlarımız da zaten üsluplarını koruyarak, efendiliklerini bozmadan gereken cevabı vermişlerdi.

Senior Member KeRo Üyenin Avatarı
    Gayet kibarım mustafam beni tanıyosun nekadar sakin ve sabırlı olduğumu bilirsin

Senior Member mustafa Üyenin Avatarı
    Alıntı KeRo Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Gayet kibarım mustafam beni tanıyosun nekadar sakin ve sabırlı olduğumu bilirsin
    abi sen buralardaymıdın ?? ben bi türlü göremiodum
    turbofsi.net foreverHidden Content

Üye, saygısız tavırlarından ötürü, 2 hafta yasaklanmıştir. Tekrarlanması dahilinde uzaklaştırılacaktır.

imperial
    Guest
    Abi boyle kaliteli insanlarin bulundugu bir sitede boyle haysiyetsiz bir insanin isi olamaz zaten o gibi insanlar ellerinde genelde hicbirseyleri olmayip saga sola satasan bos insanlar olurlar tbkarali abimiz kendi aracini ve mercedes in suanki en guzel motorlarindan birine sahip olan 350 cdi'in e kasanin tum deneyimlerini bizlerle paylasti once ona tesekkur etmeli bu kendini bilmez neyseki adminlerimiz gerekeni aninda yaparak olaya mudahale etmisler buradaki tum arkadaslara ne kadar sinir bozsada bu kendini bilmezin yorumlari kendilerini tutarak yorum yaptiklari icin tesekkurler turbofsi ailesi gercekten cok sahane insanlarla dolu burada olan herkes bunun kiymetini biliyor