Banned
    Alıntı merdo Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    kusura bakmayın ama arabanın önü harbi kıro işi olmuş
    Kıro,
    Merdo

Daha bir kafiyeli ve uyumlu oldu sanki.

Alıntı hüseyin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    yahu şunu anlamıyorum.herkesin zevki sonuçta neden yorum yapma gereği duyulurki.e coupe de oluyorda sedan damı olmuyor yani....
    Sagol sevgili dostum ama açıklamaya gerek yok. Bunu anlayacak kapasitedeki birisi zaten öyle bir mesaj yazmazdi.

@AlpEren, İmperial, İso3188,
    Elleriniz dert görmesin.

Senior Member
    Hiç takılma, doktor....
    Periodik olarak birileri çıkıyor.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Banned
    Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hiç takılma, doktor....
    Haklısınız da
    Cevap versen değmiyor,
    Cevap vermesen olmuyor.

Şiir gibi mi oldu ne ?

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hiç takılma, doktor....
    Aynen katiliyorum herkesin araba zevki kendine ozgu kimseyi ilgilendirmez, yakistirmayabiliriz ama boyle kirici olmaya gerek yok.

Ayrica ben panjuru cok begendim arabaya ayri bir hava katmis daha sportif duruyor onden bakinca,gule gule kullanin Doktor bey,
    birde benim merak ettigim arabada kirolugun olcusu nedir? belli basli hal hareket giyim kusam araba secimi falan yani nedir olcu ona gore bizde bilelim o sinifa giriyormuyuz.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Banned
    Alıntı ingolstadt Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aynen katiliyorum herkesin araba zevki kendine ozgu kimseyi ilgilendirmez, yakistirmayabiliriz ama boyle kirici olmaya gerek yok.

Ayrica ben panjuru cok begendim arabaya ayri bir hava katmis daha sportif duruyor onden bakinca,gule gule kullanin Doktor bey,
    birde benim merak ettigim arabada kirolugun olcusu nedir? belli basli hal hareket giyim kusam araba secimi falan yani nedir olcu ona gore bizde bilelim o sinifa giriyormuyuz.
    C'de olan, E coupe'de olan bizde kıroluk olmuş ! Panjuru ben ürettim, nasıl ama ?

Senior Member KeRo Üyenin Avatarı
    Abi nedir bu panjurdan çektiğin yanılmıyorsam daha önceki sayfalardada bir arkadaş panjura yüklenmişti.

Senior Member ERMAN34 Üyenin Avatarı
    Tamer abi ne panjurmuş bu resimlere bakıyorum tek gördüğüm mükemmel bir araba...
    [FONT=Impact][FONT=Arial Narrow]2010 white multimode diesel auris facelift[/FONT] [/FONT]

Banned
    Alıntı KeRo Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Abi nedir bu panjurdan çektiğin yanılmıyorsam daha önceki sayfalardada bir arkadaş panjura yüklenmişti.
    O sadece "ön panjur olmamış" falan dediydi, bu vatandaş direk kafadan girdi. Çekecek çilemiz varmış ne yapalım . Kaderimiz böyle yazılmış.
    Alıntı ERMAN34 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Tamer abi ne panjurmuş bu resimlere bakıyorum tek gördüğüm mükemmel bir araba...
    Sorma kardeşim, Allah'tan orijinali duruyor. Geri takayım da kurtulayım. Bu sefer de "Mercedes tümden kıro arabası" derler. Şaşırdım kaldım
    Bakıştan bakışa fark var işte. Bu arkadaş öne eğilip bacaklarının arasından geriye doğru bakıyor demek ki. O esnada gördüğü diğer objelerin de etkisiyle resmi beğenmemiş. Bakış açısını değiştirmesi lazım.
    Son düzenleyen Batman, 17-Nisan-2012 saat 07:55.

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı Batman Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bakıştan bakışa fark var işte. Bu arkadaş öne eğilip bacaklarının arasından geriye doğru bakıyor demek ki. O esnada gördüğü diğer objelerin de etkisiyle resmi beğenmemiş. Bakış açısını değiştirmesi lazım.
    Ahahahah =)))) Çok yerinde bi benzetme olmuş..Arabanız herşeyiyle çok güzel.Güzel kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle.

Banned
    Panjurun nesi kıro durmuş Orjinal panjur sonuçta, yani mercedesin orjinal parçası. Beğenmesenizde onun da bir üslubu var. Arabaya kıro işi demek sahibine kıro demektir. Yani bazen şaşırıyorum forumdaki yorumlara