Senior Member
    Alıntı AC 811 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Borusan otoya bana kaliteyle tanısmamı sağladığından ötürü burda teşekkür etmeyi borc bılırım
    guzeldi baskan
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06 - Seat Ibiza FR wrecked Hidden Content
    07 - Seat Ibiza Coupe sold
    11 - Audi A4 a.k.a. Unicorn

Banned
    audi beşiktaş,bmw galatasaray,mercedes fenerbahçe en ezeli rakipler malum siz bulun

not:audi kullanıcısıyım
    Son düzenleyen mamadu, 04-Kasım-2011 saat 19:33.

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Ilk arabam bmw sonra vw aldım daha sonra mercedes daha sonra yıne bmw ve sımdı hele şükür audi ye geçmişim. Konfor performans kalite 3 ü biyerde hea quattroyu eklıyınce 4. halkada yerine tam oturdu. Diğer markalara şiddetle kötü gözle bakmaktayım. Quattro ..... diyorum
    Aynen bende her zaman Audi diyenlerdenım
    Millete Audi kalitesini, konforonu ,performansını ve çekici dizaynını gösteriyoruz beğeniliyor ama kafada halen Audi'yi, Bmw ve Merso kadar olamaz dıyenlere uzuluyorum hele ki büyüklere laf anlatamıyoruz Bende onlara diyorum Audi Teknoloji ile bir adım önde diyorum

Banned
    Alıntı Ertunc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aynen bende her zaman Audi diyenlerdenım
    Millete Audi kalitesini, konforonu ,performansını ve çekici dizaynını gösteriyoruz beğeniliyor ama kafada halen Audi'yi, Bmw ve Merso kadar olamaz dıyenlere uzuluyorum hele ki büyüklere laf anlatamıyoruz Bende onlara diyorum Audi Teknoloji ile bir adım önde diyorum
    Katılıyorum BMW'de konfor Mercedes'de teknoloji yok ama Audi'de performans(BMW) konfor (Mercedes) teknoloji(zaten kendisi )var.

Senior Member
    Üçü de kendini kanıtlamış markalar. Seçim biraz zevke biraz da beklentiye bağlı olarak değişiyor. Konfor ve prestij meraklıları daha çok Mercedes alırlar. Öncelikle sportif sürüş dinamizmi olsun diyen BMW alır, hepsinden biraz olsun diyen de Audi alır.. Tabii hepsinden biraz olsun deyince bazı şeyler tam olmuyor maalesef, doğal olarak..

Bence Mercedes biraz "hantal", BMW biraz "düz", Audi de biraz "sürüş arızalı"..

Senior Member AC 811 Üyenin Avatarı
    Alıntı MOBYDICK Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Üçü de kendini kanıtlamış markalar. Seçim biraz zevke biraz da beklentiye bağlı olarak değişiyor. Konfor ve prestij meraklıları daha çok Mercedes alırlar. Öncelikle sportif sürüş dinamizmi olsun diyen BMW alır, hepsinden biraz olsun diyen de Audi alır.. Tabii hepsinden biraz olsun deyince bazı şeyler tam olmuyor maalesef, doğal olarak..

Abicim dediklerine tamamen katılıyorum ama audiyi biraz daha övmelisin. Mükemmel bir araca sahipsin bence. Ayrıca bu forumda en çok saygı duyduğum kişisin .

Member
    Alıntı MOBYDICK Demiş ki: Mesajı Görüntüle

3 aracta kendini kanitlamis ust sinif markalar tamamen kayiliyorum arkadasa. Bence Audi; VW yani HA (halk arabasi) ureten tosbacilar tarafindan uretildigi icin malzeme kalitesi olarak biraz geride kaliyor. Yoksa dizayn ve teknolojji olarak bi sikintisi yok..

Member
    Alıntı Adranto Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    3 aracta kendini kanitlamis ust sinif markalar tamamen kayiliyorum arkadasa. Bence Audi; VW yani HA (halk arabasi) ureten tosbacilar tarafindan uretildigi icin malzeme kalitesi olarak biraz geride kaliyor. Yoksa dizayn ve teknolojji olarak bi sikintisi yok..
    Güldüm valla

Senior Member
    Abicim dediklerine tamamen katılıyorum ama audiyi biraz daha övmelisin. Mükemmel bir araca sahipsin bence. Ayrıca bu forumda en çok saygı duyduğum kişisin .
    Eywallah. Saygi bizden..

Audi "quattro" olunca laf yok..

Senior Member
    Alıntı Adranto Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bence Audi'nin malzeme kalitesi kotu degil, hatta ic bolum (gogus, direksiyon vs) Mercedes'ten daha kaliteli. Bana gore tabii.. Yani gorunce, dokununca bu farki hissediyorum. Bu his bana ait oldugu icin yanlis bir "his" olma ihtimali bulunsa da, benim icin onemli olan; "benim hissettigim"dir.. Zaten herkesin hissettigi de kendinedir ..