Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    arkada 1.50 boyunda biri rahat eder panemareda 15 dk gittin işkence gibi geldi
    2F2F Mazisi..

Junior Member
    Anladığım kadarı ile panamera sert bir araç ve pek benim tarzım değil. Votkaci senin fikirlerine ekstra bir önem gösteriyorum çünkü cogu aracı denemissin. Ve bence ortak dili konuşuyoruz. Sana bir sorum daha var bana BMW 535d xdrive önerir misin yoksa sen a6 ile takil mı dersin ? Ciddi surat farkı var mıdır benim araç ile . Bir de konfornkonusunda audi çok mü üstün dersin. Yorumlarını bekliyorum

Senior Member votkaci Üyenin Avatarı
    5.35d mükemmel bir araç olmasına rağmen maalesef büyük şansızlığa uğrayıp ÖTV zammına denk geldiği için ülkemizde o aracı alanlar 130-140bin EUR lardan aldığı için 2. elleri dahi 100bin EUR nun üstünde ve bence o paraları haketmez o araç

ama istersen 5.35i verebiliriz eheh

Junior Member
    benzinli düşünmem açıkcası bayağı yol yapıyorum çünkü ama anladığım kadarı ile kaşınma a6 da devam et diyorsun aracımdan memnunum. Asil sana sormak istediğim konu BMW 5 ile audi a6 nin konfor farkiydi. Sence hangisi daha iyi ? Ve konfor olarak bu araçlar panamera dan daha mı iyi cevaplarsan çok sevinirim

a6 kullanmadığım için yorum yapamam
    konfor olarak panameradan her ikisi de daha iyi tabi

Senior Member Komutan Üyenin Avatarı
    her türlü konfor da a6 fark atıyor f10 na
    2012 A6 2.0 TDI 177

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Bence A6 düşünün çünkü konforu ile iç ergonomi dizaynı ile 5 serisinin önünde bilginiz olsun.Bmw nin sadece arka çekiç ile dizel motorunun performansı Audiden güçlü o kadar.
    180 bin TL ye 2.0 TDI mult. çift paketli full bir araç bulabilirsiniz.

Editor lerin yaptığı testlerde E serisi konfor açısından her ikisinden de daha öndeydi geçen sene
    yeni E kasa yı merak ediyorum

Junior Member
    Aynen düşündüğüm gibi çıktı yine de bunları sizden tekrar duymak doğru düşüncemi percinledi. Konfor Mercedes e sportiflik BMW 5 audi 6 mercedesden daha spor BMW den daha konforlu. Panamera tabiki en sporu ama ben hepsinden birazı su an yas itibari ile tercih ediyorum su an yas 35 bu arada su an kullandığım araç zaten 2011 audi a6 3.0 tdi quattro o yüzden değiştirmekten şimdilik vazgeçtim 0-100'u 6.1 sn bana performansı yetiyor. Votkaci sen niye satıyorsun BMW ile panamerayi sıkıldın mı ? Yoksa memnun değil misin ? Hangi aracı düşünüyorsun bunlar yerine paylaşırsan sevinirim

sen bana bakma ben tatminsizim