HaKo5
    Guest
    VAG da sonuçta bir şirket , tabi ki her firma gibi o da kar amacı güderek hareket edecek , herkes olaya ticari boyutundan bakarak yaklaşmış ama biz burada markanın ticari değerini değil , insanların gözündeki değerinden yani marka ruhundan bahsediyoruz , Anıl ve bir kaç arkadaş benim ne demek istediğimi anlamış zaten. Bir markanın piyasada ki değerinin artması veya daha populer olması onu herkesin gözünde daha değerli kılmaz. Porsche bana göre mirası ve hikayesi olan bir marka , bunu ticari amaçlar uğruna sıradanlaştırmak beni üzüyor. Tabii ki isteriz herkes ferrariye porsche ye binsin bu işin başka bir boyutu ama kalkıp marka satıyor diye markanın imajının içine etmeye de gerek yok. Hadi Cayanne i anladık Macan nerden çıktı ? Macan çıkarsa yakında porsche golf e rakip hot hatch de yapmaya başlar o zaman Audiden VW den ne farkı kalacak markanın ? Tabi biz burada ne desek boş , dediğim gibi ticari bir işletme amatör ruhu korumak değil o senenin net karı konuşulur.

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Valla ben macandan sonra a4-a6 arası 2.0 dizel küçük panamera bekliyorum porsche den, ghibli ye rakip olarak.

Member Mazithra Üyenin Avatarı
    Olsa güzel olur valla =)
    Hidden Content
    2012 F20 116i Midnight Blue Urban Line
    2014 F30 320i Mineral Gray Sport Line

Junior Member
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Valla ben macandan sonra a4-a6 arası 2.0 dizel küçük panamera bekliyorum porsche den, ghibli ye rakip olarak.

Eğer öyle bir model çıkarsa alırım hocam 😃