Senior Member MOK Üyenin Avatarı
    Herkese merhabalar,
    tanıyanlarınız vardır beni o yüzden kısaca konunun özetini geçiyim.
    not : bir çok 'araç seçimi' hakkında konu açıldı ama durumum farklı olduğu için ve herkes kendine dair konular açtığı için yeni bir konu açma gereği duydum.

porsche cayman düşünüyodum 2011 model km'si düşük bişey ama çok benzin yakacağı ve 2 kişilik olması nedeniyle o kararımdan vazgeçtim sonra yeni 3 cabrioyu düşündüm onunda daha çıkmasına dair hiç bir bilgi olmaması kesin bir tarih bilinmemesiyle birlikte 2013-2014 diye tahmin edilmesi nedeniyle ayrıca m paketnin araç çıktıkdan 1 yıl sonra çıkarılması nedeniyle bu düşüncemdende vazgeçtim,şuan dizel e coupe veya e cabriolet düşünüyorum,cabrioleti daha çok istiyorum ama üstünün tente olması ve tenteli halinin hoşuma gitmemesi nedeniyle çok kararsız kaldım,birde 2013 modeller ne zaman çıkar sizce 1 ay sonra 2012 mi alıyım yoksa 2013 leri bekliyimmi ? tavsiyeleriinizi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Son düzenleyen MOK, 15-Haziran-2012 saat 13:01.

Senior Member
    2013 e coupe alacaksın 2014 de kasa degisecek bu sefer niye aldım diyeceksin.
    3 coupe/cabrio 2013 yaza gelecek

araban guzel sen bu yazı da atlat seneye degistir araci. hem paran cebinde kalsın hem yeni modeller gelince en guncel araca binmis olursun
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06 - Seat Ibiza FR wrecked Hidden Content
    07 - Seat Ibiza Coupe sold
    11 - Audi A4 a.k.a. Unicorn

2012 de yeni makyaj yedi değişirmiki 2014 de kasa ? mercedes kasa değişimlerinde bir 6 yılı deviriyo herzaman.
    3 alırsam cabrio alırım ama oda m paketsiz gelicek 184 hp olcak,m paketsiz f184 hp bir 3 cabrio e cabirola aynı fiyata gelicek.

Senior Member tolgabar Üyenin Avatarı
    2013 yılının başlarında resmi tanıtım yapılır.indigoblue dedigi gibi yaza dogru satışa başlanır . ama anladıgım kadarıyla m paket ve dolu bir araç istiyosun bu aracında eline geçmesi 2014 rahat rahat bulur .hemde cabrioyla coupenın aynanda çıkacagıda kesin degil.

Cabrio cikar o tarihlrrdede 2014 u beklemek cok sacma geliyo bana.

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Z4 den neden vazgeçtiniz?
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

2 kısılık olması ve her gıttıgım galerıden asırı zarar edersın alma tavsıyesı yuzunden.

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı 10ur Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    2 kısılık olması ve her gıttıgım galerıden asırı zarar edersın alma tavsıyesı yuzunden.
    Anladım 2 kişilik olması bence sorun değil ama zarar konusu pek hoş değil.
    Cayman dan da zarar edersiniz bence sizin için en iyi araç e cabrio bence oldukça klas bir duruşu var konfor olarak zaten anlatmaya gerek yok.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Alıntı omerfaruk_ua Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Anladım 2 kişilik olması bence sorun değil ama zarar konusu pek hoş değil.
    Cayman dan da zarar edersiniz bence sizin için en iyi araç e cabrio bence oldukça klas bir duruşu var konfor olarak zaten anlatmaya gerek yok.
    Ben korkuyorum kendimden simdi e allcam onada amg jant takcam oda 19 veya 20 inc olmasi lazim gene konfor falan kalmiycak

imperial
    Guest
    Z4 iyi secenek bence hele 3.5 olursa tadindan yenmez