Senior Member
    Alıntı banshee8831 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    dostum vergisi fazla neyse de yakıtta fazla üzmez diye düşünüyorum. hemi motor yokmuydu bunda. 1 tuşla 8 silindirden 4 silindire düşürebiliyordun motoru. öyle olunca normal şekilde tüketir yani

hem cayenne gts, 360 modena, m5, m6 gibi araçların dodge challenger'in tüketeceği yakıttan bir farkı olmayacak hatta fazla bile olabilir
    ben benzinden veya yakıttan hiç bahsetmedim ki =)

Senior Member
    Alıntı BERK Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Tabikide Porsche GTS asla kötü bi araç değil ama sizin yerinizde olsam yeni kasa x6yıda seçeneklerime eklerim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8711519/detay/
    Ben de kesinlikle bu X6'yi tercih ederim. Hem -bana gore- cok daha sportif bir havasi var hem de guncel bir kasa. Sonucta 90bin Euro gibi bir meblayı gozden cikarip kasasi degimis bir araba almak istemem.

Senior Member
    Bu X6ları iç mekanından dolayı pek begenmiyordum fakat hem konfor hem hız isteği bu aracı düşünebilir kılıyo.. Daha önce aklıma gelmemişti.. Teşekkürler öneri için.. X6yıda araştırıcam..

Senior Member mustafa Üyenin Avatarı
    eğer iç tasarımı sizi tatmin edecekse c63 amg önerebilirim..
    100 bin eu üstüne çıkacaksanız da ben quattroporte derim.. her yönüyle etkileyici ve özgün bir araç..
    cayenne gts in sesi baya şahane.. ama olacaksa turuncu ya da kırmızı olmalı.. beyaz bence sıradan görünüyor..
    turbofsi.net foreverHidden Content

Senior Member BERK Üyenin Avatarı
    Alıntı fsaribas Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben de kesinlikle bu X6'yi tercih ederim. Hem -bana gore- cok daha sportif bir havasi var hem de guncel bir kasa. Sonucta 90bin Euro gibi bir meblayı gozden cikarip kasasi degimis bir araba almak istemem.
    aynen katılıyorum.güncel bir kasa olması büyük artı.

Alıntı screamm1 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu X6ları iç mekanından dolayı pek begenmiyordum fakat hem konfor hem hız isteği bu aracı düşünebilir kılıyo.. Daha önce aklıma gelmemişti.. Teşekkürler öneri için.. X6yıda araştırıcam..
    bence X6nın içine binince fikriniz tamamen değişicek bmw satıştaki elemanlar gibi konuştum

Senior Member holigan Üyenin Avatarı
    Alıntı screamm1 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aslında beyaz istiyorum.. Turuncu cok dikkat cekicek.. Ama kilometrede önemli.. Kısmet olurda alırsam kaplatırım artık..

Yılda 20000km yi geciyorum
    Aıle faktoru var sanırım yılda 20.000 km yapacagına gore hafta sonu arabsı dusunmuyorsun?
    Baklava bızım ısımız Hidden Content

Senior Member
    Yok tek araba alıp binicem.. İkinci araba istemiyorum.. c63 değermi bilmiyorum.. Bakmadım değil..

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Bütçenizi bilemem ama 5.0i hem vergi olarak hemde benzin olarak bayağı müsrif. 30d-35d veya imkan varsa 40d bakın derim.
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Senior Member EscC Üyenin Avatarı
    Cayenne gts kesinlikle kaliteli bir SUV, ona diyecek bir sözüm yok! bende kendi alternatiflerimi yazayım
    SUV :
    1.Infiniti FX 37
    2.BMW X6

Coupe :
    1.Jaguar XKR
    2.BMW M3

Sedan:
    Mercedes C63

Özellikle bana 100.000 eu ya hangi arabayı alırdın diye sorsalar kesinlikle Jaguar XKR derdim müthiş bir araç

Senior Member holigan Üyenin Avatarı
    Bence en ıyı secenek 3.5 lt dızel x6
    Baklava bızım ısımız Hidden Content