Senior Member bes Üyenin Avatarı
    cajun chicken fingers... geçiniz

Banned
    Alıntı bes Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    cajun chicken fingers... geçiniz
    ahahahahhahaaaaaa

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    bu aracın ılk olarak evoque takı gibi tek kapılı hali gelicek sonra 1 sene sonra 4 kapılısı cıkıcakmış ayrıca bence mukkemel bir arac olucak diye bir his var içimde ve ülkemizde yok satar bu araba ben bile kafama koydum cajun ismide bence cok guzel dalga geçilcek bir isim degil her turlu cajunlu şeyede bayılırım 2.0t 240 hp buyuk sukse yapardalı ama ben dızel pdk cok daha guzel 190 hp yeter de artar bana bir yazılım yaparsın 225 hp de devam edersin limitleri zorlamadan offf gelsin bir an önce bu araç ama evoque kırmızı ustu beyazda çok hoşşşş ya
    Son düzenleyen Yigit911, 09-Şubat-2013 saat 01:25.

Senior Member Burak(1.8TFSİ) Üyenin Avatarı
    Fotoğraflar photoshop gibi geldi bana pek inanmadım doğru olduğuna...bknz jantlara. kaputa...aynaya vs...koltuklarına falan bakın...
    Son düzenleyen Burak(1.8TFSİ), 24-Haziran-2011 saat 14:29.
    '11 E92 M3 DKG

Senior Member AC 811 Üyenin Avatarı
    Dizel çıkartarak markanın da karızmasını yitirdiler. Her alana girmemeli bence porsche. Suv çıkarttıktan sonra zaten gözümden düşen marka idi dizel üretmesiyle ve bu cajunuda çıkartmasıyla artık audi den farklı kalmayan bir marka oldu. Hea burda audiyi kötülemiyorum ama porsche artık ulaşılması çok zor bir marka olmaktan çıktı.

Senior Member Burak(1.8TFSİ) Üyenin Avatarı
    Alıntı AC 811 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Dizel çıkartarak markanın da karızmasını yitirdiler. Her alana girmemeli bence porsche. Suv çıkarttıktan sonra zaten gözümden düşen marka idi dizel üretmesiyle ve bu cajunuda çıkartmasıyla artık audi den farklı kalmayan bir marka oldu. Hea burda audiyi kötülemiyorum ama porsche artık ulaşılması çok zor bir marka olmaktan çıktı.
    Ulaşılması kolay olması daha iyi herkes porsche'a binebilmeli...
    '11 E92 M3 DKG

Herkes audi ye biniyor zaten. Benim porsche um yok ama bana kalırsa bazı şeyler ulaşılması zor olmalıki bizimde (porsche e binemeyenler ) gözümüzde çok değerli olmalı...

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    porche bır bentley bır ferrari bir lamborghini gibi bir marka degil porsche o markalarla daha soft markalar arasında bir marka ayrıca porschenin kalitesine gore aslında fiyatlandırması gercekten ucuz aynı fabrika olmasına ragmen lamborghiniden bile kaliteli bir sürü araca bindim ama porsche kadar kaliteli araç gormedim 996 ile 997 kasa arasındaki kalite farkı uçurum var porsche boyle araçlar çıkartmak zorunda ve dizel araçta çıkartıcaklar siz şöyle düşünüyorsunuz boyle supersport araclar ureten firma dizelle ne işi var diye düsünüyorsunuz ama ilerde lamborghini ferrari bentley gibi araçlarda dizel üretmek zorunda kalıcak malum dunyamızdaki cevre felaketleri ust seviyelerde ve petrolde ki azalmada üst seviyede ve artık çoğu markalar bir an once ileri dizel teknolojisine ve hybrid araçlar üretmeye çalışıyor bana göre bu konuda ferrari lamborghini bentley gibi araçlar ilerde geride kalıcaklar onlar sadece günü kurtarıyorlar birbirleriyle didişmekten ilerde olabilecek felaketi göremiyorlar

Senior Member Poseidon Üyenin Avatarı
    internette okuduğum habere göre audi de cajun ile aynı platformu paylaşacak olan q4ü üretecekmiş yeni bi sınf doğuyo sanki çünkü bunlar ne compact suv ne de suv sport sedan dan sonra sport suv araçları yollarda görmeye başlayacağız.
    bknz.Audi Q4'ü Range Evoque?a rakip hazırlanıyor! - Son Haberler Arabam.com'da
    2015 BMW 116i

Ben audimi bile dizel almadım hele hele böyle markalarda olmasınıda istemiyorum. Tabiki kişisel düşünce...