Senior Member EscC Üyenin Avatarı
    Marka önemli değil bu tarz reklam filmlerini her zaman keyifle izlemişimdir.Video yu izlerken sarışın hatunu gözüm bi yerden ısırdı.Transporter 2 deki piskopat sarışın çıktı Neyse C coupe de reklam da kurgu da güzel olmuş

YouTube - MercedesBenzTV's Channel

Senior Member HaManN Üyenin Avatarı
    Fiyatı uygun olursa çok iyi bir seçenek.Reklamda fazla uzunmuş

Member
    Mükemmel bir araç! E (coupe-cabrio), C coupe, CLS, SLK... Mercedes şaha kalktı

Senior Member
    audinin "the next big thing" le yapamadığını adamlar yapmış, çok güzel kareler yakalamışlar. e coupeden daha şık ve çekici bi araba, bencede çok satması lazım

Senior Member
    Bu C coupe muthiş bir araba ya..

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    9 dk reklam filmimi olurmus ya ben reklam analizi dersi aliyorum en makul reklam filmi en guzel reklam filmi max 45 saniye olmaliymis akilda kalmasi icin 9 dk bu reklam dan ziyade bildigin kisa film cekmisler tanitim filmi olmus bu

Senior Member
    reklamlar cok guzel hepsının ızledım gecen gun
    (ek)sh

Junior Member
    super reklam yapmislar arabada super ya

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    reklam inanılmaz güzeldeeee... araba olmamiş hani ben c yi cok begniyorum ozellikle amg paket kırmızı bi c ruya gibi ama c coupenin c den ne farki war?? 3 ve 3 coupe arasindaki farka a5 coupe sb arasindaki gibi bi fark gozume carpmadi yanılıyomuyum? hani arabanin arka 2 kapısını iptal etmişler sadece sanki :/

Senior Member bes Üyenin Avatarı
    Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    reklam inanılmaz güzeldeeee... araba olmamiş hani ben c yi cok begniyorum ozellikle amg paket kırmızı bi c ruya gibi ama c coupenin c den ne farki war?? 3 ve 3 coupe arasindaki farka a5 coupe sb arasindaki gibi bi fark gozume carpmadi yanılıyomuyum? hani arabanin arka 2 kapısını iptal etmişler sadece sanki :/
    sportback kavramı audiye özgü bambaşka bir olaydır. 3 serisi sedan ve coupe arasındaki farkı a5 ve a4 arasındaki farkla bir tutabiliriz. ama dediğin gibi c coupe ve sedan arasında hiç bir fark yok