Member AHM Üyenin Avatarı
    C coupe 5 para etmez , evet net ve kesin ayricada tr de tutmaz ..

AlpEren
    Guest
    Alıntı boc35 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    C coupe 5 para etmez , evet net ve kesin ayricada tr de tutmaz ..
    neye dayanarak söylediniz bunu çok merak ettim ??

Senior Member
    bence çok tutucak gibi duruyor fiyat iyi tutulursa eger c sedan gibi kapış kapış gidicek

Senior Member
    sonuçta tr de coupe araçlar hiçbir zaman satış birincisi olmaz, clio alan bile symbol olsun 5 lira fazla olsun sedan olsun mantığındalar (ki dahada ucuzdur hatchbacke göre). ama coupe araç almak isteyenler içinde büyük bir talep doğuracak araç ve a5 yada 3 coupeye oranla fiyat düşük kalırsa baya satar.

Senior Member exca Üyenin Avatarı
    coupe araçların fiyatı genelde yüksek,c180 de olduğu gibi bir fiyat politikası izlerlerse c sedan alan gençlerin çoğu bu araca yönelir.burada insanların kilitlendiği nokta düşük fiyata "mercedes" sahibi olmak,mantıklı mantıksız orası başka tabi..
    Akaryakıt Zammı Facebook: Hidden Content

Senior Member RST Üyenin Avatarı
    C coupe'nin rakibi direkt olarak BMW 3 coupe olmali.
    A5 konusuna gelince, dediginiz gibi C-Coupe ve E-Coupe arasinda kaliyor bence.

BMW 3 coupe'nin kasasinda pek bir yenilik yok, A5'te de henuz bir gelisme yok. Boyle giderse BMW ve Audi'den bir atak gelmedigi takdirde o segmentte C-Coupe tercih etmek daha mantikli gorunuyor.

Senior Member malikguzel Üyenin Avatarı
    C serisi coupe gelirse Direk olarak A5 in rakibi olarak kalır, E coupe de bir üst sınıfta olmuş olur fiyatlara gelince A5 den pek farklı olmaz diye düşünüyorum, olursa pek tutmaz uygun olursa çok tutar, gerçi ne farkeder coupe sedan millete sorsan mercedese bak abi der Cılgın Türklerr ülkemizde audi a6-7-8 serisini mercedes c serisiyle değişicek okadar insan vardırki.....
    Son düzenleyen malikguzel, 04-Mayıs-2011 saat 11:41.
    400 + HP

Alıntı malikguzel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    C serisi coupe gelirse Direk olarak A5 in rakibi olarak kalır, E coupe de bir üst sınıfta olmuş olur fiyatlara gelince A5 den pek farklı olmaz diye düşünüyorum, olursa pek tutmaz uygun olursa çok tutar, gerçi ne farkeder coupe sedan millete sorsan mercedese bak abi der Cılgın Türklerr ülkemizde audi a6-7-8 serisini mercedes c serisiyle değişicek okadar insan vardırki.....
    Valla bana sorarsan Mercedes dedigin E'den baslar.
    Son yillarda Audi de MB'e yakin bir sayginlik kazandi diye dusunuyorum aslinda Turkiye'de.

Bu arada Turkiye'de bir video hazirlamislar C-Coupe ile, linki birazdan yolluyorum. Gerci daha cok mixed tape hakkinda bir video ama en azindan Istanbul'da ilk olarak C-Coupe gorme sansi

Video nasil ekleniyordu beceremedim bir turlu, kusura bakmayin.

Edit: Halletmisim galiba
    Son düzenleyen RST, 05-Mayıs-2011 saat 08:28.

Senior Member malikguzel Üyenin Avatarı
    Alıntı freakism Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Valla bana sorarsan Mercedes dedigin E'den baslar.
    Son yillarda Audi de MB'e yakin bir sayginlik kazandi diye dusunuyorum aslinda Turkiye'de.

Bu arada Turkiye'de bir video hazirlamislar C-Coupe ile, linki birazdan yolluyorum. Gerci daha cok mixed tape hakkinda bir video ama en azindan Istanbul'da ilk olarak C-Coupe gorme sansi
    Mercedes dediğimde aklıma gelen CLS-S-SL-CL-GL-E Coupe ve SLS modeller..
    400 + HP