Sonuçları Görüntülenen Anket: A serisi concept güzel

Oy
42. Bu anket kapatılmıştır
  • olmuş

35 83.33%
  • olmamış

7 16.67%
    Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    Vw de daha yeni reklamını yapıyor yorgunluk esnasında uyarıyormuş sürücüleri Bu özellik mercedeste 2007 den beri standart.
    Dipnot: Volvo xc60 ı test ettiğimde adam fren basmayın dedi kendisi durur dedi iyi dedim bende bıraktım freni 5 saniye sonra otoparkın duvara patladık yuz ifadesi hala aklımdan cıkmıyor satıs elemanının
    [SIZE=3]Türkler para gibidir,
    İçlerinde ATATÜRK yoksa sahtedir...
    [/SIZE]

Senior Member fbq7 Üyenin Avatarı
    Alıntı GRN Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Vw de daha yeni reklamını yapıyor yorgunluk esnasında uyarıyormuş sürücüleri Bu özellik mercedeste 2007 den beri standart.
    Dipnot: Volvo xc60 ı test ettiğimde adam fren basmayın dedi kendisi durur dedi iyi dedim bende bıraktım freni 5 saniye sonra otoparkın duvara patladık yuz ifadesi hala aklımdan cıkmıyor satıs elemanının
    Komik olmuştur Volvo'nun kendine has tek özelliği 23 adet airbag'in standart olmasıdır. Kaza anında kişinin hasar almamasını sağlıyor ama Volvo'yla kaza yapan birçok arkadaşımdan çıkardığım sonuç: kasa laylaylom bir kasa ama airbag sistemini iyi oturtmuşlar. Arada tost olmadığınız sürece ölüm riskini düşürüyor.

Senior Member srdr Üyenin Avatarı
    eğer ki mercedes'in ufak dizel motorları Türkiye'ye gelirse ciddi anlamda bir rekabet olacaktır. a3 - 1 serisi ve a serisi arasında. ki sanırım renault-nissan-mercedes ortaklığı altında 1.6 160 hp dizel motor söylentileri var ki bence birçok insanın aklını çelebilecek ve tercih edilebilecek bir motor olabilir.