Junior Member
    Alıntı bes Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    c180 cgi yeni bir motor mu acaba? yoksa bi yanlış anlaşılma mı var bildğimiz c180k mı?

Türkiyede C serisi için yeni bir motor.Temmuza Kadar 1.8 CGI motor satacaklarmış 1.6 Komp. motorlar temmuza kadar yok o nedenle ötv farkıda çok yansıtılmamış. Aldığım bu fiyat nisan sonu teslim Yeni makyajlı kasa fiyatı zaten ellerinde eski kasa çok fazla kalmamış su gibi satmış 1800 motor CGI motor Yakıt ve performans açısından 1600 komp. motora göre çok daha iyiyimiş öyle diyorlar.Bir yandada S line A4 offff....

Senior Member Poseidon Üyenin Avatarı
    Beyaz S line bi A4 ü kesinlikle beyaz amg c180 e değişmem iki aracıda çok iyi biliyorum
    bi arkadaşım da c180 amg var araç spor paket olmasına rağmen bana fazla yumuşak geldi koltukları da bana dar gelmişti ayrıca c180in tüketimi a4e göre bariz yüksek devir ekonomi devri bunları göz önüne almak lazım tasarım olarak a4 daha spor ve class duruyo kullandığımdan mı bilmiyorum ama deseler ki a4ü ver c180 al kabul etmem audi yi seviyorum.
    2015 BMW 116i

Senior Member
    makyajlı kasa bayilerde var mı? yoksa ne zaman gelecekmiş bilginiz var mı?

Bir de iç aksamda neler değişmiş?

Bu arada ben olsam Audi'de Sline almazdım, çok fazla farketmiyor. Araç zaten sportif duruyor. Ama C serisi için maalesef öyle değil. AMG paket olmadan çok sönük. O yüzden Audi'de o parayı ca cebinize atabilirsiniz, ya başka donanim alabilirsiniz ya da biraz daha para koyup en güzeli olan 2.0 TFSI QUATTRO alırsınız!!!!!!!!!!!!!!!

Alıntı GFS Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Türkiyede C serisi için yeni bir motor.Temmuza Kadar 1.8 CGI motor satacaklarmış 1.6 Komp. motorlar temmuza kadar yok o nedenle ötv farkıda çok yansıtılmamış. Aldığım bu fiyat nisan sonu teslim Yeni makyajlı kasa fiyatı zaten ellerinde eski kasa çok fazla kalmamış su gibi satmış 1800 motor CGI motor Yakıt ve performans açısından 1600 komp. motora göre çok daha iyiyimiş öyle diyorlar.Bir yandada S line A4 offff....

Junior Member
    Alıntı donniedarko Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    makyajlı kasa bayilerde var mı? yoksa ne zaman gelecekmiş bilginiz var mı?

Bir de iç aksamda neler değişmiş?

Bu arada ben olsam Audi'de Sline almazdım, çok fazla farketmiyor. Araç zaten sportif duruyor. Ama C serisi için maalesef öyle değil. AMG paket olmadan çok sönük. O yüzden Audi'de o parayı ca cebinize atabilirsiniz, ya başka donanim alabilirsiniz ya da biraz daha para koyup en güzeli olan 2.0 TFSI QUATTRO alırsınız!!!!!!!!!!!!!!!

Bayiillerde Nisanın ilk haftası olacakmış görmeden sipariş alıyorlar Acayip kalabalıktı haftasonu Mercedes sanki bedava dağıtıyorlar Bugün Konuştuk Gülsoy bayisiyle kaporayı verdiğimiz an Nisanın ikinci haftası Yeni makyajlı kasayı teslim alablrsiniz dedi ve Türkiye kotasının iki katı kadar sipariş Almanyaya verilmiş ve kota aşımı kabul edilmiş herkes C 180 CGI alabileceğini söyledi satış temsilcisi. araç sıkıntısı yaşamayacaklarını belirtti..Audi S line 1.8 Tfsı için mayıs başında teslim alırsanız diyor en kısa sürede kaporamızı birine vereceğiz bakalım hayırlısı olsun..

35 HLS 11
    Guest
    Aracın birisi hakkında düşüncelerimiz net. Ama diğer aracı görmeden konuşmak yanlış olur.
    Bence Mercedes C Serisi'ne şans verin. [Mercedes C Serisi'ni seçin demek değil!]

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Makyajlı C serisi ile beraber 7 ileri G-tronic şanzımanlar Tr paketi çerçevesinde std. olarak sunuluyor, 5 ileri oto. şanzımana göre hem yakıtta hemde biraz olsun serilikte avantajlı.

İç aksam basit idi şimdi resimlerde makyajlının içi daha iyi duruyor tabi yakından incelemek lazım. Ön tasarım da hoş olmuş. Alacağınız araç büyük ihtimal AMG paket olacaktır yoksa pek albenisi olmuyor C lerin

Benim tercihim C serisi olurdu ancak farklı bir renk seçeneği ile, beyaz olarak artık araç boğdu. Zevk meselesidir tabiki ancak ortalık inanılmaz beyaz dolu siz farklı renk ile aracınızı biraz olsun ayırabilirsiniz.

İki araçta inanılmaz güçlü değil ancak arkadan itişin zevki ayrıdır, Audi quattro olmadıkça tercihim olmaz.

Hayırlısı olsun.
    Son düzenleyen designo, 30-Mart-2011 saat 22:30.

Senior Member
    hayırlı olsun sımdıden designo cok guzel ozetlemıs, ben olsam makyajlı C yı secerdım,bızde gulsoydan aldık C yı,kurtkoy dekınden mı alıyorsunuz?
    (ek)sh

Senior Member
    şanzımanın değişmiş olması büyük avantaj. aynı şekilde motor da artık çok daha iyi. Bence düşünülebilir bir seçenek olmuş. Ama ön farlar çirkin olmamış mı? Audi özentisi olmamış mı o ledler?

Senior Member
    aksıne bence ledler gayet sık duruyor;bızdekı GP pakette,ısık paketı var aynı bu sekılde sonderece guzel duruyor...
    (ek)sh

Junior Member
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    hayırlı olsun sımdıden designo cok guzel ozetlemıs, ben olsam makyajlı C yı secerdım,bızde gulsoydan aldık C yı,kurtkoy dekınden mı alıyorsunuz?

Gülsoy Floryadan alacağız kısmet olursa normalde Audi A4 Alacaktık 1.6 Komp. motordan herkes şikayetçi ve ikinci el ilanları aldı başını gitti. yüzlerce satılık az km 1.6 var neden satıyorlar anlamadım. galiba çok yakıyor veya performans diplerde.fakat makyajlı Mercedes 1.8 CGI karasız kalmamıza sebeb oldu.Satış müdürü bu püskürtmeli yeni motoru 1.6 komp sakın kıyaslamayın Yakıt ve performans çok daha değiştiğini söylüyor.Eğer alırsak test etmediğimiz ve makyajlı görmediğimiz bir arabayı alacağız hayırlı olur İnşallah.
    Son düzenleyen GFS, 30-Mart-2011 saat 22:58.