Senior Member Salih Üyenin Avatarı
    geçmiş olsun çok tehlikeli olabilirdi
    41PS116*34NJ5684*41PM016

Senior Member
    Geçmiş olsun iyi ki yolda olmamış..

Senior Member
    geçmiş olsun araç ne zamandır sizde?
    triger kayışı değiştiren yetkili servis eleman hiçmi bi altına bakmayı akıl etmedi, genel bir kontrol amaçlı bile?
    olay 2km sonra olsaydı ve dediğiniz parça yola sawrulup gitseydi servisi sorumlu tutmayacamıydınız, bir sürü münakaşa tartışma. ama durum çok iyi özetlenmiş burası türkiye malesef

Senior Member carking58 Üyenin Avatarı
    zaten olay aynen öyle oldu eleman trigeri değiştirdi aracın genel bakımlarını yaparken yağ sızıntısı dikkatini çekmiş. lifte kaldırıp bakmış muhafazayı sökemeyince ön tarftan anlamış vs sonra çıkarmış bi şekilde ve vida biraz gevşeyince anında patlak vermiş allah korudu yine ki pazartesi alacağım arabayı tekrar parça değiştirdiler. umarım başka birşeyler çıkmaz. göreceğiz yarın iyi akşamlar....

Senior Member
    cok gecmis olsun.

audi gibi bir arac alırken birazcık paraya kıyıp 1001 nokta testine tabi tutturmak gerekir diye dusunuyorum. kendi ustanız varsa ve detaylı kontrol edebilecekse sorun olmaz fakat ustalarda her civatayı kontrol edemiyor.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06 - Seat Ibiza FR wrecked Hidden Content
    07 - Seat Ibiza Coupe sold
    11 - Audi A4 a.k.a. Unicorn

Senior Member carking58 Üyenin Avatarı
    evet haklısınız ama arabayı eczacı bi akrabımızdan aldım. ona dedim gerek olmadığını yine de istiyorsan sanayiye bi götür ddi bnde ona güvenerek sanayiye gittim turbo kontrolü motor vs baktırdım yalnızca triger değişir olay hallolur dediler ama allhatan ki trigeri değiştirmek için gitmişim servise