Junior Member quaresma77 Üyenin Avatarı
    arkadaşlar analog saati nasıl ayarlarım
    şoför koltuğunun sol tarafında iki kapı arasında tabana yakın bi yerde bi düğme var ne işe yarıyo
    bir de bende a4 99 1.6 var bu aracın standart donanımında ne var kullanım klavuzu varsa gönderenden allah razı olsun
    osmanli1299_1453@hotmail.com

Senior Member yavuz364 Üyenin Avatarı
    Saatin ortasındaki yuvarlak çubuğu çek ve bekle, otomatik dönecek...
    İki kapı arasındaki düğme, pasif alarmı kapatmak için.. basılı tutun alarm kapanır..
    Bende var ama hiç bakmadım online değil birde...
    Standart donanımda hiç bişi yok, aslında ekstra olanları sayarsanız sizdeki daha yardımcı olabiliriz.. mesel normalde, kumaş koltuk, sunroof yok, sis yok v.b. ama çokta seçenek yok

Junior Member quaresma77 Üyenin Avatarı
    Alıntı yavuz364 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Saatin ortasındaki yuvarlak çubuğu çek ve bekle, otomatik dönecek...
    İki kapı arasındaki düğme, pasif alarmı kapatmak için.. basılı tutun alarm kapanır..
    Bende var ama hiç bakmadım online değil birde...
    Standart donanımda hiç bişi yok, aslında ekstra olanları sayarsanız sizdeki daha yardımcı olabiliriz.. mesel normalde, kumaş koltuk, sunroof yok, sis yok v.b. ama çokta seçenek yok

sahibinden com da sağ altta aracın standart özelliklerini veren bi yer var oradan baktım sunroof var 4 hava yastığı, yan aynalar ısıtmalı falan bir sürü bişey var oradan gördüm de ondan sordum

Senior Member yavuz364 Üyenin Avatarı
    4 hava yastığı ve ısıtmalı aynalar standart evet, onun dışında aklıma ekstra bi standart özellik gelmiyor...
    Koltuklar yatıyor.. 6 hoparlör var sanırım.. karartmalı dikiz aynası.. bu kadar gibi

Junior Member atquattro Üyenin Avatarı
    arkadaşım o düğme aracın alarm iç sensörlerini kapatır mesela alışverişe gittin içeride hayvanını bıraktın kapatırsın düğmeyi alarmın iç hareket sensörlerini devre dışı bırakmış olursun...

Junior Member
    Bahsettiğiniz düğme aracın merkezi Alarmını devreye alma ve kapatma butonudur. düğmeye bastığında aracın alarmı devreden cıkar