Senior Member Chev Chelios Üyenin Avatarı
    5.5-liter twin-turbocharged V8... 518 hp. 0-60 --> 4.3 seconds.

LA 2010: 2012 Mercedes-Benz CLS63 AMG — Autoblog
    [SIZE=5][/SIZE]

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Alıntı Chev Chelios Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    5.5-liter twin-turbocharged V8... 518 hp. 0-60 --> 4.3 seconds.

LA 2010: 2012 Mercedes-Benz CLS63 AMG — Autoblog
    AMG Performans paket seçeneği ile 550hp olarak alınabiliyor. Yeni AMG serilerinde mercedes böyle bir seçenek sunmaya başladı araçların 2 farklı güç versyonları oluyor AMG performans paket ile daha güçlüsünü alabiliyorsunuz.

E coupe nin hala çıkmadı sanırım 63 AMG si, netten birkaç resim buldum ama resmi bir tanıtım göremedim hala

Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    E coupe un 63 ünü bend egörmedim sanırım tt motoru beklediler çıkarmak için. Bide amg modellerde amg perf. alınabiliyordu fakat yol tutuş ve frenaj gibi avantajları vardı artık merc beygiride farklı sunuyor galiba. Bu 5.5 tt motor gerçekten efsane sadece yazılımla bile 600+ hp ler muhtemel gibi..
    [SIZE=3]Türkler para gibidir,
    İçlerinde ATATÜRK yoksa sahtedir...
    [/SIZE]

Senior Member
    Performans paket ıle ekstra HP alınması sadece yazılım ıle oluyor ama PP alındıgında,suspansıyon-fren-kılıtlı dıferansıyel ve bazı ıc aksesuar farklılıklarıda olucak
    M5 ıle guzel rekabet olucak,bakalım RS7 ne zaman cıkıck ve hangı speclerde olucak??
    Ben dıs gorunusde fazla farklılık beklerdım...

Senior Member
    E63 Amg zaten var diye biliyorum ama coupe versiyonunda var mı onu bilmiyorum
    CLS her zaman ki gibi çok güzel olmuş gayet başarılı ancak bütün son 5 yıldır bütün AMG tampon formları önde ters v tampon çizgisi üçgen ön ayrıntılar ve arkada 4 çıkışlı egzost bütün hepsi standart oldu biraz daha çalışmaları şart

Senior Member Gx.Bortu Üyenin Avatarı
    Rs7 çıkarsa Rs6'daki motor mu konulur yoksa r8 v10 daki motor mu?
    2011 Vw Tiguan 1.4T[COLOR=Red]SI[/COLOR] [COLOR=Red]4[COLOR=Black]MOTION[/COLOR][/COLOR] Satıldı! Hidden Content

Banned
    walla bana oyle gelioki bu arac piyasaya ciktiginda bmw ve audinin bu segmente satis sansi kalmayabilir.cunku arac harika

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Alıntı Sertaç Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    E63 Amg zaten var diye biliyorum ama coupe versiyonunda var mı onu bilmiyorum
    CLS her zaman ki gibi çok güzel olmuş gayet başarılı ancak bütün son 5 yıldır bütün AMG tampon formları önde ters v tampon çizgisi üçgen ön ayrıntılar ve arkada 4 çıkışlı egzost bütün hepsi standart oldu biraz daha çalışmaları şart
    Sedan da var zaten yazın 1-2 galeri getirmişti. Mercedes araç tanıtımları amacı ile birkaç şehirde modellerini sergilerken bildiğim kadarı ile E63 Sedan modelini de götürmüştü. Tr de bir sitenin yaptığı ufak bir testi var :

Satılık Araba İlanları ve Oto Haberleri Türkiye'nin Otomobil Sitesi Arabam.com'da

CLS 63 AMG nin video su:

#!
    Son düzenleyen designo, 18-Kasım-2010 saat 04:40.

Senior Member jnr7 Üyenin Avatarı
    O fenderlar gördüğüm en güzel gözükenlerden. Tek başına o bile arabanın hattını, dizaynını meshetti bende.

Senior Member emreacar Üyenin Avatarı
    tek kelimeyle harika,,