TurboFSI.net, Google.com.tr 'de "Audi" Aramasında Audi.com.tr 'den sonra ilk gelen site haline gelmiştir.

Yakında çok daha büyük bir sürprizle geliyor olacağız

Senior Member Chev Chelios Üyenin Avatarı
    Emeği Geçen Herkese Teşekkürler...=)
    [SIZE=5][/SIZE]

Senior Member
    Audi'den artık Turbofsi özel serisini çıkarmasını talep edebilirz. o zaman süpriz konusunda istekte buluniyim bir daha ki buluşmaya 3 dansöz 5 çalgıçı istiyorum. bak o zaman ilk önce ben gelecem buluşmaya )

Senior Member shotter_big Üyenin Avatarı
    Ben de 3. sırada çıkıyor 2. sırada arabam.com var. Ama büyük başarı. Bunda sitenin yaşı ve topic zenginliği çok büyük faktör. Ayrıca sitenin baya bir backlinki var. E-commerce dersi almıştım orada öğrettiler. Google' a reklam vermeden "organic search" ile üst sıralarda çıkmak çok güzel bir olay hem de sadece tek bir kelimeyle.

Senior Member
    Bu gercekten harıka bır durum.
    Sunu soylıyım,sıteyı cok kısa zamanda benımsedım,buradakı ınsanlarla kendımı rahat hıssedıyorum
    Basarılarımızın devamını ve Antın yonetıcı olarak gelısımlerını beklıyoruz

Teşekkürler arkadaşlar Vaktim ve yeterli kaynaklarım olsa çok şeyler sunucam size, ama aynen internet bazlı sonbir gelişme daha olacak önümüzdeki ay.

@shutter: Evet backlink sayımız çok iyi, sitenin arama motoru optimasyonu çok iyi ama hergün daha iyiye gidiyor.

Senior Member YiğitK Üyenin Avatarı
    Bende de 2.sırada çıkıyor "arabam.com" dan sonra ama yinede çok iyi bir sonuç.

Tebrikler.

Demekki bir ileri bir geri geliyor ama sorun değil demekki bütün Google indexleri daha güncellenmemiş. Yani eninde sonunda geçicez

İşin komiği bizim geçtiğimiz senelerde kurduğumuz BMW klübü, (Bmw Turkiye)

BMW aramasında diğer bütün yıllanmış klüplerden önce çıkıyor

Senior Member Burak(1.8TFSİ) Üyenin Avatarı
    Bende 4. Arabam.coma hiç girmem ama arabam 3. çıkıyor 2. Audi A4 1.Audi Türkiye
    '11 E92 M3 DKG

Senior Member shotter_big Üyenin Avatarı
    Alıntı Burak(1.8TFSİ) Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bende 4. Arabam.coma hiç girmem ama arabam 3. çıkıyor 2. Audi A4 1.Audi Türkiye
    Bende de sıralama aynı ama Audi TR ile Audi A4 aynı olduğu için Turbofsi 3. dedim.
    Ayrıca Audi A4' un ayrı bir sayfa çıkması da çooooooook saçma, demek baya bir aranıyor araç