Senior Member
    öncelikle park sensörü ile ilgili konu arattım genelde çoğu sensör takılmasıyla ilgili sorular bir tek drbatuhanın ki arıza ile ilgiliydi o da kilitli olduğu için yeniden açmak zorunda kaldım. neyse konuya gelirsek dün akşam aracı çalıştırdığımda geriye doğru manevra yaparken park sensörü önce bi iki öttü sonra park sensörü açma kapama düğmesi yanıp sönmeye başladı mmidan da görüntü gitti kısaca park sensörü hiç çalışmadı yani sensör takılı kalmadı. hiç çalışmadı. bir kaç kere daha denedim ama düzelmedi kitapçıkda servise gidin diyor ama benim düzeltebileceğim bir durummudur yada servise gitsem neye dikkat edeyim anladığım kadarıyla sistem arızası ama servis illaki sökelim diyecektir. bence sensörlerde bir sorun yok. kısaca arkadaşlar neye dikkat edeyim eğerki servise gitmek zorunda kalırsam

sword_19
    Guest
    Sen o arabayla yaşamaya dikkat et bence dostum erken yaşlandıracak seni

Senior Member
    bu aada konu dışı ama davanızın son durumu nedir ? öğrenebilir miyim? benm de benzer bir davam vardı bir nissan servisiyle 1,5 yıl sonunda gectigimiz hafta neticelendi ve 2 . bilirkişinin de bizi haklı buldugu rapor dogrultusunda kazandıgımıza hukmetti hakim.

Senior Member
    Alıntı sword_19 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sen o arabayla yaşamaya dikkat et bence dostum erken yaşlandıracak seni
    evet aynen yaşlandırıyor beni. artık takmıyorum desem yeridir ama korkmuyor da değilim yani şu mahkemem bir sonuçlansın da artık gerisi neyse yapacaz

Senior Member
    Alıntı infi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bu aada konu dışı ama davanızın son durumu nedir ? öğrenebilir miyim? benm de benzer bir davam vardı bir nissan servisiyle 1,5 yıl sonunda gectigimiz hafta neticelendi ve 2 . bilirkişinin de bizi haklı buldugu rapor dogrultusunda kazandıgımıza hukmetti hakim.
    hocam ilgili konuya yazdım biraz önce. tekrar hayırlı olsun