Senior Member
    Olabılır,adı nedır ve telını yazarsanız sevınırım...
    Etımesguttakı yetkılı servıs mı?
    Yetkılı servıs ıstemıyorum cunku yonlendırme yapıcagım,yetkılı servısedekı "cok ısbılen" ustaya laf anlatmaya calısmak tarzım degıl

Alıntı 997TT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Olabılır,adı nedır ve telını yazarsanız sevınırım...
    Etımesguttakı yetkılı servıs mı?
    Yetkılı servıs ıstemıyorum cunku yonlendırme yapıcagım,yetkılı servısedekı "cok ısbılen" ustaya laf anlatmaya calısmak tarzım degıl

Hayır yetkili servis değil. Ama ben 90'lardan beri tanırım. Sorununuz neyse çözüceğinden eminim.

İş teli: 0 312 3420862

benim selamımı söyleyin, diş hekimi ali can tavsiye etti diye.

Senior Member
    Tamamdır,mutlaka sızın referansınızla gonderıcem arabayı

Banned
    Ostim Bilginler Otomotiv, Murat veya Gürsel Usta 0533 549 72 95, 312 386 12 40
    Adres için, http://www.ostim.org.tr/FirmaDetay.a...TR&FirmaID=422
    Son düzenleyen MeineTasche98, 24-Ağustos-2010 saat 13:54.

Senior Member mustafa Üyenin Avatarı
    şaşmaz girişinde akınlar oto var.. ben de şiddetle orayı tavsiye ediorum sahibi ahmet bey.. o yoksa izzet ramazan veya harun usta var .. üçü de çok beceriklidir.. eczacı mustafanın selamı var derseniz ilgilenirler..
    turbofsi.net foreverHidden Content

Senior Member
    Harıka,3 tane Ozel servıs tavsıyem oldu
    E gelde arasında secım yap,Sasmaz sanırım daha yakın kalıyor,Cankayada oturuyorlar.
    Akınlar ve Seyhan usta tamamdır.Eger Ankaraya gıdemesemde,artık hangısını severlerse oraya gıdıcekler ve benı arıyacaklar.
    Ilgınıze tesekkur ederım arkadaslar,buarada Moderatorlerımıze soyluyorum,burada 3 tavsıye arama motorumuzda gorunsun cunku gonulden tavsıye edılmıs 3 servıs ısmı

Senior Member rserkan Üyenin Avatarı
    Alıntı mustafa Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    şaşmaz girişinde akınlar oto var.. ben de şiddetle orayı tavsiye ediorum sahibi ahmet bey.. o yoksa izzet ramazan veya harun usta var .. üçü de çok beceriklidir.. eczacı mustafanın selamı var derseniz ilgilenirler..
    şimdi akınlara gittim dedimki triger bakımı ne kadar onlarda 1000tl ye yaparız abi dedi iyi dedim çıktım karşısında aydoğanlar yetkili servis var oraya girdim dedim triger bakımı kaça yaparsınız su pompası dahil 1150tl dedi acaba hangisi kazık attı anlamadım

Banned
    Alıntı rserkan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    şimdi akınlara gittim dedimki triger bakımı ne kadar onlarda 1000tl ye yaparız abi dedi iyi dedim çıktım karşısında aydoğanlar yetkili servis var oraya girdim dedim triger bakımı kaça yaparsınız su pompası dahil 1150tl dedi acaba hangisi kazık attı anlamadım
    Sadece triger bakımı içinse ikisi de pahalı geldi, eğer 90.000 bakım dahil fiyatlarsa büyük bir ihtimalle yağ filtre fiyatlarından oynamıştır veya Akınlar'da şanzıman yağını eklememişlerdir hesaba

Senior Member rserkan Üyenin Avatarı
    Alıntı MeineTasche98 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sadece triger bakımı içinse ikisi de pahalı geldi, eğer 90.000 bakım dahil fiyatlarsa büyük bir ihtimalle yağ filtre fiyatlarından oynamıştır veya Akınlar'da şanzıman yağını eklememişlerdir hesaba
    sadece triger bakımı o kadar. nasıl pahalı geldiğini düşündün serviste liste fiyatı 1350tl 90 bin bakımı 1580 tutuyor

Banned
    Alıntı rserkan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    sadece triger bakımı o kadar. nasıl pahalı geldiğini düşündün serviste liste fiyatı 1350tl 90 bin bakımı 1580 tutuyor
    B7 A4 1.6 90.000 bakımı; triger, filtreler yağlama İstanbul Özelçi'de 900 TL. Normalde bakım kapsamında olmamasına rağmen bu fiyata silecek lastiklerini de değiştirdiler. Size verilen fiyat teklifleri hala çok yüksek geliyor.