Senior Member proxy1 Üyenin Avatarı
    servisin kendisine olmasa da bir şekilde webden audi'ye şikayet maili göndermek gerek.

bir-iki şikayet ilgilenilmese de herkes şikayetini göndermeye başlayınca "n'ooluyor" diyecek biri çıkar heralde.
    a4 b7 2.0 tdi multitronic

Senior Member
    Bu tıp konuları hem o servıs mudurlugune hemde genel mudurluge sıkayet edın!Yazık,bu Dogus otonun her yerdemı cıvısı cıkar??
    Aracın 2000km gecse bıle cok zararı olmaz ama tıkanmıs kagıt fıltreden dolayı yakıt artar bır mıktar,performans duser ama sorun degıl

Senior Member Bugra__ Üyenin Avatarı
    15bin bakımını yaptırdıktan sonra genel merkezden memnuniyet icin arıyorlar istediğin gibi şikayet edebilirsn oraya..
    [COLOR=Red]
    [COLOR=Black]06 BU 060

[/COLOR]
    [/COLOR]

Senior Member
    arasınlarda bende memnuniyetimi belirteceğim inş.ararlar..

Arkadaşlar bence böyle durumlarda hemen Doğuş Oto adını anmamalıyız. Doğuş Oto büyük bir firma ve her sene birçok elemen almaları gerekiyor. Aldıkları her elemanda istenildiği gibi çıkmıyordur.

Mesala benim okuldan bayan bir arkadaşım vardı. İnanılmaz düşük IQ !!! 'su olan bir kızdı. Sınıfta sinir krizleri geçirirdim o soru sorunca, hocalar illallah ederlerdi. Kız Microsoft 'a girdi bu sene. Şimdi bu kızın sizinle muhattap olduğunu düşünün Suçu Microsoft 'a mı atıcaz

Pecchum
    Guest
    Alıntı turboadmin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar bence böyle durumlarda hemen Doğuş Oto adını anmamalıyız. Doğuş Oto büyük bir firma ve her sene birçok elemen almaları gerekiyor. Aldıkları her elemanda istenildiği gibi çıkmıyordur.

Mesala benim okuldan bayan bir arkadaşım vardı. İnanılmaz düşük IQ !!! 'su olan bir kızdı. Sınıfta sinir krizleri geçirirdim o soru sorunca, hocalar illallah ederlerdi. Kız Microsoft 'a girdi bu sene. Şimdi bu kızın sizinle muhattap olduğunu düşünün Suçu Microsoft 'a mı atıcaz
    evet microsoftla ancaz suçuda doğuş otoya atcaz tabiki kime atcaz elemanı alan onlar vazıfsız eleman alan onlar arkadaşım başvurmuştu çocuk kaç yıllık tecbureyle elemanı almıyorlar mantalite bir bok anlamayan bayanı koyim orda araç satsın görüntüyle sanki araba değilde kadın satıyorlar kimse kusura bakmasın doğuş oto çok salla pati çalışıyor insan kaynaklarıda izmitteki merkezide kendilerini bi ... saniyorlar işleri baştan savma nasıl olsa para kazaniyoruz mantığıyla yapiyorlar a bu iyi bu iyi diyip yapiyorlar

Senior Member
    Alıntı Onur_S Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arasınlarda bende memnuniyetimi belirteceğim inş.ararlar..
    Onur,aramalarını bekleme,senın rahatsız eden ne ıse,musterı hattına yada gıttıgın servısın mudurlugune sıkayet et.Sonuc ora ıle calısmaya devam edıceksın,her aradıgında yada gıttıgınde sımdı ne olucak acaba dıye dusunmek can sıkıcı...
    Ant, o konuda sana katılmıyorum.Sırketımı temsıl eden eleman eger hata yapar ıse,konu ne olursa olsun,kurumsal kurallardan dolayı bu yanlıslar sırketımı baglar
    Yanı bu kısılerı belırlı mulakatlardan sonra ıse alıyoruz,eger benım profesyonel kadrodakı arkadaslarım,ıse alırken dogru secım yapmadılarsa yada ıs calısma surecınde,performans degerlendırmesını layıgıyla yapmadıysa ve hala zıncırdekı zayıf halka calısmaya devam edıyorsa,bu yıne sırketımı baglar.
    Tabıkı calısanların hepsı aynı degıl,cok basarısız kısılerde olucaktır ama sıstem ıyı kurulmussa eger,bu tıp basarısız kısıler kurumsal sırketlerde uzun soluklu barınamaz.Tabı bu sırketın hem ıyı yonetıldıgını hemde ınsan kaynaklarının duzgun calıstıgını dusunuyoruz

Alıntı Pecchum Demiş ki:
    evet microsoftla ancaz suçuda doğuş otoya atcaz tabiki kime atcaz elemanı alan onlar vazıfsız eleman alan onlar arkadaşım başvurmuştu çocuk kaç yıllık tecbureyle elemanı almıyorlar mantalite bir bok anlamayan bayanı koyim orda araç satsın görüntüyle sanki araba değilde kadın satıyorlar kimse kusura bakmasın doğuş oto çok salla pati çalışıyor insan kaynaklarıda izmitteki merkezide kendilerini bi ... saniyorlar işleri baştan savma nasıl olsa para kazaniyoruz mantığıyla yapiyorlar a bu iyi bu iyi diyip yapiyorlar
    Önce lütfen biraz dikkatli konuşalım.

Ben size katılmıyorum. Ben elemanı suçlarım böyle durumlarda. Bence tek bir kadının terbiyesizliğini veya yetersizliğini bütün şirkete mal etmemek lazım.

Bilmiyorum hiç kurumsal bir firmaya iş başvurusu yaptınızmı ama emin olun okuduğunuz okullar, iş tecrübeleri dikkate alınıyor.

Burada yaşananın bir benzeri banada Doğuş Oto Maslak 'ta oldu. Servis elemanını orada yerin dibine soktum ve Audi Servisler müdürüne direk o kişinin yanında şikayet ettim.

Yapılacak şey budur.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Bmw audi gibi lüks markaların genelinde satış bölümünde çalışan özelikle bayanlar ve diğer temsilciler bilgi bakımında çok yoksun 1,5 ay önce A1 ne zaman gelicek dedim ''onun üretiminden vaz geçildi dedi'' satıcı bayan, görüntü harici bilgi yok denecek kadar az ha bilgili olan bu işin ehli insan yok mu tabiki var ama personelin %20sini geçmez.
    2F2F Mazisi..

Senior Member exca Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bmw audi gibi lüks markaların genelinde satış bölümünde çalışan özelikle bayanlar ve diğer temsilciler bilgi bakımında çok yoksun 1,5 ay önce A1 ne zaman gelicek dedim ''onun üretiminden vaz geçildi dedi'' satıcı bayan, görüntü harici bilgi yok denecek kadar az ha bilgili olan bu işin ehli insan yok mu tabiki var ama personelin %20sini geçmez.
    kesinlikle doğru,orada ki bayanları zaten görüntü amaçlı koyduklarını düşünüyorum..
    Akaryakıt Zammı Facebook: Hidden Content