Senior Member banshee8831 Üyenin Avatarı
    bende bugün aynı yerde 2 salak kadınla uğraştım. Hiç birşeyden anlamıyorlar bön bön bakıyorlar insana. 1 tanesi sarı saçlı diğeride kumral-esmer arası birşey. satış danışmanı mı asistanı mı neymişler.giderseniz sakın onlardan yardım almayın.

Bana a4 için advance-konfor-basic paket gibi şeylerin kalktığı söyledi yok öyle bizde diyor.tek tek giriliyormuş artık havuzdaki araçlar hakkında bilgi almak istiyorum saçma sapan işler yapıyor.gittiğime gideceğime pişman oldum :@ doğru düzgün bir fiyat bile alamadım
    01' Renault Clio 1.6 (Satıldı)
    08' Audi A4 (B8) 2.0 TDI multitronic (Satıldı)

03' Subaru Impreza WRX STI (Satıldı)
    09' Renault Megane 1.5 (Satıldı)
    07' Subaru Impreza 2.0 R ( Satıldı)
    01' Toyota Camry 3.0 V6 GX Hidden Content

Senior Member berkevic Üyenin Avatarı
    o kızın bakımınıda yaptır gitmşken

Senior Member
    Keşke bugün gidip ben geldim alın bakıma deseydiniz sonuçta elinizde göndirilmiş mail vs bilgiler mevcut bakıma almadılar mı bağırıp çağırıp söylenirseniz genelde direk alırlar. Almadılar mı direk o maili tüketici haklarına gönderip dava açtırabilirsiniz

Senior Member
    şikayetinizden birşey anlayamazsınız isterseniz bugün için size etimesguttan randevu alabilirim. doğuşoto bu hertürlü rezillik diz boyu. dönüş yaparsanız bugün yetiştiririm sizi. etimesguttaki elemanlar rserkanın da dediği gibi daha cana yakın. naim usta çok bilgilidir. servis müdürüyle görüşebilirim isterseniz

Senior Member
    etimesgut,istanbul yolunda olan değilmi şaşmaz tarafında?

Senior Member
    evet istanbul yolunda sol tarafta

Senior Member
    servis randevunu verdim de sana ulaşamıyorum

Senior Member mustafa Üyenin Avatarı
    Alıntı rserkan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    tavsiyem etimesgut doğuş usta başı naim usta var biraz yoğun ama ukala değil formenler de cana yakın ayrıca aracınızın yanına gidip "usta kolay gelsin nasıl gidiyor" diye sorabiliyorsunuz. ayrıca çankaya da ilgiliydi bana karşı ama yeni gelen eleman olayı kopuk olmuş şikayet et sakın alttan alma
    aman abi dalga mı geçiyorsun.. etimesgut doğuşa gideceğime arabamı yakarım daha iyi.. gerçek söylüyorum arabanın şifreli bijonunu bagajdaki çantada bulamayacak kadar bilgisiz ve tecrübesiz personelleri var..
    işin komik tarafı vw grubu araçların 9 seri şifreli bijonu varmış ve o koskoca o çok güzel ve temiz bir yapıya sahip olan o tesiste bu 9 seri bijondan bir tanesi bile yok.. balatalarımı değiştirmek istersem şifreli bijonlara kaynak yapmaları gerektiğini ve anca öyle balatalara müdahale edebileceklerini söyleyecek kadar da komik adamlar..

onu da geçtim aracımı teslim almaya gittiğimde motordan gelen abuk subuk tıkırtıları duyduklarında küstahça olur öyle sesler demeleri ( mesai saatinin sonuna geliyordu çünkü)
    aracımın bozuk olan rölesini değiştirmek yerine beni kendi bünyelerinde olmayan başka bir özel servise gönderip orda tamir ettirmelerini talep etmeleri de komik olan şeyler

ha bunları audi marka aracım için yapmadılar.. audi ile zaten hayatta oraya gitmem.. konya yolu üzerindeki doğuş otoda işini iyi yapan ve size her zaman yardımcı olacak insanlar da var bence
    baturay bey var audi bölümünde arabalardan en çok anlayan insandır kendisi.. şiddetle tavsiye ederim..
    turbofsi.net foreverHidden Content

Senior Member mustafa Üyenin Avatarı
    Alıntı banshee8831 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bende bugün aynı yerde 2 salak kadınla uğraştım. Hiç birşeyden anlamıyorlar bön bön bakıyorlar insana. 1 tanesi sarı saçlı diğeride kumral-esmer arası birşey. satış danışmanı mı asistanı mı neymişler.giderseniz sakın onlardan yardım almayın.

Bana a4 için advance-konfor-basic paket gibi şeylerin kalktığı söyledi yok öyle bizde diyor.tek tek giriliyormuş artık havuzdaki araçlar hakkında bilgi almak istiyorum saçma sapan işler yapıyor.gittiğime gideceğime pişman oldum :@ doğru düzgün bir fiyat bile alamadım
    gökhan onlar staj yapıyorlardır orda normal öyle şeyler.. her sene belli mevsimlerde bulunuyorlar çok süper bence :P çok komik oluo
    turbofsi.net foreverHidden Content

Senior Member
    ben de vw araçla doğuşoto çankayada çok sorun yaşadım. bilgisizliklerinin dışında ilgisiz olmaları çok canımı sıkmıştı. ama audi bölümünü bilmiyorum sadece formenini tanıyorum. etimesgut audi bölümü fena değil. genel olarak doğuşotodakiler bilgisiz oldukları için olayı sadece etimesguta bağlamamak lazım. sonuç olarak etimesgutdaki serviste yaptırıyorum tüm işlerimi. dediğim gibi tek farkları aile ortamı olması. bilgisizlikleri konusunda haklısınız ama audi servisi daha farklı oluyor vw e göre