Senior Member
    fordun yetkili serivisnde calısan bi usta bana bu ekstra ve gereksiz cıkartılan masrafları su cumlelerle acıklamıstı:

yetkili serviste yapılan isleme garanti verildiginden dolayı ne gerekiyosa tumden ele alıp yenisini takma yolu tercih ediliyor deneme yanılma müşteri memnuniyeti acısından pek yapılmıyor demisti. dolayısıyla masraflar da artıyor buna baglı olarak. ama özel serviste bide idare et bir sure diye bir secenek mevcut tabi.

fakat sahsen daha önce de benzer bir bslıkta belirtmistim aracım garanti de ise onun devamı acısında periyodik bakımları yetkili de yaptırırım ancak bu arada ustası tecrübeli bir özel servis bulmayı da ihmal etmem ki garantiden sonra bir daha yetkiliye ugramak zorunda kalmayayım

Senior Member
    yetkili bayiler araç satarken devlet kazanır, yetkili servis hizmetlerinden de kendileri kazanır... 2 liralık işe 4-5 lira yazıp + kdv vs ile müşteri memnuniyeti açısından güzel hizmetlerde bulunurlar..
    A3 8V 1.2 TFSI Ambiente & A4 1.4 TFSI Dynamic

Senior Member kkurtagic Üyenin Avatarı
    Alıntı Or_Gin Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar aracımın bütün bakımlarını ya çankaya yada etimesgur doğuş otoda yasptırdım ve bir gün öncesinde aramama rağmen ertesi güne randevu aldım hiçde sorun yaşamadım bu konuda ilgi alakalarıda oldukça iyiydi serkana katılıyorum ki naim ustaya gitmesini ona ben tavsiye etmiştim çok iyi ustadır vakti olduğunca aracınızla ilgili herşeyi sorarsınız oda zevkle anlatır yeterki iyi diyalog kurun.. salim bey vardır etimesgutta oda çok iyi ilgili bir görevli giderseniz oturup çayını için oda her konuda elinden geldiğince yardımcı olur..
    Selamlar arkadaşlar
    Bugün bnde Naim ustadaydım hatta geçen hafta içindede ugradım ikisindede cok memnun ayrıldım şiddetle tavsiye ediyorum.
    06KKG06 & 06H7989

Senior Member
    naim usta sanayide yer açtı abisiyle birlikte oraya mı gittiniz?
    2005' a6 3.0 tdi quattro tiptronicHidden Content

evet bu Atak servise gittim Naimle kardeşinin açtıgı yer
    06KKG06 & 06H7989

Senior Member
    Etimesgut doğuş otodan ve Salim beyden sorunumun çözümü için yardım alamazken, --hatta çok bilmişlik diyebilirim-, hiç de bildikleri gibi değildi ve Doğuş oto çankaya sorunumu şıp diye çözdü, takdir sizin,
    2004 A6 2.4 M.

Bnde bir bilgi ekliyeyim geçen hafta randevu alarak gittiğimiz doğuş oto şaşmaz servisinde ögrendik ki artık lpg li araçları servise almıyorlarmış. Ama nedense bu randevu alınırken hiç söylenmedi birde üstüne üstlük serviste etrafımıza baktığımız da bir çok lpg dolum kapagı olan yani lpgli araçları görünce bizde sevgi ve saygı dileklerimizi ileterek servisten ayrıldık.
    06KKG06 & 06H7989

Junior Member
    Servis randevusu almak için her aramamda, ilgili kişiye bağlanmayı beklerken telefon kesildi.Baktım olmayacak, işimi bırakıp servise gittim. İlgili kişi yerinde yoktu. Kasko ve trafik sigortalarımı yenilettim, işim bitti. Görevli hala yoktu. Sigorta işlemlerini yapan bayanda bakındı ama, o da bulamadı. Bende daha fazla bekleyemedim.Ertesi gün aracımı başka servise götürdüm. Sigortamı burada yaptırdığıma da pişman oldum. Bir daha asla uğramam.

Senior Member
    bu bir doğuş geleneği olmuş sanırım telefonun bağlanmasını beklerken suratınıza kapanır gibi kapatılıyor..
    A3 8V 1.2 TFSI Ambiente & A4 1.4 TFSI Dynamic