Senior Member Fırat Kurtipek Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar almayı düşündüğüm Audi s3 8p için expertiz yaptırmak isityorum. sizce yetkili servise mi yaptırmalıyım? ki fiyatları çok yüksek (buna değermi?) yoksa özel bir servisemi götürmeliyim...eğer özel servis biliyorsanız İstanbul Atatürk sanayi sitesinde, s3 den anlayabilecek işinin ehli bir usta veya özel servis varmı?

Görüş ve önerileriniz için teşekkürler.

Senior Member KeRo Üyenin Avatarı
    Maslakta gümüşok servisi öneririm,şahsen ben çok memnunum hem ucuz hem işi bilen hemde güvenilir bi yerdir.

Senior Member exca Üyenin Avatarı
    çok çok pahalı diil dod da 250-300lira arası bi ücreti var,işlem sonucunda elinizde geçerliliği olan bi belge oluyo. değer mi 100lira ucuza olsun diye riske girmeye? bahsi geçen araç da en azından 50-60milyar
    Akaryakıt Zammı Facebook: Hidden Content

Senior Member Gx.Bortu Üyenin Avatarı
    Satıcıya söyleyin dodda expertiz yapacağınızı ve söylediğinden farklı birşey çıkarsa expertiz ücretini kendisinin karşılayacağını bildirin. Zaten yan çizerse birşey vardır arabada
    2011 Vw Tiguan 1.4T[COLOR=Red]SI[/COLOR] [COLOR=Red]4[COLOR=Black]MOTION[/COLOR][/COLOR] Satıldı! Hidden Content

Banned
    Alıntı Gx.Bortu Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Satıcıya söyleyin dodda expertiz yapacağınızı ve söylediğinden farklı birşey çıkarsa expertiz ücretini kendisinin karşılayacağını bildirin. Zaten yan çizerse birşey vardır arabada
    Kesinlikle

Senior Member Fırat Kurtipek Üyenin Avatarı
    Kerem arkadaşımızın referansı ve internetteki diğer araştırmalarım sonucu aracı ekspertiz için dün gümüşok servise götürdüm. Şunu söyleyebilirim ki gümüşok servis doğuş grubu aracı olan istanbullular için büyük bir nimettir. Konu ne olursa olsun istanbullular aracını rahatlıkla oraya götürebilirler. insanların servislerde aradığı bilgi ve güven unusurunu fazlasıyla orada bulabilirsiniz. ayrıca fiyatlarında gerçekten çok makul olduğunu düşünüyorum. Bülent beye ilgi ve yardımları için teşekkür ediyorum.

Senior Member KeRo Üyenin Avatarı
    Gidip deneyip memnun kalmana çok sevindim sevgili kardeşim,hem cebin yanmamıştır hemde güvenebiliceğin insanlarla muhattap olmuşsundur bülent olsun oktay olsun 10 numara adamlardır işlerini iyi yaparlar.

Member
    bende s3 8l arıyorum eğer almak istediğim aracı bulsam kesinlikle servise götürüp detaylı expertiz yaptırırdım.çok doğru yapmışınız.

Member
    bende s3 8l almak istiyorum.yetkili servis expertiz için 400 tl diyor(gümüşok bülent beyi aradım durumu anlattım.telefonda bile güven veriyorlar ve fiyatları çok uygun.baktığım aracı expertiz için kesinlikle gümüşok a götüreceğim.ayrıca yetkili servis''araç düzenli olarak audi yetkili servislerince bakımları yapılmadıtsa expertiz yapamayacaklarını yapsalar bile verecekleri belgenin imza içermeyeceğini söyledi(buda bir başka detay..