Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Daha önca casus fotoları (2010 Audi A7 prototip: Casus Fotoğrafları / Audi A7 Sporback Concept - TurboFSI Audi Forumları) sitemizde yer alan audinin 4 kapılı coupesinin resmi tanıtımı yapıldı.

Araçta 18- 20-inch jantlar ve almünyum takviyeli eloktromanyatik süspansiyon standart olurken adaptive havalı süspansiyon opsiyonel olacak. LED ön farlar opsiyon listesinde yer alırken bi-xenon ve LED arka farlar ise standart donanımda.

Araçta 2 benzinli 2 dizel motor kullanılacak, bu motorlar, 2.8 FSI quattro 240ps (0-100 8,3 ortalama tüketim 8lt), 3.0 TFSI quattro 300ps ( 0-100 5,6 ortalama tüketim 8,2). 3.0 TDI 245 Ps (0-100 6,5 ortalama tüketim 6,0lt)

40:60 ağırlık oranına sahip araç avrupada 52bin eurodan satışa sunulacak

Eklenen Resimler
    Son düzenleyen Ümit, 27-Temmuz-2010 saat 11:46.
    2F2F Mazisi..

Senior Member exca Üyenin Avatarı
    şu tarz direksiyonları bi sevemedim,bi de vites topuzu çirkin olmuş bence.Sevmedim sanırım ben bu arabayı..

Member
    bu kadar arge çalışmaları uğraşlar felan bu vites topuzuyla direksiyon içinmiydi hoş olmamış bence..

Sanırım panamera tarzı yükselip alçalan arka spoyler var. A8 ve A5 sportback 'in birleşimi olmuş.

Senior Member shotter_big Üyenin Avatarı
    Ekran inanılmaz büyük geldi gözüme

Senior Member
    Koltuklar ne kadar "sonradan konmus ve suni deri" havasinda duruyor ya! Fotograftan midir nedir?..

Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    Canlı görmek lazım tabii bence dizaynı fena değil ama vites topuzuyla direksiyon çok kötü gerçi s line alınca umarım o direksiyon değişir...
    [SIZE=3]Türkler para gibidir,
    İçlerinde ATATÜRK yoksa sahtedir...
    [/SIZE]

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Resimlerden mi yanılıyoruz yoksa araç cidden öyle mi anlamadım başka resimler meydana çıkınca anlıcaz sanırım ekran ve koltuk olayını.

Arka kısımda cam yatay geldiği için bagaj kapağına çok az bir kısım kalmış, A5 sportback gibi sanırım bagaj camla birlikte açılıyordur yoksa ordan eşya girmez.(Merc. CLS de kapak olarak açılıyordu bagaj)

Cls çizgileri bana daha dinamik ve hoş geliyor, önden arkaya eğim daha oranlı.Gerçi o da yeni kasa çıkarcak bakalım napcaklar
    Eklenen Resimler
    Son düzenleyen designo, 26-Temmuz-2010 saat 16:16.

CLS de kasa değiştiriyor bildiğim kadarıyla.

Senior Member
    Ben CLS'yi de begenmiyorum. Kucucuk camlari var. Ferahligi yok gibi..