Senior Member
    Son surat meselesı yanı kadrandan gorulen KM ler daıma farklı oluyor.
    Burakcım hatırlıyosan,100-200 denemlerınde kadaran 210 lardayken PBOX daha yenı 200 oluyordu
    Ayrıca yol sartları cok onemlı yanı 280-290 lara cıkmak ıcın 2.0lt motorla,uzun duzluk gerek ve son hıza dogru yakalanan egım ıle km cubugu olması gerektıgınden 20-30km sapabılıyor
    Fabrıkalar son hızı denelerken,ruzgarsız,derecenın 15C cıvarları oldugu tam duz yolda yapıyorlar ve son hıza ulasılan nokta,aracın nefesının kesıldıgı yer olarak kabul goruyor.Yanı arac 30sec daha basıp 3-4km daha gıderse bıle bunu kabul etmıyorlar
    Ayrıca,duzde 250 yapan otomobıl,cok hafıf olan egımde bıle 265-270 i gorucektır(kadranda)

Member selmankara Üyenin Avatarı
    Alıntı ymert Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    benim araba stock 200hp TT ben hafif eğimde, 273 gördüm, senin arabayla 292 normal bence bu durumda
    bencede öyle

Member bmaytekin Üyenin Avatarı
    Fabrikadan çıkarken hız sınırlandırı koymasalar neler görürüz kimbilir

Junior Member
    stronic şanzımanın artısı nedir acaba ? alırken tercih edilmesi gereken bi hususmudur ?

Senior Member
    Kesın S-Tronic alman gereken bır teknık ozellık...
    Hem konfır-hem ekonomı hemde spor kullanım ıcın

Junior Member
    aynen bencede

Junior Member
    Bir çok otomatik vites araç kullandım ama inanın hiçbiri S-tronic gibi değil. Arabamı almamdaki en büyük etkenlerden biride bu vites. Mükemmel ve kesintisiz bi sürüş sunuyor gerçekten, insanı kendisine hayran bırakıyor ve vites değiştiğini bile hissetmiyorsunuz ve en güzelide tam istediğiniz vitesi siz daha düşünürken o seçmiş oluyor )

Senior Member emre.t Üyenin Avatarı
    Bir sorum olacak konu açmak istemedim, iç s line olunca ne gibi değişiklikler oluyor ? 2008 TT

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    tt nin içinde çok fazla değişiklik yok , direksiyonda ve koltuğun üst kısmında s line yazıyor, direksiyon ve vites topuzunun derisi delikli oluyor. Bir de antrasit tavan var s-line da standart.
    TT

Senior Member emre.t Üyenin Avatarı
    bilgi için teşekkürler, s line olmayan bir tt alıp rs kit yaptırmayı düşünüyorum.Fiyat hakkında bilgisi olan var mı ?