Junior Member
    Merhabalar, A1 hakkında bilgi toplarken bu forumdan bir çok yorum okudum ve sizlerede danışmakta fayda gördüm.

Dediğim gibi A1 Sportback 1.6 TDI 90 hp S tronic model ile ilgileniyorum. Şuanda FIAT grande punto 1.4 otomatik benzinli araç kullanmaktayım, öğrenciyim ve okula git gel 35km yol yapıyorum hergün kaldı ki bu bahsettiğim punto 10.8 lt yakıyor şuan benzin parasından gına geldi diyebilirim

Öyle bir araç almalıyımki çok çok az yakmalı a1'i görmeden önce Polo 1.6TDI ile ilgileniyodum. o çok az yakıyor diye yorumlar okudum şimdilik ilk sorum acaba a1 de polo kadar az yakar mı ? Kağıt üzerinde ikiside aynı motora sahip gibi gözüküyor.

A1'in MMI' a sahip olması çok ilgimi çekti acaba MMI ile dvd filmleri seyredilebiliyor mu ?

Panaromik sunroof
    MMI
    Xenon far
    Çok fonksiyonlu direksiyon

bu donanımlar dışında istediğim birşey yok. Donanımların fiyatları acaba ne seviyededir? yada bu donanımları tek tek seçebiliyormuyum yoksa hepsi bir pakete mi dahil?

İnternetten baktığım zaman istediğim aracın donanımsız. 26.402 € olduğunu görüyorum.

Sizce istediğim donanımlarla 25.000 - 26.000 €'ya alabilmem mümkün olur mu, Audi'nin sitesinde baktım fakat herhangi bir kampanya yada indirim göremedim. Pazarlığa yeltenirler mi? Fırsat bulursam Cuma günü bir bayiye gitmeyi düşünüyorum. Ama eğer bahsettiğim araç 30.000 € seviyelerine gelir ise boşuna yorulmayayım diyorum

Fazla soru sordu cevap verecek kişiler kusura şimdiden kusura bakmasın

Senior Member Dynamo Üyenin Avatarı
    fiyat alacaksanız direk doğuşa gidin bayiden daha fazla fiyat kırabiliyorlar.
    34 DJ 9145 Volkswagen Passat B8 1.4 TSI 150 ACT
    34 BY1373 Audi A3 8P Coupe 2.0 FSI MANUEL (Satıldı)

Hidden Content

Senior Member votkaci Üyenin Avatarı
    A1 i bilmiyorum da A6 da ciddi indirim var

Senior Member Poseidon Üyenin Avatarı
    Alıntı votkaci Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    A1 i bilmiyorum da A6 da ciddi indirim var
    Arastirmakta fayda var o halde
    2015 BMW 116i

Senior Member Emre52 Üyenin Avatarı
    Alıcaksınız şu donanımda bir şey almaya bakın...
    Harika görünüyor: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1731639/detay/

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı dnzcn Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhabalar, A1 hakkında bilgi toplarken bu forumdan bir çok yorum okudum ve sizlerede danışmakta fayda gördüm.

Dediğim gibi A1 Sportback 1.6 TDI 90 hp S tronic model ile ilgileniyorum. Şuanda FIAT grande punto 1.4 otomatik benzinli araç kullanmaktayım, öğrenciyim ve okula git gel 35km yol yapıyorum hergün kaldı ki bu bahsettiğim punto 10.8 lt yakıyor şuan benzin parasından gına geldi diyebilirim

Öyle bir araç almalıyımki çok çok az yakmalı a1'i görmeden önce Polo 1.6TDI ile ilgileniyodum. o çok az yakıyor diye yorumlar okudum şimdilik ilk sorum acaba a1 de polo kadar az yakar mı ? Kağıt üzerinde ikiside aynı motora sahip gibi gözüküyor.

A1'in MMI' a sahip olması çok ilgimi çekti acaba MMI ile dvd filmleri seyredilebiliyor mu ?

Panaromik sunroof
    MMI
    Xenon far
    Çok fonksiyonlu direksiyon

bu donanımlar dışında istediğim birşey yok. Donanımların fiyatları acaba ne seviyededir? yada bu donanımları tek tek seçebiliyormuyum yoksa hepsi bir pakete mi dahil?

İnternetten baktığım zaman istediğim aracın donanımsız. 26.402 € olduğunu görüyorum.

Sizce istediğim donanımlarla 25.000 - 26.000 €'ya alabilmem mümkün olur mu, Audi'nin sitesinde baktım fakat herhangi bir kampanya yada indirim göremedim. Pazarlığa yeltenirler mi? Fırsat bulursam Cuma günü bir bayiye gitmeyi düşünüyorum. Ama eğer bahsettiğim araç 30.000 € seviyelerine gelir ise boşuna yorulmayayım diyorum

Fazla soru sordu cevap verecek kişiler kusura şimdiden kusura bakmasın
    Doğuş oto ya gidip pazarlık yapın istediğiniz fiyata istediğiniz donanımda araç alabilrsiniz gibi duruyo.Bahsettiğiniz donanımlar 2000-3000 euro civarı tutar tahimnen o kadar indirimde yaparlar heralde.

Junior Member
    Alıntı egur Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    selamlar,
    DH'deki mesajınızı şimdi gördüm mevcut donanıma xenon ve sunroof eklenirse fiyat tahmini 2.000-2.500€ artabilir bu durumda 28.000-28.500€ ya mâl olur.

attraction TDI s-tronic araç aşağıdaki opsiyonlarla 25.900€
    1-design paket (sürücü bilgilendirme sistemi,otomatik klima,3 kollu çok fonksiyonlu spor deri direksiyon,ışık ve yağmur sensörü,gri şeritli ön cam ve arka park sensörü)
    2-radyo concert
    3-ön sis farı
    4-elektrokrom iç dikiz aynası

tek kapılarda da 25-26.000€ civarında oldukça donanımlı tfsi s-tronic'ler mevcutmuş.

Teşekkürler, 25.900 €'luk araca ilave olarak sunrrof ve xenon ilave edicem işte, bakalım design paketi istemeyip 3 kollu çok fonksiyonlu dreksiyonu ekleyebilirmiyim bunu sorucam. 60bin tl altında bi fiyat verirlerse iyi olur

bide kışı beklesem nasıl olur acaba? Kasım Aralık gibi fiyatlar daha da düşer mi? genelde yazın otomobil pazarı canlanır.

Bu arada ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    0 alamazsınız belki de alamazsanızda ikinci el bakın temiz bulursanız alın derim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...89917150/detay

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Alıntı dnzcn Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Teşekkürler, 25.900 €'luk araca ilave olarak sunrrof ve xenon ilave edicem işte, bakalım design paketi istemeyip 3 kollu çok fonksiyonlu dreksiyonu ekleyebilirmiyim bunu sorucam. 60bin tl altında bi fiyat verirlerse iyi olur

bide kışı beklesem nasıl olur acaba? Kasım Aralık gibi fiyatlar daha da düşer mi? genelde yazın otomobil pazarı canlanır.

Bu arada ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.
    Design paket kesinlikle olsun zaten çok fonksiyonlu direksiyondan 300 eur ya oynar ya oynamaz. Bence kapak jant, sunroof, xenon, design oldukça yeterli. Sonra da zevkinize uygun bir jant alırsınız.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    aynen janta serviste gidip 3 k euro vermek sacmalik siz kendi zevkinize gore alirsiniz