Senior Member malikguzel Üyenin Avatarı
    Alıntı ACC34 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    E63 AMG boş oğlu boş mu?

İnsaf

Bana Mercedesin SLS bir kaç modeli hariçindeki spor araçların hepsi boş geliyor anlamsız, neye hitap ediceğini bilmeden ortada kalan bir e63 amg.

Kıçı Poposu ağrımasın diyen rahat olsun diyen alsın diycem Mercedesi ama sporcu araçlarda bunu istiyen olmaz heralde

Alıntı AlpEren Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Rs6 sadece yazılımla 712hp oluyor lambo tokatçısı tekrar düşünün bence
    RS6 alsam Evoteche sokardım heralde direk 650-700 hp en az alıyosun, ama AWD işte arkada çocuklar oturucak önde sürücü lambo tokatlıycaksın
    Son düzenleyen malikguzel, 03-Ocak-2012 saat 00:30.
    400 + HP

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    benimde tercihim RS6 olur maviii ne hos bir renk

@Malik güzel RS6 o gövdeyle lamboyu nasil tokatliyor bu gercek mi ciddi agirlik farki olmasi lazim aralarinda
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member
    Alıntı malikguzel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bana Mercedesin SLS bir kaç modeli hariçindeki spor araçların hepsi boş geliyor anlamsız, neye hitap ediceğini bilmeden ortada kalan bir e63 amg.
    Bir kaç model derken SLS haricinde SL65, SL63, SLK55, C63, CL65, CL63 yetmez mi?
    2016 BMW 640d xDrive Gran Coupe
    2015 BMW 730i
    2016 Volvo XC90
    2015 Audi A7 TDI Quattro
    2011 BMW 640i Convertible
    2009 Audi A4 1.8T

AlpEren
    Guest
    RS6 alsam Evoteche sokardım heralde direk 650-700 hp en az alıyosun, ama AWD işte arkada çocuklar oturucak önde sürücü lambo tokatlıycaksın
    Benım dedıgım de MTM stage 1 rs6 712hp oluyor olayı orda zaten arka camda baby on board arka koltukta puset yan serıttekı gallardoya 30 tır boyu acarken =)

Bir kaç model derken SLS haricinde SL65, SL63, SLK55, C63, CL65, CL63 yetmez mi?

Sporcu olmak var sonuçta, 6.2 güçlü motor koymakla sporcu olunmuyor malesef, yoksa amerikan araçları efsanede kalmazdı. Farklı kavramlar nitekim.
    400 + HP

Senior Member
    Sporcu olmak var sonuçta, 6.2 güçlü motor koymakla sporcu olunmuyor malesef, yoksa amerikan araçları efsanede kalmazdı. Farklı kavramlar nitekim.
    Evet haklısınız, Mercedes çoğu segmentte rakiplerinin karşısına 6.2'lik dev motoru koyuyor. Ancak, (resimden anlaşıldığı kadarıyla ailenizde CLS olmasına rağmen) sizde ciddi bir Mercedes düşmanlığı olduğu kanısına vardım, bilmiyorum doğru mu
    2016 BMW 640d xDrive Gran Coupe
    2015 BMW 730i
    2016 Volvo XC90
    2015 Audi A7 TDI Quattro
    2011 BMW 640i Convertible
    2009 Audi A4 1.8T

Evet haklısınız, Mercedes çoğu segmentte rakiplerinin karşısına 6.2'lik dev motoru koyuyor. Ancak, (resimden anlaşıldığı kadarıyla ailenizde CLS olmasına rağmen) sizde ciddi bir Mercedes düşmanlığı olduğu kanısına vardım, bilmiyorum doğru mu

Konfor odaklı bir konu olursa Mercedesin hakkını yemem kesinlikle, sporcudan basediyoruz suanda Ben cocuklugumdan beri VAG hayranıyım, ama şu doğuş yokmu sogutmayı basardı, birde VAG ın maliyet çalışmalarını abartarak benzetmeler yapması
    400 + HP

Member adl_blbn Üyenin Avatarı
    Sizinde dikkatinizi cektimi bilmiyorum ama testteki E63 AMG nin kokpit fotosunda normal E serisi direksiyonu var olması gereken altı kesik sport direksiyon nerde ?
    A3 1.8 TFSİ DSG [COLOR="Red"]S[/COLOR]-Line
    *Revo Stage 1
    *BMC air filter kit
    *Varex VMK 15-250 Exhaust
    [COLOR="Red"]230 HP Hidden Content [/COLOR]

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Alıntı adl_blbn Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sizinde dikkatinizi cektimi bilmiyorum ama testteki E63 AMG nin kokpit fotosunda normal E serisi direksiyonu var olması gereken altı kesik sport direksiyon nerde ?
    E serisinde bulunan bir aksesuar var şuan tam hatırlayamadım, bu donanımı alınca araç AMG paket yada E63 AMG olsada direksiyon simidi mecbur 4 kollu oluyor.