Senior Member emree22 Üyenin Avatarı
    arkadaslar sizce makyajli Audi Q7 ye 115 bin euro werilirmi? q7 range vouge x6 we s320cdi arasinda kaldim we Audi q7 suan agir basio siz olsaniz hangisini tercih ederdiniz we son olarak q7 nin yeni kasasi ne zmn cikicak simdiden tsk ederm
    Son düzenleyen emree22, 31-Mayıs-2010 saat 19:09.
    '08 Bmw E92 320cd --sold
    '08 Porsche Cayman S --sold
    '05 Ferrari F430

Member sliyms Üyenin Avatarı
    Hocam seçenekleriniz hepsi harika hiç birini kullanma şansım olmadı ancak sadece Q7 ile Range Vouge karşılaştırılabilir eğerki aile buyuğunuz için düşünüyorsanız Şahsen VOUGE daha karizmatik veya s320 ki tam bir makam arabası ama kendin için alacaksan Porsche ye altenatiftabiki X6 olurdu. Q7 yi her yerde görebilirsin bundan dolayı ben tercih etmezdim.

Ben şahsen Q7 ve X6 arasında kalırdım. Q7 'nin makyajı, yeni modelin habercisi değil kesinlikle. Yeni Q7 'nin casus fotoğrafları bile ortaya çıkmadı o yüzden aklınıza takılmasın.

Senior Member GRN Üyenin Avatarı
    Alıntı sliyms Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hocam seçenekleriniz hepsi harika hiç birini kullanma şansım olmadı ancak sadece Q7 ile Range Vouge karşılaştırılabilir eğerki aile buyuğunuz için düşünüyorsanız Şahsen VOUGE daha karizmatik veya s320 ki tam bir makam arabası ama kendin için alacaksan Porsche ye altenatiftabiki X6 olurdu. Q7 yi her yerde görebilirsin bundan dolayı ben tercih etmezdim.
    Q7 yi heryerde nasıl görebiliyorsun anlayamadım, heryer etiler bebek istinyeparksa görebilirsin tabii
    [SIZE=3]Türkler para gibidir,
    İçlerinde ATATÜRK yoksa sahtedir...
    [/SIZE]

Senior Member Burak(1.8TFSİ) Üyenin Avatarı
    Q7 tercih et derim eğer aile isen ama bekarsan X6 çünkü 4 kişilik ve birazda dar Q7ye göre.
    Sahibindende bir sürü full Q7ler var 103bin € falan beyaz siyah
    '11 E92 M3 DKG

Ayerten
    Guest
    bencede beyaz s-line bi q7 tercih et

Member
    X6 Seni memnun edecektir..

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Yeni model çıkması söz konusu değil detaylı bilgiyi burdan alabilirsiniz.

Q7 2010 Model Yılı İçin Makyajlandı - TurboFSI Audi Forumları

Senior Member emree22 Üyenin Avatarı
    jip alirsam biraz kullandiktan sora anneme kalabilir fakat oldum olasi jiplere karsi bi alerjim war we o kadar parayi gidip q7 ye range e baglamak istemiorm sacma gelio yani suanlik mecburen q7 alcam gibi gozukuo bu arada aile babasi fln degilim 23 yasindaym
    '08 Bmw E92 320cd --sold
    '08 Porsche Cayman S --sold
    '05 Ferrari F430

Senior Member NATANAEL Üyenin Avatarı
    benim tercihim vogue dan yana olurdu. makyajlıları çok başarılı. Q7 biraz daha hantal gibi duruyor sanki.